امتیاز موضوع:
  • 55 رأی - میانگین امتیازات: 3.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کار با تری دی مکس
می خوام از دوستانی که تری دی مکس کار کردن بپرسم برای یک فرد مبتدی چقدر زمان لازم است که به صورت کاربردی این نرم افزار را یاد بگیرد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
من این نرم افزار رو تقریبا توی 60 جلسه یاد گرفتم ...البته کار با نور و متریال و رندر های تخصصی رو باید توی جلسات تخصصی تری بگذرونید .
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، somita
(۱۳۹۰-۱۰-۱۷، ۱۲:۰۶ صبح)Mahbobe-G نوشته است: من این نرم افزار رو تقریبا توی 60 جلسه یاد گرفتم ...البته کار با نور و متریال و رندر های تخصصی رو باید توی جلسات تخصصی تری بگذرونید .

با تشکر فراوان، من جی آی اس رو خوب کار کرده ام ولی در مورد تری دی مکس مبتدی هستم آیا از طریق فیلم های آموزشی در خانه میشه این نرم افزار رو یاد گرفت

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
(۱۳۹۰-۱۰-۱۷، ۱۲:۱۵ صبح)aramo نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۰-۱۷، ۱۲:۰۶ صبح)Mahbobe-G نوشته است: من این نرم افزار رو تقریبا توی 60 جلسه یاد گرفتم ...البته کار با نور و متریال و رندر های تخصصی رو باید توی جلسات تخصصی تری بگذرونید .

با تشکر فراوان، من جی آی اس رو خوب کار کرده ام ولی در مورد تری دی مکس مبتدی هستم آیا از طریق فیلم های آموزشی در خانه میشه این نرم افزار رو یاد گرفت

سلام

فیلم آموزشی 20 دقیقه ای که در سایت برای دانلود گذاشتم خیلی عالیه و اگر بخواهید کل جلسات آن که در حدود 4.6 گیگابایت هست را برای ارسال پستی آماده میکنم و میفرستم.

مطمئنا میتونید با دیدن این جلسات که توسط مهندس کنعانی آماده شده کاربر حرفه ای شوید.

از نصب شروع میشه تا حرفه ای
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط aramo
بله با فیلم آموزشی میشه :Dبا کلاس آموزشی هم میشه :D
کسی در تردی موفق میشه که نور و متریال طبیعی تری رو بدست بیاره. پس حوصله و دقت هم می خواد....موفق باشی:shy:

پاسخ
 سپاس شده توسط پریسیما ، aramo
بله به نظر من هم با فیلم اموزشی میشه . حتما فیلم اموزشی که مهندس دهقان فرمودند رو دانلود کنید.
البته در این زمینه تکرار و تمرین خیلی مهمه.
آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo
(۱۳۹۰-۱۰-۱۷، ۱۲:۲۰ صبح)AliReza نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۰-۱۷، ۱۲:۱۵ صبح)aramo نوشته است:

سلام

فیلم آموزشی 20 دقیقه ای که در سایت برای دانلود گذاشتم خیلی عالیه و اگر بخواهید کل جلسات آن که در حدود 4.6 گیگابایت هست را برای ارسال پستی آماده میکنم و میفرستم.

مطمئنا میتونید با دیدن این جلسات که توسط مهندس کنعانی آماده شده کاربر حرفه ای شوید.

از نصب شروع میشه تا حرفه ای

بله با کمال میل بسیار عالیه ممنون میشم

پاسخ
آقای مهندس دهقان امکانش هست که بخش نور و متریال و رندر رو توی سایت قرار بدین؟:blush:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo
(۱۳۹۰-۱۲-۲، ۰۵:۱۹ عصر)elham-a نوشته است: آقای مهندس دهقان امکانش هست که بخش نور و متریال و رندر رو توی سایت قرار بدین؟:blush:

سلام حجمشان خیلی بالاست و فعلا نمیشه در سایت گذاشت.

پاسخ
 سپاس شده توسط aramo
سلام دوست عزیز من الان 5 ساله به صورت تخصصی تری دی مکس و انیمیشن کار میکنم ببین تو می تونی تو 10 جلسه دو ساعته کار با مکس را یاد بگیری ولی بعضی چیزها را به طور خودجوش در طول دوره تمرین یکساله یاد خواهی گرفت پس یکسال نیاز هست تا دستت راه بیاد چون محیط مکس با محیط های دیگه تفاوت داره بعد از یکسال مییای و مکس را به صورت پیشرفته دنبال می کنی منظورم متریالهای و رندرهای زیبای وی - ری که بهترین نوع رندر گیری در محیط مکس می باشد و بعد رفته رفته انیمیشن را هم دنبال میکنی ولی در یک جمله بهت بگم تری دی مکس یعنی تمرین این را هیچوقت فراموش نکن

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، JAVAD4050 ، aramo ، فاطمه زهرا ، somita ، mahsa.aezzi

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  رای گیری >>دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با موضوع((زیبایی در شهر)) alireza 13 4,447 ۱۳۹۲-۱۲-۸، ۱۲:۲۴ صبح
آخرین ارسال: alireza
  "زیبایی ها در شهر "دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 30 8,731 ۱۳۹۲-۱۱-۲۷، ۱۲:۱۰ عصر
  تصاویر ارسالی اعضا>>اولین مسابقه عکس ایران شهرساز با موضوع((زشتی در شهر)) alireza 26 8,291 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۳:۵۱ عصر
آخرین ارسال: s.t
  اولین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی ویژه فرصت 1 هفته زمردیان 27 8,334 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۱۶ صبح
  مسابقه عکس هفته هر هفته با جوایز ویژه(قولش را از آقای مدیر گرفتم) زمردیان 6 2,678 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۴۷ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  مسابقه بزرگ ایرانشهرساز اکنون با جوایز ارزنده برای نخستین بار URBAN 98 79 15,457 ۱۳۹۲-۴-۳۱، ۰۳:۲۴ عصر
  تبدیل فایل word به پاورپوینت با زدن چند دکمه*به همین راحتی* alireza 24 23,357 ۱۳۹۱-۱۰-۲۵، ۰۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: ayaghoobi
  بازار کار کدام گرایش بهتره؟1- برنامه ریزی شهری2- برنامه ریزی منطقه ای3-مدیریت شهری alireza 2 3,086 ۱۳۹۱-۳-۱۰، ۱۱:۰۹ عصر
آخرین ارسال: aramo
  سوال آمار: در مقایسه با نسبت های مستقل؟ MUD 1 2,084 ۱۳۹۰-۱۱-۱۲، ۰۱:۴۹ عصر
آخرین ارسال: seywan_kurd
  سرانه زمین شهری با توجه به کدام عامل تعیین می شود؟ aramo 9 4,981 ۱۳۹۰-۱۱-۴، ۱۰:۵۷ عصر
آخرین ارسال: aramo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان