ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
سوال : 79 : ایجاد وگسترش شهرهای خودیار مربوط به کدام دوره تاریخی در ایران است ؟
ایجاد وگسترش شهرهای خودیار مربوط به کدام دوره تاریخی در ایران است ؟
آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
 سپاس شده توسط: .Utopia ، haydariyan ، kasrak
2
RE: سوال : 79 : ایجاد وگسترش شهرهای خودیار مربوط به کدام دوره تاریخی در ایران است ؟
دوران سلوکیان

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: پریسیما ، haydariyan ، kasrak ، .Utopia ، aramo
3
RE: سوال : 79 : ایجاد وگسترش شهرهای خودیار مربوط به کدام دوره تاریخی در ایران است ؟
به نظرم سلوکیان درست باشه

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: haydariyan ، kasrak ، .Utopia ، پریسیما ، mehdime007
4
منم با نظر دوستان موافقم دوره سلوکیان درسته
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  girl_rain_forest_road.jpg]
Follow your dreams  and  never  never never give up

سپاس شده توسط: kasrak ، .Utopia ، پریسیما ، aramo
5
درسته من هم به نظرم سلوکیان جواب باشه
آخرین ارسال های من :

زندگی شهرسازانه در شهر و دیگر هیچ...!
خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

سپاس شده توسط: .Utopia ، پریسیما ، aramo
6
جواب : پارتیان

سپاس شده توسط: aramo ، mehdime007
7
سلوکی
شهرهای خود فرمان قبل از اسلام درین دوره بوجود امدن
آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
 سپاس شده توسط: mehdime007
8
(1390-10-23، 09:28 صبح)elena نوشته است:  جواب : پارتیان
مطمئنید ؟ من فکر کنم که سلوکیان باشه !

سپاس شده توسط: kasrak
9
البته شکل سوال اشتباه است چون در ایران چه قبل از باستان و چه بعد از باستان شهرهای به صورت کاملا خومختار نداشتیم اکثر شهرهای بیشتر حالا نیمه خود مستقل رو داشتند
قبل از باستان سلوکیان بودند که ایجاد همچنین شهرهایی رو دادند البته این شهرها هم هر کدومشون توسط یه ساتراپ اداره میشد که از طرف پادشهان سلوکی انتخاب میشد یا همون ساتراب های دوره هخامنشی بودند که اسکندر اونها رو دوباره به کار گرفت
پارتیان اولین دولت قبل از باستان بودند که نوعی دولت متمرکز را برای مدتی طولانی حدود 6 قرن به وجود اوردند

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: kasrak
10
مهندسelena ممکنه منبع و صفحه رو مشخص کنید این سوال جالب بود

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  مسابقه اول ایران شهرساز1393 URBAN 98 9,987 1393-5-12، 08:05 عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  رای گیری >>دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با موضوع((زیبایی در شهر)) AliReza 2,895 1392-12-8، 12:24 صبح
آخرین ارسال: AliReza
  "زیبایی ها در شهر "دومین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی AliReza 5,903 1392-11-27، 12:10 عصر
  تصاویر ارسالی اعضا>>اولین مسابقه عکس ایران شهرساز با موضوع((زشتی در شهر)) AliReza 5,846 1392-11-16، 03:51 عصر
آخرین ارسال: s.t
  نتیجه اولیه اولین دوره مسابقه عکس مشخص شد از بین 5 عکس برگزیده یکی را انتخاب کنید AliReza 4,429 1392-11-15، 11:40 صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  اولین مسابقه عکس ایران شهرساز با جایزه نقدی و غیر نقدی ویژه فرصت 1 هفته زمردیان 5,356 1392-11-7، 01:16 صبح
Question مسابقه سایت ایرانشهرساز/مسابقه دوم/تاریخ ایران - برنده مهندس zolatan URBAN 98 12,316 1392-6-24، 10:42 عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  بدلیل انتقال سایت امشب مسابقه ویژه ایران شهرساز در ساعت 10 برگزار نمی شود AliReza 1,037 1392-4-19، 11:54 عصر
  هرروز یک سوال 74: واضح نظریه ساختاری -کارکردی در برنامه ریزی ؟ seywan_kurd 2,440 1391-9-1، 03:48 عصر
آخرین ارسال: azadeh gh
  هرروز یک سوال:19:پاتریک گدس در امر برنامه ریزی فیزیکی به چه چیز اعتبار بیشتری می دهد؟ meysam rezaei 4,152 1391-8-14، 02:07 عصر
آخرین ارسال: ali.falahatgar
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
[-]
جستجو
جستجوی گوگل