امتیاز موضوع:
  • 33 رأی - میانگین امتیازات: 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هر روز یک سوال:85:تمدن ژاپن شبیه کدام تمدن است؟؟؟؟
(۱۳۹۰-۱۰-۲۳، ۰۷:۲۱ عصر)كسري نوشته است: تشکر از دوستانی که در بحث شرکت کردند خصوصا کسانی که جواب درست دادند. جواب:تمدن مصر
منبع:تاریخ شکل شهر موریس

کسری جان میشه صفحه رو هم بگی !!؟؟؟:D واقعا این سواله جالب بود .
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، kasrak
البته الان که فکر می کنم می بینم چه قدر واضح بود! من یه 2 سالی هست که تاریخ نخوندم خودمم به تاریخ پیوستم:D
شما اگه تمامی کتاب های آمادگی ارشد رو ببینید در قسمت تمدن های باستان اشاره کردن به این موضوع
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، kasrak
دوستان عزیز، این یه سوال تقریبا مفهومیه!!! (بیشتر مقایسه ایه) اگه صفحات 23، 24 و 25 کتاب تاریخ شکل شهر، رو که در مورد تمدن مصر هست، بخونی و صفحات 390 تا 396 همین کتاب رو بخونی،و مقایسه ای انجام بدی، به جواب این سوال میرسی.
و در خود آزمون سایت ایران شهرساز در تاریخ 14/8/90 روز شنبه، سوال 104 ، همین سوال، به نحو دیگری آمده.
همچنین صفحه 25 جزوه تاریخ شهر و شهرسازی پارسه رو اگر مطلعه کنید همین مقایسه موجود هستش.
در آزمون اکسین هم که در سایت قرار دادید اگه اشتباه نکنم موجود بود.
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، ایلیا ، alireza
نه بابا خیلی هم مفهومی نبود، من یه ریزه آیکیوم نمی کشه!

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، kasrak
ممنون از مشخص کردن دقیق صفحات....بسیار عالی.

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مسابقه عکس هفته هر هفته با جوایز ویژه(قولش را از آقای مدیر گرفتم) زمردیان 6 2,689 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۴۷ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  یک مسابقه در طول روز(مسابقه اول روزانه) URBAN 98 51 9,378 ۱۳۹۲-۴-۱۹، ۰۹:۵۷ صبح
آخرین ارسال: sh.j.m
  هر روز یک بحث و یک جایزه به قید قرعه برای شرکت کنندگان-هر ماه 150 هزار تومان جایزه alireza 9 3,641 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۱:۳۸ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  هرروز یک سوال 74: واضح نظریه ساختاری -کارکردی در برنامه ریزی ؟ seywan_kurd 5 3,366 ۱۳۹۱-۹-۱، ۰۳:۴۸ عصر
آخرین ارسال: azadeh gh
  هرروز یک سوال:19:پاتریک گدس در امر برنامه ریزی فیزیکی به چه چیز اعتبار بیشتری می دهد؟ meysam rezaei 6 5,525 ۱۳۹۱-۸-۱۴، ۰۲:۰۷ عصر
آخرین ارسال: ali.falahatgar
  یک خبر فوق العاده خوب برای شهرسازا، نیای از دست دادی! radan 10 5,684 ۱۳۹۱-۸-۸، ۱۱:۲۲ صبح
آخرین ارسال: urbanism2012
  بحث روز=>توزیع نظارت و طراحی و نحوه ارجاع در شهر شما ؟ توسط شهرداری یا نظام مهندسی ؟ alireza 1 2,294 ۱۳۹۱-۴-۹، ۱۱:۰۵ صبح
آخرین ارسال: saeed nasiri majd
  اهداف برنامه ریزی اجتماعی شهرها، کدام است؟ aramo 5 3,108 ۱۳۹۱-۳-۲۸، ۰۵:۳۶ عصر
آخرین ارسال: روجا
  برنامه ریزی حمل و نقل،جز کدامیک از سطوح برنامه ریزی ملی است؟ saeed nasiri majd 14 6,274 ۱۳۹۱-۳-۲۸، ۰۵:۳۳ عصر
آخرین ارسال: روجا
  مهمترین محور طرح کالبد ملی کدام است؟ aramo 8 4,761 ۱۳۹۱-۳-۲۸، ۰۵:۱۵ عصر
آخرین ارسال: قاصدک

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان