ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 31 رأی - میانگین امتیازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
چه خبر از آزمون شهرداری ها ؟؟؟
چه خبر از آزمون شهرداری ها ؟؟؟
بیاید یه کم درد و دل کنیم و از سوالا و مباحث بگیم ...
اولیشو خودم شروع میکنم !

(با تشکر از راهنمایی های مهندس ایلیای عزیز و جناب مهندس صادقپور)

خوب من برای کارشناس شهرسازی شرکت کردم ،
در کل 100 سوال عمومی و 40 سوال تخصصی بود .
ولی سوالای عمومی بخش شهرداریش 6تا سوال به بحث معماری و ساخت و ساز مربوط بود و کاملا نامرتبط با شهرسازی ( خوب به ما که یاد ندادن که تیرآهنو ازکجا جوش بزنیم و با چه زاویه ای؟!! )
در کل عمومی بد نبود . زبان سه تا ریدینگ فقط بود که خیلی بامزه بود .
ادبیات و معارف فوق العاده راحت بود .
دفترچه تخصصی هم سوالای جالبی بود شاید 65% درست زده باشم !

شما چه طور ؟؟
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

سپاس شده توسط: ایلیا ، FaTyJo0oN ، Sadeghpour ، shahryar
2
RE: چه خبر از آزمون شهرداری ها ؟؟؟
ما چون هنوز ما معضل بسیار کوچکی به نام خدمت بسیار مقدس سربازی! دست به گریبانیم، کمپلت تحریم کردیم:D
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
 سپاس شده توسط: mehdime007 ، Sadeghpour ، shahryar
3
ما هم به خاطر پروژه های دوست داشتنی:@ و استاد عزیز و دوست داشتنی ترمون:@ فعلا همه چیز رو تحریم کردیم
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
 سپاس شده توسط: ایلیا ، .Utopia ، Sadeghpour ، shahryar
4
(1390-10-23، 02:52 صبح)ایلیا نوشته است:  ما چون هنوز ما معضل بسیار کوچکی به نام خدمت بسیار مقدس سربازی! دست به گریبانیم، کمپلت تحریم کردیم:D

موفق باشید ...وقت بسیار است ! سربازی رفتن هم همت لازم داره !:D منم اگه میشد میرفتم سربازی ! واسه من کیفش بیشتره ! :D
(1390-10-23، 02:55 صبح)fatyjo0on نوشته است:  ما هم به خاطر پروژه های دوست داشتنی:@ و استاد عزیز و دوست داشتنی ترمون:@ فعلا همه چیز رو تحریم کردیم

واقعا سخته که آدم برای چیزای دوست داشتنی:@:@ ( :D:D ) از آزمونای مهم صرف نظر کنه.موفق باشی عزیزم .

سپاس شده توسط: FaTyJo0oN ، ایلیا ، mehdime007 ، Sadeghpour ، shahryar
5
به نظرم نسبت به آزمون های دیگر ارگان ها سخت تر بود دقیقا شهرداری برای آزمون برنامه ریزی کرده بود سئوالات عجیب و غریب زیاد بود من دفعه قبا آزمون فرمانداری دادم آزمون فرمانداری ها به مراتب آسانتر از این آزمون بود اما خیلی جالب نیست که تخصص و تجربه یک نفر با این آزمون ها سنجیده شود به نظرم باید میکانیزم بهتری برای جذب کارشناس در شهرداری به ویژه در قسمت شهرسازی باشه واقعا حیف یک نفر بیاد ادبیات و احکام و ریاضی رو خوب بزنه و قبول بشه اما در زمینه تخصص خودش هیچی ندونه

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: ایلیا ، .Utopia ، FaTyJo0oN ، Sadeghpour
6
اللته نکته ای که همیشه نباید از نظر دور داشت احتمال عدم تقلب در امتحان، پذیرش بر اساس ضوابط و نه روابط و همچنین اجرای عدالت در سرتاسر این آزمون بزرگ! هست که همیشه باعث دلسردیه دوستان نمیشه قطعا!

