امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حتما به این مکان بیایید - باغ موزه همدان
نه دیگه
طرح 4 هم سال چهارمه!
طرح1 سال دوم
طرح 2و3 هم سال سوم!!!
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
(۱۳۹۰-۱۰-۱۸، ۱۱:۱۶ عصر)ایلیا نوشته است: نه دیگه
طرح 4 هم سال چهارمه!
طرح1 سال دوم
طرح 2و3 هم سال سوم!!!

ای وای ازدست شما ....:@ !!! همه رو میشه با هم ورداشت . از دوستای من بودند که طرح 4 و 5 و نهایی رو باهم برداشتن !! وقتی معدلت بالا باشه هرکاری میشه انجام داد! :D البته آخر ترم داشت گریه میکرد!!!:D من گفتم این کار رو نکن :D
این بحثارو ولش کنید به هِمِدان بچسبید ! و منظر پست های بعدی درباره گنج نامه باشید . :D
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، kasrak
(۱۳۹۰-۱۰-۱۸، ۱۱:۱۶ عصر)ایلیا نوشته است: نه دیگه
طرح 4 هم سال چهارمه!
طرح1 سال دوم
طرح 2و3 هم سال سوم!!!
نه محمد جان
واسه ما طرح 1 ترم 3 ارائه شد و طرح 5 ترم 7
یعنی خیلی از بچه ها ترم 7 طرح 5 و طرح 6(پایانامه) رو با هم گرفتن و 7 ترمه فارغ التحصیل شدن
حال از بحث اصلی خارج نشیم:)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
:-/ :blush:
قبول!
حالا بچه زدن نداره که !
درضمن خوشحال میشم منو همون ایلیا خطاب کنید

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
مرسی محبوبه جون
من همیشه از بیرون اینجارو دیدم فکر نمی کردم اینقدر عظیم باشه فکر می کردم در حد همین ماکتهای بیرونیه:D
اگه وقت بشه حتما میرم موزه کردی :)
بعد اماتحانا پست همدان شناسی راه بندازیم منم هستم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، kasrak
(۱۳۹۰-۱۰-۱۸، ۱۱:۴۲ عصر)ایلیا نوشته است: :-/ :blush:
قبول!
حالا بچه زدن نداره که !
چشم ایلیا ی عزیز

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
(۱۳۹۰-۱۰-۲۰، ۱۲:۱۶ صبح)ala sh نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۰-۱۸، ۱۱:۴۲ عصر)ایلیا نوشته است: :-/ :blush:
قبول!
حالا بچه زدن نداره که !
چشم ایلیا ی عزیز

:heart::heart::heart: آفریـــــــــــــــــن :heart::heart::heart:!!! دوستان :D

در ضمن دوستانی که قصد معرفی شهرشونو دارند ، خیلی بهتره که از نظر مباحث اجتماعی و برنامه ریزی شهری و طراحی شهری ، اون قسمت از شهرشون رو معرفی کنن . این طوری صرفا فقط بحث معماری یا تاریخی نمیشه و یه تحلیل چند بعدی به حساب میاد . چون فقط بحث تاریخی انجام دادن یه مقداری خسته کننده میشه .
منم برای باغ موزه تا جایی که بتونم و برسم یه تحلیلی رو جمع آوری میکنم تا بیشتر رنگ و بوی شهرسازی رو بگیریه :)

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، dely_sh
سلام اگه بعد کنکور پست همدان شناسی راه بندازین منم هستم کلییییییییییی مطلب دارم و همدان شهر منه.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، .Utopia
(۱۳۹۰-۱۰-۲۶، ۰۳:۱۶ عصر)rnsh98 نوشته است: سلام اگه بعد کنکور پست همدان شناسی راه بندازین منم هستم کلییییییییییی مطلب دارم و همدان شهر منه.

بسیار عالی.... خیلی خوبه که قصد همکاری دارید .
فقط یه نکته مهم که باید توجه داشته باشید این که هدفتون معرفی همدان از نظر تاریخی و توریستی نباشه ( هدف فرعی باشه ) و هدف اصلی تحلیل این فضا ها و ابنیه از نظر برنامه ریزی شهری و طراحی شهری و مدیریت شهری باشه ...اینطوری با ارزش تره . وگرنه میراث فرهنگی موقعی که سفرهای توریستی شروع میشه اینقدر از این سی دی ها و بروشور های معرفی بنا و مکان تاریخی میذاره ( هیچکدوم هم نگاه نکردیم تا حالا !! :D:D) که اگر الانم بخوایم دوباره استفاده شون کنیم دیگه فایده ای نداره.
خیلی خیلی خوشحالم که شما هم پیشنهاد همکاری دادید . متشکرم . :heart:

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، kasrak
آپ شد ، جهت همدان شناسی 16
ارسال های بعدی درباره اخبار همدان در حوزه شهرسازی ادامه خواهد داشت .

جناب مهندس دهقان اگر امکان داره این پست رو به این تاپیک منتقل بفرمایید تا اطلاعات ساماندهی بشه .
ســـپــــاس از شما .

پاسخ
 سپاس شده توسط روجا

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  به زودی دانلود کتابهای انتشارات سپاهان کنکور طراحی شهری و برنامه ریزی شهری s1s2s3 1 1,738 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۵:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  آیا بناهای مدرن به جذب نیروهای شیطانی می انجامد؟ ماراویا 0 1,983 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۳:۵۲ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  به چه امیدی دارید ارشد می خونید به دنبال سواد یا کار s1s2s3 7 3,265 ۱۳۹۱-۸-۲۶، ۱۲:۲۷ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  افسوس و تاسف دانشگاه زنجان من را وادار به انصراف از رشته طراحی کرد s1s2s3 25 9,031 ۱۳۹۱-۷-۲۵، ۱۱:۴۷ عصر
  دوستانی که کارشناسی ارشد معماری و طراحی شهری میخوان شرکت کنند حتما یک سر به این تاپیک s1s2s3 0 1,557 ۱۳۹۱-۷-۲۱، ۰۲:۴۰ عصر
  من اعتراض خودم را طی یک نامه برای رییس دانشگاه ازاد به صورت اینترنتی فرستادم s1s2s3 5 3,041 ۱۳۹۱-۷-۲۰، ۱۰:۵۲ عصر
  یک خبر مهم در مورد ارشد ازاد و به ضرر شهرستانی به نفع تهرانی s1s2s3 2 2,697 ۱۳۹۱-۷-۳، ۰۳:۵۱ صبح
آخرین ارسال: Blackfield
  یک خبر خوشحال کننده درباره تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه ازاد حتما بخوانید s1s2s3 0 2,850 ۱۳۹۱-۷-۲، ۰۹:۳۷ عصر
  پیشنهاد در مورد تعطیلی مطالب سایت به مدت چند روز تا اغاز تکمیل ظرفیت s1s2s3 7 3,744 ۱۳۹۱-۷-۱، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: sm6463@gmail.com
  احداث جاده و تخریب طبیعت این بار در الموت Mohsenurbanism 0 2,045 ۱۳۹۱-۶-۱۷، ۰۴:۵۳ صبح
آخرین ارسال: Mohsenurbanism

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان