امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هرروز یک سوال 74: واضح نظریه ساختاری -کارکردی در برنامه ریزی ؟
ریشه اصلی نظریه های ساختاری - کارکردی رو در کارهای کدامیک از اندیشمندان زیر میتوان مشاهد نمود ؟ راهنمای ( کتاب زهره دانشپور ) نظریه های برنامه ریزی

1- کوین لینچ
2-پاتریگ گدس
3-ملوین وبر
4- لیندبلوم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، ایلیا ، mehdime007 ، haydariyan ، Brightness
پاتریک گدس

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط seywan_kurd ، haydariyan
پاتریک گدس
آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
پاسخ
 سپاس شده توسط seywan_kurd
پاسخ صحیح گزینه 3 (ملوین وبر) بود....!

پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007 ، haydariyan ، mardin
ملوین وبره
کتاب مهمی برای ارشده اما رو مخه دیگه
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan
ملوین وبر مسلما

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تصاویر راه یافته به فینال مسابقه زیبایی در شهر>>تصویر برتر را انتخاب کنید alireza 20 7,006 ۱۳۹۲-۱۲-۱۸، ۰۹:۳۲ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  رای گیری >>دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با موضوع((زیبایی در شهر)) alireza 13 4,445 ۱۳۹۲-۱۲-۸، ۱۲:۲۴ صبح
آخرین ارسال: alireza
  "زیبایی ها در شهر "دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی alireza 30 8,727 ۱۳۹۲-۱۱-۲۷، ۱۲:۱۰ عصر
  تصاویر ارسالی اعضا>>اولین مسابقه عکس ایران شهرساز با موضوع((زشتی در شهر)) alireza 26 8,286 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۰۳:۵۱ عصر
آخرین ارسال: s.t
  نظر ارزشمند شما در مورد مسابقه هفته اول-6 مسابقه و بیش از 70هزار تومان جایزه alireza 7 3,147 ۱۳۹۲-۱۱-۷، ۰۱:۲۸ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  بدلیل انتقال سایت امشب مسابقه ویژه ایران شهرساز در ساعت 10 برگزار نمی شود alireza 1 1,433 ۱۳۹۲-۴-۱۹، ۱۱:۵۴ عصر
  یک مسابقه در طول روز(مسابقه اول روزانه) URBAN 98 51 9,278 ۱۳۹۲-۴-۱۹، ۰۹:۵۷ صبح
آخرین ارسال: sh.j.m
  هر روز یک بحث و یک جایزه به قید قرعه برای شرکت کنندگان-هر ماه 150 هزار تومان جایزه alireza 9 3,610 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۱:۳۸ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  هرروز یک سوال:19:پاتریک گدس در امر برنامه ریزی فیزیکی به چه چیز اعتبار بیشتری می دهد؟ meysam rezaei 6 5,509 ۱۳۹۱-۸-۱۴، ۰۲:۰۷ عصر
آخرین ارسال: ali.falahatgar
  یک خبر فوق العاده خوب برای شهرسازا، نیای از دست دادی! radan 10 5,657 ۱۳۹۱-۸-۸، ۱۱:۲۲ صبح
آخرین ارسال: urbanism2012

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان