امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امتیازات: 2.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قدیمی ترین بافت فرسوده ایران
معرفی یکی از قدیمی ترین بافتهای فرسوده شهری در ایران
جوباره اصفهان
دکتر سیروس شفقی

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   22mg1j45g1vbe245mhx32r.pdf (اندازه: 63.96 KB / تعداد دفعات دریافت: 113)
آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، 0RKIDEH ، kasrak ، abcdefghijklm ، sajjad21 ، alireza ، .Utopia ، soheilarch ، cold rain ، century21 ، dely_sh ، MouhammadMILAD
سلام
خیلی ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط پریسیما
جالب بود. با تشکر

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط پریسیما

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مقاله نظم بصری در شهرسازی سنتی ایران atelieahjam 0 1,545 ۱۳۹۴-۸-۱، ۰۶:۱۵ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  مقاله ی ویژیگیهای تاریخ شهرنشینی در ایران دوره اسلامی(پرفسور احمد اشرف) meysam rezaei 0 1,762 ۱۳۹۴-۴-۱۳، ۰۹:۲۶ صبح
آخرین ارسال: meysam rezaei
  تحول برنامه ریزی شهری در ایران و اروپا cnstm 0 1,383 ۱۳۹۴-۴-۵، ۰۳:۲۳ عصر
آخرین ارسال: cnstm
  درآمدی بر مفهوم آمایش سرزمین و کاربرد‌های آن در ایران khansa 0 1,557 ۱۳۹۳-۱۲-۲۶، ۰۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: khansa
  مقاله تحلیلی بر رابطه‌ی سرانه‌ی کاربری‌های زمین و اندازه‌ی شهر در طرح‌های جامع شهرهای ایران khansa 0 1,320 ۱۳۹۳-۱۲-۲۶، ۰۱:۰۳ عصر
Information مقاله نما، سیمای بافت تاریخی و منظر فضای عمومی در قوانین ملی، ضوابط و مقررات محلی و وظایف م khansa 0 1,312 ۱۳۹۳-۱۲-۲۶، ۱۲:۴۳ عصر
  مقاله بررسی تطبیقی باغ‌سازی ایران در دوران ساسانی و اسلامی بر پایه‌ی توصیف‌های بهشتی khansa 0 1,372 ۱۳۹۳-۱۲-۲۶، ۱۲:۳۰ عصر
  مقاله تاثیر اصلاحات ارضی بر شکل روستاهای ایران unit 1 0 1,718 ۱۳۹۳-۱۰-۱۷، ۱۲:۰۲ عصر
آخرین ارسال: unit 1
  تحلیلی از معماری معاصر ایران در رویارویی با پدیده جهانی شدن khansa 0 1,458 ۱۳۹۳-۷-۲۶، ۰۸:۰۷ صبح
  بررسی تحولات جمعیتی در افق ایران 1404 با رویکرد آمایش سرزمین Manuchehr_ku 1 1,757 ۱۳۹۳-۷-۲۱، ۰۸:۰۴ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان