ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 40 رأی - میانگین امتیازات: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
جزوه برنامه ریزی منطقه ای دانشگاه تهران
جزوه برنامه ریزی منطقه ای دانشگاه تهران

.pdf   jozveybmantaghee.pdf (اندازه: 2.97 MB / تعداد دفعات دریافت: 687)

آخرین ارسال های من :
2
RE: جزوه برنامه ریزی منطقه ای دانشگاه تهران
سلام
متشکرم.عاللللللللللللللللللللی بود.لطفا اگه امکان داره جزوه مدل سازی دکتر زبردست رو بذارید.
ممنوووووووووووووووووووووووووووون

آخرین ارسال های من :
    3
    (1390-10-20، 10:29 صبح)ebirain نوشته است:  سلام
    متشکرم.عاللللللللللللللللللللی بود.لطفا اگه امکان داره جزوه مدل سازی دکتر زبردست رو بذارید.
    ممنوووووووووووووووووووووووووووون

سلام
    چشم

4
    متشکرم.

سپاس شده توسط: seywan_kurd
    5
    سلام
    مرررررررررررررررررررررررررسی

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: seywan_kurd
    6
    محض اطلاع مهندسین گرامی

(1390-10-13، 03:06 عصر)AliReza نوشته است:  
    این قانون از فردا 14 دی ماه1390 اجرا میشود
    سلام مهندسین عزیز

متاسفانه مدتی هست که در سایت اسپم زیاد فرستاده میشه و به جای اینکه رتبه سایت در کشور و دنیا رشد داشته باشه نزول هم کرده

رتبه سایت تا 1200 کشور و 106000 دنیا هم رسیده بود ولی از حدود 1 ماه قبل تا الآن این رتبه به 1800 کشور و 118000 دنیا رسیده و این نگرانی ما را بیشتر کرده است.

من و خیلی از دوستان وقت زیادی را در روز به گشت در سایت و اضافه نمودن اطلاعات و گذاشتن فایلهای مفید میگذاریم ولی چند نفر از دوستان فقط اسپم میفرستند در صورتی که میتونند ارسال مفید بفرستند.

توضیح:

اسپم ها شامل:

ممنون،مررررسی،عالیییی،و شکلکها و کلمات چند حرفی و یا تشکر های بسیار کوتاه{به جای این کلمات شما یک بار دکمه تشکر را بزنید تا با یک گل اهدا شود}

لازم به توضیح است که این ارسالها اصلا به امتیاز شما اضافه نمیکنه و از نظر اعتبار هم شما ارتقا پیدا نمیکنید.

حال به جای 20 ارسال اسپم شما 1 ارسال مفید داشته باشید

20 ارسال اسپم = 0 امتیاز و 0 اعتبار و.... و کسر 20000 امتیاز از شما{کمتر از 150 حرف هیچ امتیازی تعلق نمیگیرد}

1 ارسال مفید= 5000 امتیاز از طرف مدیریت+1500 امتیاز برای ایجاد موضوع+اعتبار از کاربران و هر بازدید هم 1 امتیاز واریز میشود که اگر مانند ارسال @uror@ باشه که 1 ارسال ایشون 12000 بار دیده شده و فقط 12000 امتیاز برای بازدید به ایشان داده شده

از این به بعد هر ارسال اسپم در سایت 1000 امتیاز از شما کسر میشود و در عوض به ارسال های مفید اضافه میشود.

اگر در نوشته هام به شخصی جسارت شد عذرخواهی میکنم

همه ما انجمن فعال را دوست داریم و امیدوارم به همین روند ادامه دهیم.

آخرین ارسال های من :

خدایا:
    مرا ببخش ،  
    به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
    و خانه تو نبود....!!!!
    63
    7
    درود:مرسي از شما خواستم ببينم كسي حزوه يا كتاب برنامه ريزي منطقه اي دكتر زياري وكاربرد مدل در جغرافيا وبرنامه ريزي_حكمت نيا وموسوي رو نداره برام بفرسته.youseffarkhonde@yahoo.com
    آخرین ارسال های من :

دکترشریعتی:
    در کشوری زندگی میکنم که زبانش پارسی است
    اما فارسی میگویند چون عربی (پ)ندارد
    8
    بسيار ممنونم113

آخرین ارسال های من :
      موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        جزوه تاسیسات و زیرساخت های شهری faezeh1372 2,067 1394-11-29، 12:14 عصر
      آخرین ارسال: فاطمه70
        جزوه آموزشی آماده سازی زمین با استفاده از جی آی اس ali_ahmadi 6,706 1394-11-4، 04:31 عصر
      آخرین ارسال: maryam taban
        درخواست رایگان جزوه درس جامعه شناسی elham90 1,347 1394-5-15، 10:32 عصر
      آخرین ارسال: elham90
        درخواست رایگان درخواست جزوه Sh@bn@m 1,392 1394-3-28، 10:40 صبح
      آخرین ارسال: Sh@bn@m
        جزوه راهنمای پذیرش از دانشگاه‌های خارج از کشور MHAKBARI 1,368 1394-3-27، 06:43 عصر
      آخرین ارسال: MHAKBARI
        مفاهیم و جایگاه واحد همسایگی در برنامه ریزی شهری Brightness 2,169 1394-2-7، 06:51 عصر
      آخرین ارسال: shimita
        گزیده نتایج سرشماری 90-مناسب برای کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری alireza 1,286 1393-11-10، 08:38 عصر
      آخرین ارسال: alireza
        دانلود جزوه دست نويس GIS براي اولين بار در ايران شهرساز قسمت 4 mahdiyeh 2,967 1393-10-14، 01:49 عصر
      آخرین ارسال: زمردیان
        جزوه خیلی خیلی عالی مفهوم استراتژي محمد یگانه 1,275 1393-9-30، 11:25 صبح
      آخرین ارسال: محمد یگانه
        رایگان پاورپوینت کاربری زمین و روشهای منطقه بندی آن raoof 2,136 1393-8-19، 10:20 عصر
      آخرین ارسال: raoof
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      آمار انجمن
      آخرين ارسال ها
      موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
        متوسط هزینه زندگی دانشجویی 10 ساعت پیش dariush60 rentcar زندگی در اوکراین
        دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 دیروز alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
        دانلود سوالات كنكور ارشد طراحی شهری سراسری 96 دیروز alireza alireza تالار گفتمان طراحی شهری
        خبر ویژه  لغو مصوبه کمسیون هم ارزی توسط هییت عمومی دیوان عدالت دیروز maravia1979 maravia1979 سوالات
        دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری شهرسازی آزاد 1396 2-7 alireza alireza تالار گفتمان دکتری شهرسازی
        آمار کنکور ارشد برنامه ریزی شهری 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
        پکیج کلاسی ویژه دانشگاه آزاد و سراسری کنکور مرحله دوم(تحلیلی تشریحی) برنامه... 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
        دانلود نقشه اتوکد کل تهران با حجم 1.4 گیگ 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
        نگاهی به شاخص های توسعه پایدار 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
        نمونه سوالات آزمون بهیاری ورودی دبیرستان پایه دهم 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
        15 شهر سبز 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
        جهانی شدن 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
        نوزایی شهری 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
        161 اسکیس ،پلان و مقطع از پارک 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
        پروزه احداث زیرگذر و تونل امیر کبیر 2-7 nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
      با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
      جستجو
      جستجوی گوگل