سپاس شده توسط: FaTyJo0oN ، aramo ، .Utopia ، mehdime007 ، Sadeghpour ، shokri
7
(1390-10-23، 02:58 صبح)Mahbobe-G نوشته است:  
(1390-10-23، 02:52 صبح)ایلیا نوشته است:  ما چون هنوز ما معضل بسیار کوچکی به نام خدمت بسیار مقدس سربازی! دست به گریبانیم، کمپلت تحریم کردیم:D

موفق باشید ...وقت بسیار است ! سربازی رفتن هم همت لازم داره ! ( خیلیا میان سربازیو دور بزنن ولی آخرش سربازی دورشون میزنه! :D) منم اگه میشد میرفتم سربازی ! واسه من کیفش از پشت کنکور موندن بیشتره ! :D آخه آزمون شهرداری ها برای کسانی که کارمند شهرداری بودن راحتر از ما بود !

قصد منحرف کردن بحث تایپیک رو ندارم (ولی من خیلی دوس دارم برم سربازی)
مهندس فک کنم کسایی که کارمند شهرداری بودند از دانشنامه جامع مدیریت استفاده کردند

تو سایت این دانشنامه قرار داده شد. شما این دانشنامه رو مطالعه کردید؟

سپاس شده توسط: aramo ، ایلیا ، .Utopia ، Sadeghpour ، shahryar
8
جالب بود
سری دیگه که خواستیم شرکت کنیم حتما مطالعه می کنیم
اگر هم کسی خیلی دوست داره بره سربازی ما حاضریم جامونو باهاش عوض کنیم:angel:
موفق باشید

سپاس شده توسط: FaTyJo0oN ، .Utopia ، shahryar
9
وای من یادم رفت اینو بگم ، ریاضیات خیلی خیلی سخت بود !
بله دقیقا برنامه ریزی شده بوده ...خدا به دادمون برسه برای معیار های گزینش . آخه تو دفترچه راهنما نوشته بود که دفترچه عمومی حدود 60% قبولی و تخصصی بالاترین نمره رو کسب کنی!که معلوم نیست بالاترین نمره رو نسبت به که یا چه معیاری ؟؟

راستش من تا جایی که یادمه سوال درستو حسابی از دانشنامه نیومده بود ....من این دانشنامه رو برای پایان نامه استفاده کرده بودم ، در کل میدونستم که در مورد چیه ولی واقعا هم سوال در اون حیطه نیومد( دقیقا یادم نیست )

سپاس شده توسط: FaTyJo0oN ، aramo ، Sadeghpour ، shahryar
10
شهرداری یکی ارگانی است که بالاترین تعداد نیروی پیمانی رو داره یعنی باید اول وضعیت این نیروها مشخص شه اگر آزمون شامل این افراد بشه خوب اونها در اولویت هستند اگر اینجوری بشه سر همه اونهایی که توی آزمون بودند بی کلا می مونه البته امیدوارم که اینجوری نباشه و فرصتی برای خیل عظیم این همه بیکار باشه

سپاس شده توسط: .Utopia ، FaTyJo0oN ، Sadeghpour
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  شهرداری کاشان و ضابطه پیش آمدگی jetext 2,802 1392-5-26، 06:46 عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  نظرسنجی:عملکرد شهرداری تهران و شهردار تهران در سال های اخیر Sadeghpour 3,819 1391-5-4، 07:29 عصر
آخرین ارسال: Sadeghpour
  آزمون مرحله دوم سال91 هم تمام شد... اکنون نظرتون و احساستون؟ 0RKIDEH 1,507 1391-4-24، 09:39 عصر
آخرین ارسال: zolatan
  و آزمون دکتری نیز گذشت... parasto_gh 2,398 1391-1-27، 11:13 صبح
آخرین ارسال: ایلیا
  برای اولین بار*جدید آزمون 28 بهمن 1390=>دانلود سوالات کنکور کارشناسی ارشد معماری 1391 saeiideh 5,807 1390-11-29، 09:30 عصر
آخرین ارسال: rezvan87
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
[-]
جستجو
جستجوی گوگل