امتیاز موضوع:
  • 46 رأی - میانگین امتیازات: 2.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کتاب مقدمه اي بر برنامه ريزي حمل و نقل شهري - pdf
کتاب مقدمه اي بر برنامه ريزي حمل و نقل شهري

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   مقدمه اي بر برنامه ريزي حمل و نقل شهري.PDF (اندازه: 2.79 MB / تعداد دفعات دریافت: 272)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، parasto_gh ، sajjad21 ، abcdefghijklm ، alireza ، ایلیا ، lofra ، ahmad lotfi ، Shahrsaz67 ، .Utopia ، elham-a ، 0RKIDEH ، HAMED ، bahareh. ، MUD ، atelieahjam ، reyhan babaie ، foroogh.r
ممنونم. بسیار مفید و عالی. شما هم تو پیام نور تدریس می‏کنید درسته؟؟ می تونم بپرسم چند ساله؟ و چه درسهایی رو تدریس می‏کنید؟
بازم ممنون از این ارسال با ارزش.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا
(۱۳۹۰-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۱ صبح)parasto_gh نوشته است: ممنونم. بسیار مفید و عالی. شما هم تو پیام نور تدریس می‏کنید درسته؟؟ می تونم بپرسم چند ساله؟ و چه درسهایی رو تدریس می‏کنید؟
بازم ممنون از این ارسال با ارزش.

بسیار متشکرم حدود2 ساله پیام نور هستم برنامه ریزی روستایی و شهری به ویژه شهری درس می دم، کلاس های gis خودم درس میدم برنامه ریزی شهری، شهر و شهرک های جدید، اگه بشه کارگاه، درس تکنیکها در برنامه ریزی شهری و چندتای دیگه. کمتر سمت درسهای طبیعی میرم زیاد علاقه ای ندارم، کارگاه برنامه ریزی شهری رو اگر فرصتی باشه در یک دوره با کمک gis در یکی از آموزشگاه ها به صورت کاربردی به دانشجوها یاد می دم آخه پیام نور امکانات زیادی برای برخی رشته از جمله برنامه ریزی شهری نداره

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، parasto_gh ، 0RKIDEH

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مبانی برنامه ریزی و مدیریت محیطی محمد یگانه 4 2,727 ۱۳۹۶-۶-۱۵، ۱۰:۵۷ عصر
آخرین ارسال: mtalkhab
Smile خلاصه نکات کتاب دیدگاه های نو در جغرافیای شهری (حسین شکوهی) FaTyJo0oN 6 33,147 ۱۳۹۵-۱۰-۳، ۰۳:۳۴ صبح
آخرین ارسال: alireza
  غیر رایگان جزوه خلاصه کتاب نانو فناوری در معماری و مهندسی ساختمان-احسان سروش نیا MHAKBARI 2 6,733 ۱۳۹۴-۷-۱۷، ۱۲:۵۳ عصر
آخرین ارسال: MHAKBARI
  خلاصه نکات .. مقدمه ای بر مبانی برنامه ریزی شهری- اسماعیل شیعه FaTyJo0oN 14 33,629 ۱۳۹۴-۷-۷، ۰۵:۱۳ صبح
  کتاب اطلس کلانشهر تهران Sh.N 8 6,356 ۱۳۹۳-۷-۱۶، ۰۹:۵۴ عصر
  مديريت شهري در ادوار مختلف محمد یگانه 0 1,242 ۱۳۹۳-۵-۱۰، ۰۹:۱۰ صبح
آخرین ارسال: محمد یگانه
  نگرشی بر روند تهیه طرح های تفضیلی مبحث دوم و سوم و قسمتی از چهارم محمد یگانه 0 1,500 ۱۳۹۳-۵-۱۰، ۱۲:۵۵ صبح
آخرین ارسال: محمد یگانه
Rainbow جزوه آموزشی مدل برنامه ریزی سوات(swot) urbanism 5 23,404 ۱۳۹۳-۴-۲۱، ۰۴:۵۶ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  دانلود کتاب اصول برنامه ریزی تردد پیاده و دوچرخه haydariyan 3 5,310 ۱۳۹۳-۲-۲۹، ۰۱:۰۸ عصر
  اصول و روش هاي برنامه ريزي مجتمع هاي زيستي - pdf aramo 3 9,749 ۱۳۹۲-۱۲-۲۸، ۰۸:۴۴ صبح
آخرین ارسال: ashiansaz6825

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان