امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تذکر جدی به دوستان در انجمن برای ارسال های مخفی
سلام به تمام اعضا و مدیران انجمن

دوستان چند نفر از کاربران پیام دادند که تعدادی از کاربران تقاضای مطالب انجمن vip را دارند ولی براشون ارسال نکردند و همینجا از مهندس آناهیتا تشکر میکنم البته یکی دو نفر دیگه هم بودند که الآن حضور ذهن ندارم.

اما....

تعدادی از دوستان بدون اطلاع فایل را ارسال میکنند اگر قرار بود که فایل ارسال بشه که در انجمن عمومی گذاشته میشد.

من از همه شما تقاضا دارم که در هیچ حالتی فایل های انجمن vip را ایمیل نکنید و در صورت اطلاع عضو از پست فعلی تنزل پیدا میکند.

با سپاس

کوچکترین عضو علیرضا
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، ایلیا ، saeed nasiri majd ، JAVAD4050 ، parasto_gh ، پریسیما ، FaTyJo0oN ، kasrak ، 0RKIDEH ، @uror@ ، MUD ، نادر اوستا ، haydariyan ، Shahrsaz67 ، kiana7822 ، 8700113 ، lofra ، ساناز رحیمی ، sanaz.f
سلام مهندس، من اعتراف می‏کنم سه بار تا به حال این کارو کردم، اینجا از همه اعضای انجمن عذرخواهی می‏کنم، در واقع چون اشخاص اصرار کردن من این کارو کردم، ولی حالا متوجه شدم که خیلی بد بوده. اگر قراره که پستم هم تنزل پیدا کنه با کمال میل می‏پذیرم، چون کارم بد بوده باید نتیجشو هم ببینم. بازهم عذر خواهی می‏کنم. مطمئن باشید دیگه هیچ وقت این کار از سمت من تکرار نخواهد شد.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، abcdefghijklm ، saeed nasiri majd ، kasrak ، FaTyJo0oN ، alireza ، aramo ، haydariyan ، kiana7822 ، 8700113 ، sanaz.f
(۱۳۹۰-۱۰-۱۵، ۰۷:۱۹ عصر)parasto_gh نوشته است: سلام مهندس، من اعتراف می‏کنم سه بار تا به حال این کارو کردم، اینجا از همه اعضای انجمن عذرخواهی می‏کنم، در واقع چون اشخاص اصرار کردن من این کارو کردم، ولی حالا متوجه شدم که خیلی بد بوده. اگر قراره که پستم هم تنزل پیدا کنه با کمال میل می‏پذیرم، چون کارم بد بوده باید نتیجشو هم ببینم. بازهم عذر خواهی می‏کنم. مطمئن باشید دیگه هیچ وقت این کار از سمت من تکرار نخواهد شد.

مهندس به خاطر این عزت نفس تون بهتون تبریک میگم
کار تون فوق العاده است
(کار اولی رو نمیگمادومی رو میگم)
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، kasrak ، parasto_gh ، aramo ، haydariyan ، kiana7822
(۱۳۹۰-۱۰-۱۵، ۰۷:۱۹ عصر)parasto_gh نوشته است: سلام مهندس، من اعتراف می‏کنم سه بار تا به حال این کارو کردم، اینجا از همه اعضای انجمن عذرخواهی می‏کنم، در واقع چون اشخاص اصرار کردن من این کارو کردم، ولی حالا متوجه شدم که خیلی بد بوده. اگر قراره که پستم هم تنزل پیدا کنه با کمال میل می‏پذیرم، چون کارم بد بوده باید نتیجشو هم ببینم. بازهم عذر خواهی می‏کنم. مطمئن باشید دیگه هیچ وقت این کار از سمت من تکرار نخواهد شد.

ازتون تشکر میکنم و نیازی به بیان نبود

خوب بعضی از کاربرا احساس میکنند که این کار زرنگی هست.

من خودم هم یکبار اینکار را کردم و خیلی هم پشیمونم و از همه شما عذر میخوام

داستانش هم اینه:

یکی زنگ زد و بدجور به یه فایلی احتیاج داشت و گفت بفرستید بعد عضو vip میشم و من هم قسمت اول اون فایل را فرستادم کاش حداقل یه تشکری کرده بود رفت که رفت...

این نیاز دوستان به فایلهاست که باعث میشه بیشتر به سایت و محل تبادل نظرات و اطلاعات خودشون سر بزنند.

اعضای زیادی داریم که همین vip باعث فعالیت آنها و الان یا مدیریند و یا فعال و بسیار فعال

این بده؟ نه به هیچ وجه

اگر برای فایلی تلاش کنید مطمئن باشید حداقل یه نگاه میندازید ولی اگر برعکس باشه فقط دانلودر میشیم.

بازم تشکر از مدیرانی همچون مهندس پرستو که صادقانه اعلام میکنند و جو سایت را در اعتماد کامل حفظ میکنند.

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، abcdefghijklm ، parasto_gh ، aramo ، haydariyan ، elham90
ممنونم. از همه، امیدوارم این تاپیک رو همه اعضای این انجمن بخونن تا، دیگه کسی به خودش اجازه نده از این جور درخواستها از اعضا نداشته باشند، تا مشکلی هم پیش نیاد. برای فایل های مربوط به vip زحمت فراوانی کشیده شده.

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، saeed nasiri majd ، 0RKIDEH ، aramo ، haydariyan
فکر می کنم این انجمن مثل صندوق قرض الحسنه است! یعنی همه توش مشترک هستن اما هیچکسی حق مالکیت تام نداره!
اگه قرار هست که فایلی برای کسی غیر از اعضا فرستاده بشه باید با رضایت تمامی اعضای ویژه باشه
حالا اگه تونستید رضایت تک تکشونو بگیری ماهم رضایت میدیم:D
البته اینها همش یک نوع مرامنامه نا نوشته است که تصور می کنیم این سطح از اعتماد رو بشه در جامعه شهرسازی جستجو کرد
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH ، parasto_gh ، aramo ، haydariyan ، JAVAD4050 ، sanaz.f
متاسفانه بازم این اتفاق شروع شده و چند نفر از کاربران محروم شدند و این تذکر جدی است و از این تاریخ به بعد محرومیت بدنبال داره.

دوستان عزیز لازمه براتون این توضیح را بدم:

من روزانه 10-15 ساعت بصورت مداوم آنلاین هستم و همه شما در جریان هستید و لحظه ای جواب پیامهاتون را میگیرید.و پیگیر همه درخواست های شما هستم.تا این لحظه من 8652 پیام دریافت کردم و به همه آنها جواب دادم.
اینم تصویر:

.jpg   payam.jpg (اندازه: 14.22 KB / تعداد دفعات دریافت: 28)

من از کار و زندگی شخصیم میزنم و سالانه برای سایت هزینه های زیادی میکنم تا بتونم با کمک شما به جایی که حق مان هست و لایقش هستید برسیم و این درست نیست که افرادی که از این سایت استفاده میکنند در سایت مرتبط حرفهای بی ربط بزنند.

من دکان باز نکردم من 15 سال سابقه تدریس دارم و از سال 1383 پروانه اشتغال مهندسی گرفتم و همزمان با تدریس مشغول نظارت و طراحی بودم و از روزی که این سایت را افتتاح کردم از شغل دومم کامل کنار کشیدم چون وقتی برای اون کار ندارم.

فرض که ماهانه 10-15 نفر عضو ویژه شوند- معمولا 5 نفر با امتیاز عضو میشوند و بقیه با کمک مالی به سایت و سایت هم هیچ حامی مالی نداره و حتی تبلیغات هم نمیگیره و یکی از دلایل راحتی شما با سایت هست که از حجم اینترنت شما کم نشود چون بنر های تبلیغاتی از حجم اینترنت شما کم میکنه.

این مطالب را بدرخواست یکی از مدیران نوشتم و قصدم این نبود که شما را آزرده خاطر کنم.
ممنون از همه شما و تشکر بابت خدمت صادقانه شما به هموطنان خود

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، ایلیا ، haydariyan ، JAVAD4050 ، mehdime007 ، abcdefghijklm ، Shahrsaz67 ، kiana7822 ، elham90 ، 0RKIDEH ، 8700113 ، asma ، parasto_gh ، farza ، sanaz.f ، فاطمه زهرا ، mina91
مرسی مهندس
حسن نیت شما به همه ی ما ثابت شده
[تصویر:  88212150811043346059.jpg]
این عکس رو از صفحه کاربری مهندس دهقان گرفتم. ببینید ایشون 5 ماه از وقت زندگی شو برای ما صرف کردن. 5 ماه از زندگی زن و بچه شون زدن به خاطر ما.....
5 ماه تایم کمی نیست.
خداییش این انصاف نیست با حرفا و گفتار نسنجیده مون ایشون رو آزرده خاطر کنیم....
مهندس از صمیم قلب ازتون ممنونم:heart:
امیدوارم این فرصت رو داشته باشم تا پاسخ زحماتتون رو بدم.
براتون بهترین ها رو آرزو دارم.امیدوارم هرچی از خدا می خواین بهترشو بهتون بده:blush:
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، ایلیا ، haydariyan ، JAVAD4050 ، mehdime007 ، Shahrsaz67 ، kiana7822 ، 0RKIDEH ، parasto_gh ، sanaz.f
علیرضا خان همین مرامت مارو اسیر خودش کرده دیگه
من از اول گفتم بازم میگم
ایشاا... بتونیم قدری از زحمات مهندس دهقان رو جبران کنیم

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، haydariyan
که اینجوریاست!!اینم یکی دیگه از عجایب آدمیه دیگه.حیا نمیکنه که:-/
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، FaTyJo0oN

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,283 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 642 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 959 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,250 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,826 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,264 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,365 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,145 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: sarayhaddadi
  رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,936 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,900 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان