امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امتیازات: 2.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین استاد
Exclamation 
بهترین استادی (اساتید گروه شهرسازی) که در طول دوران تحصیل، در دانشگاه داشتید ،چه کسی بوده؟
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
متاسفانه دانشگاه ما که هیچ استاد خوبی نداره ....آدم دوس داره سر به بیابون بزاره...والا:s
آخرین ارسال های من :

سکوت.................
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، abcdefghijklm
کدوم دانشگاه منظورتونه مهندس؟ خواهشا دوستان نام استاد تحصیلات و دانشگاهی که اون استاد تدریس میکرده رو بنویسن

پاسخ
اگر نظر من را بخواهید میگم کتاب و تلاش خودم. در جاهایی که درس خوانده ام استاد خوب ندیدم در این شرایط خود دانشجو باید بیشتر تلاش کند کتاب های بیشتری مطالعه کند نرم افزارهای کاربردی یاد بگیرد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، kasrak
استاد خوب اونیه که دانشجو رو به کارش علاقه مند می کنه، حالا میخواد خوش اخلاق باشه می خواد بداخلاق:dodgy:
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، kasrak ، پریسیما ، alireza
من اهل تبلیغ و چاپلوسی نیستم ولی اگر هم تک تک اسم بیارم نسبت به بقیه اساتید کم لطفی کردم ، ولی در کل من استادای خیلی خیلی خوبی داشتم . ولی یه جایی خوندم هرکی که حتی یه کلمه بهت یاد بده ، حق به گردنت داره ، حالا چه با ترکه ( چوب تنبیه دانش آموزان شیطون!!:D ) و چه با مهربانی یادت داده باشه ، به هر حال استاد محسوب میشود! و قابل احترام است .:)
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، kasrak ، پریسیما ، alireza ، amindatcom
(۱۳۹۰-۱۰-۱۸، ۰۲:۲۲ صبح)Mahbobe-G نوشته است: من اهل تبلیغ و چاپلوسی نیستم ولی اگر هم تک تک اسم بیارم نسبت به بقیه اساتید کم لطفی کردم ، ولی در کل من استادای خیلی خیلی خوبی داشتم . ولی یه جایی خوندم هرکی که حتی یه کلمه بهت یاد بده ، حق به گردنت داره ، حالا چه با ترکه ( چوب تنبیه دانش آموزان شیطون!!:D ) و چه با مهربانی یادت داده باشه ، به هر حال استاد محسوب میشود! و قابل احترام است .:)

با نظرت کاملا موافقم هرکسی که مطلبی بهمون یاد بده واقعا باید محترم شمرده بشه. من هم به شخصه استاد خوب و بد رو تجربه کردم. اسم آوردن درست نیست چون ممکنه تعدادی از قلم بیفتن ولی در هر صورت از همینجا از زحمات اساتید خوبم تشکر میکنم.

پاسخ
 سپاس شده توسط پریسیما ، alireza ، .Utopia
واقعا با این جمله شما موافقم که اگر کسی حتی یک کلمه به ما یاد بده به گردنمون حق داره , حالا اسمش استاد باشه , دوست باشه یا ....
منم چند تا استاد خوب داشتم که علاقه مندی به این رشته رو واقعا مدیونشون هستم و همیشه هم براشون دعا میکنم .
آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، alireza ، .Utopia
(۱۳۹۰-۱۰-۱۷، ۱۰:۳۵ عصر)كسري نوشته است: بهترین استادی (اساتید گروه شهرسازی) که در طول دوران تحصیل، در دانشگاه داشتید ،چه کسی بوده؟
دكتر مظفر صرافي دانشگاه شهيد بهشتي تهران

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط kasrak ، .Utopia ، amindatcom
    (۱۳۹۰-۱۰-۱۸، ۰۲:۲۲ صبح)Mahbobe-G نوشته است: من اهل تبلیغ و چاپلوسی نیستم ولی اگر هم تک تک اسم بیارم نسبت به بقیه اساتید کم لطفی کردم ، ولی در کل من استادای خیلی خیلی خوبی داشتم . ولی یه جایی خوندم هرکی که حتی یه کلمه بهت یاد بده ، حق به گردنت داره ، حالا چه با ترکه ( چوب تنبیه دانش آموزان شیطون!!:D ) و چه با مهربانی یادت داده باشه ، به هر حال استاد محسوب میشود! و قابل احترام است .:)
    حضرت علی (علیه السلام): کسی که کلمه ای به من یاد دهد مرا بنده خود کرده است.

پاسخ
     سپاس شده توسط kasrak ، .Utopia ، shahryar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان