امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هر روز یک سوال:59:برنامه ریزی شهری یک.................است؟
1:دانش صرفا نظری 2:رشته علمی 3:حرفه میان رشته ای 4:دانش تخصصی
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia
به نظرم گزینه 3 درسته یعنی یک حرفه میان رشته ای
آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
پاسخ
شاید گزینه 4 باشه ! :huh: یعنی تخصصی باشه .
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
گزینه3
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
پاسخ
والا من همین دیروز داشتم در این مورد مطالعه می کردم که گفته بود ،برنامه ریزیه شهری یک دانش تخصصی بوده و ماهیتی میان رشته ای دارد ... تازه گزینه ی 2 هم می تونه درست باشه !!!:exclamation:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
احتمال زیاد گزینه 3 درسته. آره؟
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
گزینه 3

آخرین ارسال های من :
پاسخ
گزینه 3
یکی از سوالات کنکور سراسری بوده
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
سال پیش هم تو کنکورسراسری سوالاتی بود که اشتباه بود و بعد کلید سوالات عوض شد من این سوالات رو با کلید دارم ولی کلیدی که سنجش میده دلیل بر درستی همه نیست.یه چند تا دونه ممکن کلید غلطی باشه.

پاسخ
بنده جواب تشریحی رو خوندم
جای دیگری هم بود که خوندم اما الان یادم نیست
گرچه جواب این سوال بدیهیه

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مسابقه عکس هفته هر هفته با جوایز ویژه(قولش را از آقای مدیر گرفتم) زمردیان 6 2,687 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۴۷ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  از منظر شهری- بوستان ملت-خیابان ولیعصر چه می بینید 5 زمردیان 2 1,317 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  یک مسابقه در طول روز(مسابقه اول روزانه) URBAN 98 51 9,322 ۱۳۹۲-۴-۱۹، ۰۹:۵۷ صبح
آخرین ارسال: sh.j.m
  مسابقه ایرانشهرساز/مسابقه هشتم/مسکن و مرمت شهری-برنده مهندس farnoosh joon Brightness 63 11,678 ۱۳۹۲-۴-۱۶، ۱۰:۴۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  هر روز یک بحث و یک جایزه به قید قرعه برای شرکت کنندگان-هر ماه 150 هزار تومان جایزه alireza 9 3,636 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۱:۳۸ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  مسابقه سایت ایرانشهرساز/مسابقه سوم/راهکار شهری- برنده مهندس dementor URBAN 98 53 14,061 ۱۳۹۲-۴-۱۱، ۰۹:۴۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  هرروز یک سوال 74: واضح نظریه ساختاری -کارکردی در برنامه ریزی ؟ seywan_kurd 5 3,363 ۱۳۹۱-۹-۱، ۰۳:۴۸ عصر
آخرین ارسال: azadeh gh
  هرروز یک سوال:19:پاتریک گدس در امر برنامه ریزی فیزیکی به چه چیز اعتبار بیشتری می دهد؟ meysam rezaei 6 5,521 ۱۳۹۱-۸-۱۴، ۰۲:۰۷ عصر
آخرین ارسال: ali.falahatgar
  یک خبر فوق العاده خوب برای شهرسازا، نیای از دست دادی! radan 10 5,682 ۱۳۹۱-۸-۸، ۱۱:۲۲ صبح
آخرین ارسال: urbanism2012
  بحث روز=>توزیع نظارت و طراحی و نحوه ارجاع در شهر شما ؟ توسط شهرداری یا نظام مهندسی ؟ alireza 1 2,292 ۱۳۹۱-۴-۹، ۱۱:۰۵ صبح
آخرین ارسال: saeed nasiri majd

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان