امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امتیازات: 3.05
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جزوه کلاسی مدل های شهری زبردست ..!
جزوه کلاسی مدل های شهری زبردست ..!

انشالله که به دردتون یخوره...!!

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   dr zebardast-www.iranshahrsaz.com.pdf (اندازه: 418.96 KB / تعداد دفعات دریافت: 107)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، alireza ، abcdefghijklm ، lofra ، پریسیما ، parasto_gh ، FaTyJo0oN ، saeed nasiri majd ، ایلیا ، mehdime007 ، ssaminn ، mahjoub86 ، .Utopia ، ahmad lotfi ، atelieahjam
سلام مهندس نوری واقعا دستتون درد نکنه این جزوه یکی از منابعی هست که اکثر بچه ها دنبالش میگردن،امیدوارم که در پناه حق موفق باشید.
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط seywan_kurd ، alireza
(۱۳۹۰-۱۰-۲۰، ۰۷:۳۶ عصر)afagh haydariyan نوشته است: سلام مهندس نوری واقعا دستتون درد نکنه این جزوه یکی از منابعی هست که اکثر بچه ها دنبالش میگردن،امیدوارم که در پناه حق موفق باشید.

الیته دوست عزیز یه نکته ای رو بهتون بگم ....!

اگه میخواید خیالتون از بابت مدل و روش های فنون برنامه ریزی راحت باشه بهتون پیشنهاد میکنم که کتاب مدل در جغرافیا دکتر حکمت نیا رو بخونید ..!
سر بلند باشد

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan ، ایلیا
سلام مهندس. دستتون درد نکنه واقعا ممنونم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام
    خیلی خیلی منون

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۱۰-۲۰، ۰۷:۴۳ عصر)nori@2029 نوشته است:
    (۱۳۹۰-۱۰-۲۰، ۰۷:۳۶ عصر)afagh haydariyan نوشته است: سلام مهندس نوری واقعا دستتون درد نکنه این جزوه یکی از منابعی هست که اکثر بچه ها دنبالش میگردن،امیدوارم که در پناه حق موفق باشید.

الیته دوست عزیز یه نکته ای رو بهتون بگم ....!

اگه میخواید خیالتون از بابت مدل و روش های فنون برنامه ریزی راحت باشه بهتون پیشنهاد میکنم که کتاب مدل در جغرافیا دکتر حکمت نیا رو بخونید ..!
    سر بلند باشد
    کاملا با صحبتتون موافقم
    البته این کتاب چند تا مدل کمتر از بقیه داره
    اما از بین کتاب های آموزشگاه ها و کتاب های منطقه ای زیاری و اشکوری و مدل های کاربردی، این کتاب از همه کامل تر و مختصر تر و روونتر توضیح داده
    ولی حتما در کنارش کتاب زیاری هم مطالعه بشه، مثلا بحث ملاحظات جمعیتی در کتاب زیاری هست و در مدل در جغرافیا نیست
    اما تقسیم بندی اون رو از همون مدل در جغرافیا استفاده کنید
    آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
    پاسخ
     سپاس شده توسط haydariyan
    کاملا با صحبتتون موافقم
    البته این کتاب چند تا مدل کمتر از بقیه داره
    اما از بین کتاب های آموزشگاه ها و کتاب های منطقه ای زیاری و اشکوری و مدل های کاربردی، این کتاب از همه کامل تر و مختصر تر و روونتر توضیح داده
    ولی حتما در کنارش کتاب زیاری هم مطالعه بشه، مثلا بحث ملاحظات جمعیتی در کتاب زیاری هست و در مدل در جغرافیا نیست
    اما تقسیم بندی اون رو از همون مدل در جغرافیا استفاده کنید
    [/quote]

دوست عزیز من تمام کتابهای زیاری رو بعد کتایهای دیگه منطقه ای رو کامل کامل خوندم ...! حتی کتاب مک لالین رو ...!

درسته کتابهای مفیدیه ..! اما کسی میخواد تو این مدت یه کتاب مدل جمع و جور بخونه و دیگه ذهنش از مدل نخوندن اشفته نباشه همین کتاب مدل در جغرافیا حکمتی نیا رو بخون ....!!!

سوال ضریب کشش پذیری پارسال از همین کتاب اومده بود .....!
    موفق باشید

پاسخ
     سپاس شده توسط haydariyan
    خوب بود مهندس موفق باشید
    آخرین ارسال های من :

بزرگ فکر کن...
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      غیر رایگان دانلود جزوه فنون و روش های برنامه ریزی-قسمت اول 0RKIDEH 6 7,721 ۱۳۹۶-۶-۲۹، ۰۵:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: مصطفی 1992
      جزوه سیر اندیشه ها در شهرسازی محمد یگانه 4 2,841 ۱۳۹۶-۴-۱۲، ۰۸:۴۱ صبح
    آخرین ارسال: mrw_45
      غیر رایگان جزوه روشهای برنامه ریزی شهری ماراویا 5 9,471 ۱۳۹۴-۱۱-۱۵، ۰۴:۴۶ عصر
    آخرین ارسال: wimifire
      فروش ویژه پک دکترای جغرافیا و برنامه ریزی شهری سنجش و دانش 9123533029 0 1,565 ۱۳۹۳-۱۰-۱۰، ۰۵:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: 9123533029
      جزوه ویژه روش تحقیق در شهرسازی yalda89 0 1,751 ۱۳۹۳-۱۰-۷، ۱۰:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: yalda89
      تراکم شهری خدمات تجاری اروپا و نقش سیاست های و برنامه ریزی منطقه ای amindatcom 0 1,390 ۱۳۹۳-۹-۳۰، ۱۲:۱۳ عصر
    آخرین ارسال: amindatcom
      مقاله بازسازی تجارب شهری amindatcom 0 1,384 ۱۳۹۳-۹-۲۸، ۰۵:۰۹ عصر
    آخرین ارسال: amindatcom
      دانلود جزوه روشهای کمی در شهرسازی word atelieahjam 0 1,984 ۱۳۹۳-۹-۲۱، ۱۱:۴۱ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      غیر رایگان دانلود پاورپوینت بررسی سابقه قانونگذاری و سير تحولات برنامه ريزی شهری ايران atelieahjam 0 1,930 ۱۳۹۳-۶-۲۰، ۰۳:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      غیر رایگان جزوه کلاس جی ای اس محمد یگانه 0 1,627 ۱۳۹۳-۵-۱۰، ۰۹:۱۴ صبح
    آخرین ارسال: محمد یگانه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان