امتیاز موضوع:
  • 51 رأی - میانگین امتیازات: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اصول و روش هاي برنامه ريزي مجتمع هاي زيستي - pdf
اصول و روش هاي برنامه ريزي مجتمع هاي زيستي نوشته دکتر نفیسه مرصوصی استادیار دانشگاه پیام نور

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   اصول و روش هاي برنامه ريزي مجتمع هاي زيستي.PDF (اندازه: 2.1 MB / تعداد دفعات دریافت: 202)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، parasto_gh ، abcdefghijklm ، alireza ، Shahrsaz67 ، elham-a ، bahareh. ، ahmad lotfi ، Brightness ، atelieahjam
(۱۳۹۰-۱۰-۲۴، ۰۱:۴۰ صبح)aramo نوشته است: اصول و روش هاي برنامه ريزي مجتمع هاي زيستي نوشته دکتر نفیسه مرصوصی استادیار دانشگاه پیام نور
با سلام خدمت شما اینجانب دارای مشکلات فراوان از جمله مالی میباشم حال هم در کافی نت هستم و موضوع تحقیق من هم در مورد مجتمع زیستی می باشد ممنون میشوم من را راهنمایی نمایید با ایمیلashiansaz6825@gmail.com

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
(۱۳۹۲-۱۲-۲۷، ۰۹:۳۹ صبح)ashiansaz6825 نوشته است: با سلام خدمت شما اینجانب دارای مشکلات فراوان از جمله مالی میباشم حال هم در کافی نت هستم و موضوع تحقیق من هم در مورد مجتمع زیستی می باشد ممنون میشوم من را راهنمایی نمایید با ایمیلashiansaz6825@gmail.com

با عرض سلام

لطفا بیشتر توضیح دهید که به چه چیزی احتیاج دارید ، ببینم در آرشیوم چه چیزی می تونم براتون پیدا کنم.

موفق باشید
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
در مورد مجتمع زیستی تفریحی تحقیق میکنم
در ایران و سایر کشورها چند مجتمع زیستی داریم و اصول و روشهای مجتمع زیستی تفریحی
با تشکر فراوان

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مبانی برنامه ریزی و مدیریت محیطی محمد یگانه 4 2,711 ۱۳۹۶-۶-۱۵، ۱۰:۵۷ عصر
آخرین ارسال: mtalkhab
  خلاصه نکات .. مقدمه ای بر مبانی برنامه ریزی شهری- اسماعیل شیعه FaTyJo0oN 14 33,555 ۱۳۹۴-۷-۷، ۰۵:۱۳ صبح
آخرین ارسال: alireza
  روش مطالعه و انجام طرح های جامع در ایران محمد یگانه 0 1,449 ۱۳۹۳-۵-۱۰، ۱۲:۵۶ صبح
آخرین ارسال: محمد یگانه
Rainbow جزوه آموزشی مدل برنامه ریزی سوات(swot) urbanism 5 23,338 ۱۳۹۳-۴-۲۱، ۰۴:۵۶ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  دانلود کتاب اصول برنامه ریزی تردد پیاده و دوچرخه haydariyan 3 5,291 ۱۳۹۳-۲-۲۹، ۰۱:۰۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  اندیشه پردازان منشور ها، معاهدات و توصيه هاي جهاني مرمت شهری Brightness 0 1,535 ۱۳۹۲-۱۲-۲، ۰۹:۱۷ صبح
آخرین ارسال: Brightness
  پاور پوینت تاریخ برنامه ریزی Sh.N 0 1,483 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۰:۳۵ صبح
آخرین ارسال: Sh.N
  تاریخ مختصر برنامه ریزی شهری Sh.N 0 1,593 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۰:۳۱ صبح
آخرین ارسال: Sh.N
  اصول و مباني طراحي شهري در ايران khansa 0 1,634 ۱۳۹۲-۳-۲۷، ۰۷:۵۱ صبح
آخرین ارسال: khansa
  فنون پیش بینی در برنامه ریزی شهری و منطقه ای fayyaz 0 1,918 ۱۳۹۱-۱۰-۲۳، ۱۲:۳۳ صبح
آخرین ارسال: fayyaz

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان