امتیاز موضوع:
  • 33 رأی - میانگین امتیازات: 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه خبر از آزمون شهرداری ها ؟؟؟
چه خبر از آزمون شهرداری ها ؟؟؟
بیاید یه کم درد و دل کنیم و از سوالا و مباحث بگیم ...
اولیشو خودم شروع میکنم !

(با تشکر از راهنمایی های مهندس ایلیای عزیز و جناب مهندس صادقپور)

خوب من برای کارشناس شهرسازی شرکت کردم ،
در کل 100 سوال عمومی و 40 سوال تخصصی بود .
ولی سوالای عمومی بخش شهرداریش 6تا سوال به بحث معماری و ساخت و ساز مربوط بود و کاملا نامرتبط با شهرسازی ( خوب به ما که یاد ندادن که تیرآهنو ازکجا جوش بزنیم و با چه زاویه ای؟!! )
در کل عمومی بد نبود . زبان سه تا ریدینگ فقط بود که خیلی بامزه بود .
ادبیات و معارف فوق العاده راحت بود .
دفترچه تخصصی هم سوالای جالبی بود شاید 65% درست زده باشم !

شما چه طور ؟؟
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، FaTyJo0oN ، Sadeghpour ، shahryar
ما چون هنوز ما معضل بسیار کوچکی به نام خدمت بسیار مقدس سربازی! دست به گریبانیم، کمپلت تحریم کردیم:D
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007 ، Sadeghpour ، shahryar
ما هم به خاطر پروژه های دوست داشتنی:@ و استاد عزیز و دوست داشتنی ترمون:@ فعلا همه چیز رو تحریم کردیم
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، .Utopia ، Sadeghpour ، shahryar
(۱۳۹۰-۱۰-۲۳، ۰۲:۵۲ صبح)ایلیا نوشته است: ما چون هنوز ما معضل بسیار کوچکی به نام خدمت بسیار مقدس سربازی! دست به گریبانیم، کمپلت تحریم کردیم:D

موفق باشید ...وقت بسیار است ! سربازی رفتن هم همت لازم داره !:D منم اگه میشد میرفتم سربازی ! واسه من کیفش بیشتره ! :D
(۱۳۹۰-۱۰-۲۳، ۰۲:۵۵ صبح)fatyjo0on نوشته است: ما هم به خاطر پروژه های دوست داشتنی:@ و استاد عزیز و دوست داشتنی ترمون:@ فعلا همه چیز رو تحریم کردیم

واقعا سخته که آدم برای چیزای دوست داشتنی:@:@ ( :D:D ) از آزمونای مهم صرف نظر کنه.موفق باشی عزیزم .

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، ایلیا ، mehdime007 ، Sadeghpour ، shahryar
به نظرم نسبت به آزمون های دیگر ارگان ها سخت تر بود دقیقا شهرداری برای آزمون برنامه ریزی کرده بود سئوالات عجیب و غریب زیاد بود من دفعه قبا آزمون فرمانداری دادم آزمون فرمانداری ها به مراتب آسانتر از این آزمون بود اما خیلی جالب نیست که تخصص و تجربه یک نفر با این آزمون ها سنجیده شود به نظرم باید میکانیزم بهتری برای جذب کارشناس در شهرداری به ویژه در قسمت شهرسازی باشه واقعا حیف یک نفر بیاد ادبیات و احکام و ریاضی رو خوب بزنه و قبول بشه اما در زمینه تخصص خودش هیچی ندونه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، .Utopia ، FaTyJo0oN ، Sadeghpour
اللته نکته ای که همیشه نباید از نظر دور داشت احتمال عدم تقلب در امتحان، پذیرش بر اساس ضوابط و نه روابط و همچنین اجرای عدالت در سرتاسر این آزمون بزرگ! هست که همیشه باعث دلسردیه دوستان نمیشه قطعا!

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، aramo ، .Utopia ، mehdime007 ، Sadeghpour ، shokri
(۱۳۹۰-۱۰-۲۳، ۰۲:۵۸ صبح)Mahbobe-G نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۰-۲۳، ۰۲:۵۲ صبح)ایلیا نوشته است: ما چون هنوز ما معضل بسیار کوچکی به نام خدمت بسیار مقدس سربازی! دست به گریبانیم، کمپلت تحریم کردیم:D

موفق باشید ...وقت بسیار است ! سربازی رفتن هم همت لازم داره ! ( خیلیا میان سربازیو دور بزنن ولی آخرش سربازی دورشون میزنه! :D) منم اگه میشد میرفتم سربازی ! واسه من کیفش از پشت کنکور موندن بیشتره ! :D آخه آزمون شهرداری ها برای کسانی که کارمند شهرداری بودن راحتر از ما بود !

قصد منحرف کردن بحث تایپیک رو ندارم (ولی من خیلی دوس دارم برم سربازی)
مهندس فک کنم کسایی که کارمند شهرداری بودند از دانشنامه جامع مدیریت استفاده کردند

تو سایت این دانشنامه قرار داده شد. شما این دانشنامه رو مطالعه کردید؟

پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، ایلیا ، .Utopia ، Sadeghpour ، shahryar
جالب بود
سری دیگه که خواستیم شرکت کنیم حتما مطالعه می کنیم
اگر هم کسی خیلی دوست داره بره سربازی ما حاضریم جامونو باهاش عوض کنیم:angel:
موفق باشید

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، .Utopia ، shahryar
وای من یادم رفت اینو بگم ، ریاضیات خیلی خیلی سخت بود !
بله دقیقا برنامه ریزی شده بوده ...خدا به دادمون برسه برای معیار های گزینش . آخه تو دفترچه راهنما نوشته بود که دفترچه عمومی حدود 60% قبولی و تخصصی بالاترین نمره رو کسب کنی!که معلوم نیست بالاترین نمره رو نسبت به که یا چه معیاری ؟؟

راستش من تا جایی که یادمه سوال درستو حسابی از دانشنامه نیومده بود ....من این دانشنامه رو برای پایان نامه استفاده کرده بودم ، در کل میدونستم که در مورد چیه ولی واقعا هم سوال در اون حیطه نیومد( دقیقا یادم نیست )

پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، aramo ، Sadeghpour ، shahryar
شهرداری یکی ارگانی است که بالاترین تعداد نیروی پیمانی رو داره یعنی باید اول وضعیت این نیروها مشخص شه اگر آزمون شامل این افراد بشه خوب اونها در اولویت هستند اگر اینجوری بشه سر همه اونهایی که توی آزمون بودند بی کلا می مونه البته امیدوارم که اینجوری نباشه و فرصتی برای خیل عظیم این همه بیکار باشه

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، FaTyJo0oN ، Sadeghpour

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آشنايي با وظايف شهرداري ها در قبال شهروندان و شهرها زمردیان 0 1,791 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۷:۲۸ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  شهرداری کاشان و ضابطه پیش آمدگی jetext 8 4,429 ۱۳۹۲-۵-۲۶، ۰۶:۴۶ عصر
آخرین ارسال: ایلیا
  عکس از اعضای ایران شهرساز در روز مرحله 2 seywan_kurd 12 7,341 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۰:۵۶ صبح
آخرین ارسال: hamidataee
Smile امان از دوراهی های زندگی!!! hector 4 2,149 ۱۳۹۲-۴-۲، ۰۹:۳۰ صبح
آخرین ارسال: hector
  گسترش پیاده راه ها؛ نماد توسعه یافتگی شهرها ماراویا 0 1,588 ۱۳۹۱-۹-۵، ۰۴:۱۲ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  شهر از ديدگاه شاعران: ماراویا 0 1,118 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۱:۵۸ صبح
  10 تا از بدترین شهر های دنیا ماراویا 0 1,276 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۲:۵۳ عصر
  ***لطفا در کسب اطلاع از مجازی نور طوبی تهران هرچه میدانید کمک کنید! Shahrsaz67 22 32,289 ۱۳۹۱-۸-۲۹، ۰۱:۰۸ عصر
آخرین ارسال: منصور91
  به چه امیدی دارید ارشد می خونید به دنبال سواد یا کار s1s2s3 7 3,267 ۱۳۹۱-۸-۲۶، ۱۲:۲۷ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  بچه ها کسی ایمیل خبرنگاران تلویزیونی مانند حسینی بای را داره s1s2s3 0 2,534 ۱۳۹۱-۸-۲۵، ۰۶:۲۶ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان