امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امتیازات: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هر روز یک سوال:59:برنامه ریزی شهری یک.................است؟
بالاخره جواب قطعی چی شد؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
یک حرفه میان رشته ای
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، mehdime007 ، haydariyan
بچه ها من رو این شک دارم تو کلید سنجش میان رشته ای ولی تو پارسه که از بچه ها دیدم و سنجش و دانش تخصصی جواب بود ولی خودم هم رو میان رشته ای نظر داشتم با توضیحاتی که دیدم نظر رو تخصصی بودن دارم بازم هر کس اونی که میدونه درسته رو بزنه.ممنونم از بچه ها که تو بحث شرکت کردن.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، haydariyan ، abcdefghijklm
به نظرم میان رشته ای درسته و هم تخصصی میان رشته ای به این دلیل که با محیط و انسان سروکار دارد و این دلیلی می شود که رشته های اقتصاد، جامعه شناسی، روانشناسی، معماری، عمران و... وارد شوند تخصصی به این دلیل که هیچ رشته دیگری این همه حجم تفکر و فعالیت را ندارد دلیل آن این است که رشته های دیگر مشغله فکری کمتری دارند یا به طراحی فکر میکنند یا به ساخت یا به روان انسان و...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، haydariyan
اشکالی نداره.... این سوال به نظر من هم دو جواب داره !! ولی یه نکته توش هست : اینکه اگه تو کنکور دیدیمش اصلا جوابشو ندیم! چون حتما جوابش چیزه دیگه ای ( راستش منم توی چند تا تست جواب های زیادی رو دیدم !! )
بازم ممنون که این سوال رو گذاشتید چون آگاه شدیم که ممکنه جواب دادنش خطرناک باشه !!!:D
:@با هم مهربان باشید :@
اینجوری:heart::heart::heart::heart::D
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مسابقه عکس هفته هر هفته با جوایز ویژه(قولش را از آقای مدیر گرفتم) زمردیان 6 2,689 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۴۷ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  از منظر شهری- بوستان ملت-خیابان ولیعصر چه می بینید 5 زمردیان 2 1,320 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  یک مسابقه در طول روز(مسابقه اول روزانه) URBAN 98 51 9,384 ۱۳۹۲-۴-۱۹، ۰۹:۵۷ صبح
آخرین ارسال: sh.j.m
  مسابقه ایرانشهرساز/مسابقه هشتم/مسکن و مرمت شهری-برنده مهندس farnoosh joon Brightness 63 11,762 ۱۳۹۲-۴-۱۶، ۱۰:۴۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  هر روز یک بحث و یک جایزه به قید قرعه برای شرکت کنندگان-هر ماه 150 هزار تومان جایزه alireza 9 3,648 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۱:۳۸ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  مسابقه سایت ایرانشهرساز/مسابقه سوم/راهکار شهری- برنده مهندس dementor URBAN 98 53 14,072 ۱۳۹۲-۴-۱۱، ۰۹:۴۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  هرروز یک سوال 74: واضح نظریه ساختاری -کارکردی در برنامه ریزی ؟ seywan_kurd 5 3,366 ۱۳۹۱-۹-۱، ۰۳:۴۸ عصر
آخرین ارسال: azadeh gh
  هرروز یک سوال:19:پاتریک گدس در امر برنامه ریزی فیزیکی به چه چیز اعتبار بیشتری می دهد؟ meysam rezaei 6 5,529 ۱۳۹۱-۸-۱۴، ۰۲:۰۷ عصر
آخرین ارسال: ali.falahatgar
  یک خبر فوق العاده خوب برای شهرسازا، نیای از دست دادی! radan 10 5,686 ۱۳۹۱-۸-۸، ۱۱:۲۲ صبح
آخرین ارسال: urbanism2012
  بحث روز=>توزیع نظارت و طراحی و نحوه ارجاع در شهر شما ؟ توسط شهرداری یا نظام مهندسی ؟ alireza 1 2,294 ۱۳۹۱-۴-۹، ۱۱:۰۵ صبح
آخرین ارسال: saeed nasiri majd

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان