امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هر روز یک سوا:62:طراحی شهری یک نظم.................است؟
1:تک رشته ای 2:حرفه ای 3:میان رشته ای 4:هنری
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، 0RKIDEH ، mardin
(۱۳۹۰-۱۰-۱۸، ۰۱:۱۴ صبح)meysam rezaei نوشته است: 1:تک رشته ای 2:حرفه ای 3:میان رشته ای 4:هنری

هنری
آخرین ارسال های من :

آرزومند آن مباش که چیزی غیر از آنچه هستی باشی،
بکوش که کمال آنچه هستی باشی .
پاسخ
طراحی شهری ماهیتی میان رشته ای دارد و بسیاری آن را واسط بین معماری و برنامه ریزی شهری می دانند .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
میان رشته ای
آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
پاسخ
به نظرم گزینه 3 و 4 با هم هستش. درسته؟
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
گزینه 2

آخرین ارسال های من :
پاسخ
بعضیها درست گفتن ولی جواب رو آخرشب میزارم.

پاسخ
جواب:میان رشته ای

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، haydariyan
کدام رشته ها؟

پاسخ
یکی از بچه ها گفت که:طراحی شهری واسطه ی برنامه ریزی و معماری است.در ضمن خود طراحی شهری یک شاخه از برنامه ریزی بوده.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مسابقه عکس هفته هر هفته با جوایز ویژه(قولش را از آقای مدیر گرفتم) زمردیان 6 2,676 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۴۷ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  از منظر شهری- بوستان ملت-خیابان ولیعصر چه می بینید 5 زمردیان 2 1,309 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  یک مسابقه در طول روز(مسابقه اول روزانه) URBAN 98 51 9,289 ۱۳۹۲-۴-۱۹، ۰۹:۵۷ صبح
آخرین ارسال: sh.j.m
  مسابقه ایرانشهرساز/مسابقه هشتم/مسکن و مرمت شهری-برنده مهندس farnoosh joon Brightness 63 11,642 ۱۳۹۲-۴-۱۶، ۱۰:۴۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  عدم ارتقا پایه پروانه اشتغال (طراحی) برای فارغ التحصیلان معماری علمی کاربردی یا کاردا saeed nasiri majd 9 4,645 ۱۳۹۲-۴-۱۴، ۱۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: s1s2s3
  هر روز یک بحث و یک جایزه به قید قرعه برای شرکت کنندگان-هر ماه 150 هزار تومان جایزه alireza 9 3,613 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۱:۳۸ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  مسابقه سایت ایرانشهرساز/مسابقه سوم/راهکار شهری- برنده مهندس dementor URBAN 98 53 13,982 ۱۳۹۲-۴-۱۱، ۰۹:۴۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  هرروز یک سوال 74: واضح نظریه ساختاری -کارکردی در برنامه ریزی ؟ seywan_kurd 5 3,359 ۱۳۹۱-۹-۱، ۰۳:۴۸ عصر
آخرین ارسال: azadeh gh
  هرروز یک سوال:19:پاتریک گدس در امر برنامه ریزی فیزیکی به چه چیز اعتبار بیشتری می دهد؟ meysam rezaei 6 5,512 ۱۳۹۱-۸-۱۴، ۰۲:۰۷ عصر
آخرین ارسال: ali.falahatgar
  یک خبر فوق العاده خوب برای شهرسازا، نیای از دست دادی! radan 10 5,658 ۱۳۹۱-۸-۸، ۱۱:۲۲ صبح
آخرین ارسال: urbanism2012

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان