امتیاز موضوع:
  • 40 رأی - میانگین امتیازات: 2.8
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهادی در مورد ارسال مقالات و کتابها و ...
دوستان عزیز؛ یک پیشنهاد برای بهبود سایت و کمک به رتبه سایت

البته با اجازه مهندس دهقان
(اگر به نظر مهندس کاربردی نباشه یا لزومی نداشته باشه یا صلاح ندونن یا ... لطف کنید و حذفش کنید)

ضمن تشکر فراوان از زحمات همه دوستان و ارسال های فوق العاده مفید همگی؛

فکر می کنم اگر هر کسی که مقاله یا کتاب یا جزوه یا پایان نامه یا مطلب مهمی را در سایت برای استفاده دوستان دیگر قرار میده لطف کنه و توضیحاتی در موردش بده هم دوستان هنگام دانلود راحت تر متوجه میشن که براشون مفید هست یا نه هم جهت جستجو راحت تر میشه بهش دست پیدا کرد هم در جستجوی گوگل و رتبه سایت میتونه کمک کننده باشه

مثلا برای کتاب، سرفصل ها، نام نویسنده، مترجم و ....
برای مقاله و پایان نامه، قرار دادن خلاصه یا چکیده از آن و حتما درج واژگان کلیدی جهت جستجو
برای جزوه و ... هم به همین صورت
دیگه بقیه رو خود دوستان عزیزم بهتر میدونن که شاید به ذهن من نرسیده.....
البته خودم هم خیلی وقتها این رو رعایت نکردم که در اسرع وقت جهت ویرایش اونها سعی میکنم اقدام کنم
اگه اعضای محترم هم لطف کنن و همکاری کنن سایت خودمون بهتر و بهتر خواهد شد..... و این به نفع همه است.
حتی اگر براتون امکان پذیر باشه فایل های قبل رو که زحمت کشیدید هم ویرایش کنید لطف بزرگی انجام دادید.

قبلا از همکاری همه شما سپاسگزارم و برای همه آرزوی پیروزی دارم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، alireza ، ala sh ، پریسیما ، elham90 ، parasto_gh ، Sadeghpour ، aramo

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  چـــگونـــه در ایــن ســایت جـــستجو کنیم !!!! .Utopia 4 4,014 ۱۳۹۱-۱۰-۲۷، ۰۱:۱۳ صبح
آخرین ارسال: alireza
  پیشنهاد ساخت حساب کاربری در وب سایت lynda sardarekord 1 2,948 ۱۳۹۱-۷-۶، ۰۱:۱۸ عصر
آخرین ارسال: mohseni
  قابل توجه دوستانی که قبلا در ختم قرآن شرکت می کردند FA.ARDAKANI 8 5,122 ۱۳۹۱-۶-۲۵، ۰۹:۲۶ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  پیشنهاد در مورد طرح سئوال aramo 5 3,325 ۱۳۹۰-۱۱-۱، ۱۲:۰۹ عصر
آخرین ارسال: lofra
  سلام مهندسین گرامی ببخشید که دیرشد ختم جزء سوم قرآن کریم در بهمن ماه90 FA.ARDAKANI 6 4,089 ۱۳۹۰-۱۰-۳۰، ۱۲:۳۸ عصر
آخرین ارسال: JAVAD4050
  .:*(پخش شدن آهنگ ملایم در سایت)*:. ALI XxX 8 10,455 ۱۳۹۰-۹-۳۰، ۰۵:۳۲ عصر
آخرین ارسال: aramo
  سلام دوستان و مهندسین گرامی جهت یادآوری شرکت کنند گان در ختم ماهانه جزء قرآن FA.ARDAKANI 3 2,481 ۱۳۹۰-۹-۲۶، ۰۸:۴۸ صبح
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  سلام دوستان و مهندسین گرامی جهت یادآوری شرکت کنند گان در ختم ماهانه جزء قرآن FA.ARDAKANI 10 7,249 ۱۳۹۰-۹-۲، ۰۳:۰۰ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  دوستانی که تمایل دارند در ختم قرآن هفتگی سایت شرکت کننداعلام آمادگی کنند FA.ARDAKANI 2 2,589 ۱۳۹۰-۸-۱۶، ۰۳:۲۲ عصر
آخرین ارسال: Elham.A

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان