امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تذکر جدی به دوستان در انجمن برای ارسال های مخفی
سلام.مهندس دهقان باتشکر از زحمات شما یه سوالی برام پیش اومد گفتم جواب رو از خودتون بپرسم این که چه انگیزه ای سبب شده کار شرکتی تون رو واگذارید و به ارایه خدمت در سایت بپردازید؟
آخرین ارسال های من :

يك روز رسد ، شادي به اندازه ي كوه

يك روز رسد ، غمي به اندازه ي  دشت

افسانه زندگي چنين است عزيز

در سايه كوه بايد از دشت گذشت
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050
(۱۳۹۱-۱-۵، ۱۰:۳۹ صبح)8700113 نوشته است: سلام.مهندس دهقان باتشکر از زحمات شما یه سوالی برام پیش اومد گفتم جواب رو از خودتون بپرسم این که چه انگیزه ای سبب شده کار شرکتی تون رو واگذارید و به ارایه خدمت در سایت بپردازید؟

سلام

این کار را خیلی دوست دارم.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط asma ، 8700113 ، FaTyJo0oN ، JAVAD4050
مهندس دهقان، کاملاً حق با شماست، اما عده ای در جامعه ما وجود دارند که همیشه از تمام ملت طلب کارن، حالا اصلاً معلوم نیست طلب چی رو می خوان اما وقتی براشون لطفی می کنی به چشم وظیفت می بینن.
برای این عده هرچه قدر تلاش کنید بیهوده است، چون یاد نگرفتن که به خاطر الطاف دیگران ممنون باشند نه طلبکار.
اما مطمئنناً کسانی هم هستند که با تمام وجود قدر زحماتتون رو می دونند و همیشه سپاس گذار شما هستند.
مهندس دهقان گرچه دستمون خالیه و نمی تونیم کمکی به انجمن داشته باشیم اما همیشه و همه جا سپاس گذار زحمات شما هستیم.
امروز دیدم که یکی از دوستان به خاطر یکی از ارسال های من در همین پست، اعتبار منفی 1 به من داده، چرا؟ چون گفتم فایل های vip نباید پخش شه.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، 0RKIDEH ، JAVAD4050
(۱۳۹۱-۱-۲۶، ۰۷:۲۶ عصر)parasto_gh نوشته است: مهندس دهقان، کاملاً حق با شماست، اما عده ای در جامعه ما وجود دارند که همیشه از تمام ملت طلب کارن، حالا اصلاً معلوم نیست طلب چی رو می خوان اما وقتی براشون لطفی می کنی به چشم وظیفت می بینن.
برای این عده هرچه قدر تلاش کنید بیهوده است، چون یاد نگرفتن که به خاطر الطاف دیگران ممنون باشند نه طلبکار.
اما مطمئنناً کسانی هم هستند که با تمام وجود قدر زحماتتون رو می دونند و همیشه سپاس گذار شما هستند.
مهندس دهقان گرچه دستمون خالیه و نمی تونیم کمکی به انجمن داشته باشیم اما همیشه و همه جا سپاس گذار زحمات شما هستیم.
امروز دیدم که یکی از دوستان به خاطر یکی از ارسال های من در همین پست، اعتبار منفی 1 به من داده، چرا؟ چون گفتم فایل های vip نباید پخش شه.

مهندس پرستوی عزیز ما که از شما بدی ای ندیدم 1 من خودم هم با قضیه جلوگیری ازارسال های مخفی موافقم ، یعنی باید به اعضایی که برای ارتقاء سطح علمی تلاش میکنن احترام گذاشت و گرنه باور کنید همه بلااستثنا تبدیل به دانلودر میشویم68
این قضیه چند حالت داره :
1- دوستمون خواسته گزینه اعتبار خنثی یا اعتبار منفی رو امتحان کنه بببینه چی میشه!؟78
2- شاید دستش خورده به گزینه اعتبار منفی ؟!65
3- شاید هم برای کلیک کردنش واقعا یه استدلالی داره 65
در هر صورت به دوستمون هم میگم یه لغت زیبایی وجود داره : با هم مهربون باشیم ... راستی گرینه 4 هم وجود داره که کلیک کردنش خیلی مزه میده ...... اونم حذف اعتباره ها 21
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh ، FaTyJo0oN ، 0RKIDEH ، sanaz.f
ممنون مهندس محبوبه. شما لطف دارید. من که ناراحت نشدم، حالا با این اعتبار ها نه به کسی رتبه و مقام میدن نه ازکسی رتبه و مقام پس میگیرن، بالاخره باید یه نفر هم از گزینه اعتبار منفی 1 استفاده کنه دیگه،
من فقط دوست دارم بچه ها تو این انجمن با هم مهربون باشن، و به همدیگه کمک کنن، نه اینکه باعث ناراحتی بشن و ...
من اگر خودم الان در حال حاضر دانشجوی کارشناسی بودم با وجود همچین انجمنی انگار دنیا مال من بود. چون همه چیزی که یه دانشجوی کارشناسی بخواد اینجا هست و این عالیه......

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، alireza ، 0RKIDEH ، Shahrsaz67 ، .Utopia ، JAVAD4050

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,300 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 647 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 964 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,254 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,849 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,323 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,369 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,186 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: sarayhaddadi
  رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,936 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,910 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان