امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امتیازات: 3.15
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مهم:تغییر در زمان آزمون های جامع برنامه ریزی شهری و خبری خوش برای معماری و طراحی شهری
سلام دوستان

با همکاری موسسه اندیشه طراحی بومی 2 آزمون جامع با سوالات کاملا طراحی شده برای گرایش های برنامه ریزی شهری و طراحی شهری و معماری و معماری منظر در تاریخ های زیر برگزار میشود:

آزمون جامع اول: 30 دی ماه 1390

آزمون جامع دوم: 14 بهمن 1390

نحوه ثبت نام برای افرادی که در آزمون سایت ثبت نام نموده بودند و هزینه 2000 تومان راواریز نموده بودند:

1- واریز مبلغ 2000 تومان و ارسال نام کاربری و مبلغ واریزی به شماره 09171388783

2- دانلود سوالات یک روز قبل از آزمون و ارسال تا حداکثر آخر وقت جمعه 30 دی ماه برای آزمون اول و 14 بهمن برای آزمون دوم

نحوه ثبت نام برای افرادی که در آزمون سایت ثبت نام ننموده اند:

1- واریز مبلغ 4000 تومان و ارسال نام کاربری و مبلغ واریزی به شماره 09171388783

2- دانلود سوالات یک روز قبل از آزمون و ارسال تا حداکثر آخر وقت جمعه 30 دی ماه برای آزمون اول و 14 بهمن برای آزمون دوم

واریز به یکی از شماره کارت های زیر بصورت آنلاین و یا دستگاه خودپرداز:

شماره کارت بانک ملی: 6037991048334001 به نام علیرضا دهقان

شماره کارت بانک تجارت:6273532070124806 به نام علیرضا دهقان

شماره کارت بانک پاسارگاد:5022291016370098 به نام علیرضا دهقان

لینک واریز آنلاین از همه بانکها

پرداخت آنلاین :{قابل پرداخت با تمام کارتهای عضو شتاب}{نیازی به ثبت نام در زرین پال نیست}

پرداخت آنلاین 4000 تومان کلیک کنید برای ثبت نامی های جدید{معماری- برنامه ریزی شهری - طراحی شهری}

پرداخت آنلاین 2000 تومان کلیک کنید برای ثبت نامی های برنامه ریزی شهری که قبلا 2000 تومان برای آزمون هشتم و نهم و دهم برنامه ریزی شهری واریز نموده بودند.

هر سوالی دارید میتونید در همین تاپیک بزارید

آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، kasrak ، Sadeghpour ، ایلیا ، 0RKIDEH ، mahzad ، elham90
سلام مهندس دهقان
چقدر منتظر مطرح شدن این موضوع بودم...ممنون
ببخشید من اون اوایل واسه آزمون طراحی که نمیدونم قرار بود کی برگزار بشه که نشد...هزار تومان بود هزینه اش واریز کردم..بعد فرمودین که 2تایی ثبت نام کنیم...که من صبر کردم ببینم چه طوری قضیه...الان باید 3000 تومان واریز کنم؟
با تشکر از زحمات شما

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، kasrak
(۱۳۹۰-۱۰-۲۴، ۱۲:۱۴ عصر)abcdefghijklm نوشته است: سلام مهندس دهقان
چقدر منتظر مطرح شدن این موضوع بودم...ممنون
ببخشید من اون اوایل واسه آزمون طراحی که نمیدونم قرار بود کی برگزار بشه که نشد...هزار تومان بود هزینه اش واریز کردم..بعد فرمودین که 2تایی ثبت نام کنیم...که من صبر کردم ببینم چه طوری قضیه...الان باید 3000 تومان واریز کنم؟
با تشکر از زحمات شما
این آزمون ها صد در صد برگزار میشه و سوالات و پاسخنامه به شما داده میشه و شما در پاسخنامه علامت میزنید و عکس میگیرید و یا اسکن میکنید و برای ایمیل سایت iranshahrsaz@yahoo.com میفرستید و ما هم پاسخنامه های شما را به موسسه میفرستیم و نتیجه در سایت درج خواهد شد.
من از افرادی که در طراحی شهری ثبت نام نموده بودند عذر میخوام.

در مورد سوال شما هم بله باید 3000 تومان واریز کنید.
ارزش این آزمونها طبق گفته موسسه اندیشه طراحی بومی 50000 تومان هست که حدود 10 درصد از شما گرفته میشه

بازم سوالی بود بپرسید.

پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، kasrak ، ایلیا ، 0RKIDEH ، رفیعه
سلام چطور در آزمون های معماری شرکت کنم؟
:huh:

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۰-۱۰-۲۵، ۰۱:۲۰ عصر)رفیعه نوشته است: سلام چطور در آزمون های معماری شرکت کنم؟
    :huh:

درود

مبلغ 4000 تومان به یکی از شماره کارتها واریز کنید و شماره رسید و نام کاربری تون را به شماره 09171388783 پیامک کنید.

سپاس

پاسخ
     سپاس شده توسط kasrak
    پرداخت آنلاین :{قابل پرداخت با تمام کارتهای عضو شتاب}{نیازی به ثبت نام در زرین پال نیست}

پرداخت آنلاین 4000 تومان کلیک کنید برای ثبت نامی های جدید{معماری- برنامه ریزی شهری - طراحی شهری}

پرداخت آنلاین 2000 تومان کلیک کنید برای ثبت نامی های برنامه ریزی شهری که قبلا 2000 تومان برای آزمون هشتم و نهم و دهم برنامه ریزی شهری واریز نموده بودند.

پاسخ
     سپاس شده توسط abcdefghijklm
    سلام دوستان

طبق تماسی که موسسه با اینجانب برای برگزاری آزمون داشت قرار بود تا حداکثر سه شنبه سوالات میل شود که متاسفانه هنوز بدستم نرسیده به محض رسیدن سوالات و پاسخنامه آن را برای داوطلبین ثبت نامی ارسال میکنم.

موفق باشید.

پاسخ
    Rainbow 
    سلام آقای دهقان .ممنون از زحماتتون. یه سوال ,اگه فردا صبح (جمعه) پولو واریز کنم میتونم تو آزمون شرکت کنم؟؟؟؟
    آخرین ارسال های من :

يا چنان نمای که هستی، يا چنان باش که می‌نمايی

«بايزيد بسطامی»

پاسخ
    (۱۳۹۰-۱۰-۳۰، ۰۱:۲۴ صبح)mahzad نوشته است: سلام آقای دهقان .ممنون از زحماتتون. یه سوال ,اگه فردا صبح (جمعه) پولو واریز کنم میتونم تو آزمون شرکت کنم؟؟؟؟

سلام

بله میتونید متاسفانه هنوز سوالات را موسسه نفرستاده و اگر تا فردا شب نفرستد این آزمون لغو و رسما سایت عذرخواهی خواهد کرد و دیگه با این موسسه برای برگزاری آزمون همکاری نخواهد کرد.

پاسخ
     سپاس شده توسط mahzad
    از دوستانی که در آزمون طراحی شهری و معماری ثبت نام نمودند تقاضا دارم که میلشون را برایم بفرستند یا به میل سایت نامشان را بفرستند.

ایمیل سایت:iranshahrsaz@yahoo.com

سوالات طراحی شهری و معماری برای آزمون بدستم رسید و آزمون برنامه ریزی شهری در تاریخ 8 بهمن برگزار میشود.دلیل تاخیر آزمون برنامه ریزی شهری آماده نبودن سوالات موسسه می باشد و قرار شده موسسه برای 7 بهمن سوالات را میل کنند.

با سپاس

پاسخ
     سپاس شده توسط abcdefghijklm ، mehdime007

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      آزمون آزمایشی رایگان ویژه طراحی شهری با بالاترین جامعه آماری و جایزه ویژه رتبه1 alireza 34 14,703 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۰۶:۵۲ صبح
    آخرین ارسال: hanieh.yas
      نتایج:ویرایش 2>>24 داوطلب:: آزمون 40 درصد آخر طراحی شهری alireza 10 8,418 ۱۳۹۳-۱۱-۳، ۰۶:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      آزمون پنجم (جامع)گرایش طراحی شهری و برنامه ریزی شهری ایران شهرساز در حال برگزاری است alireza 4 4,365 ۱۳۹۳-۱۰-۳، ۰۱:۰۰ عصر
      2 آزمون آنلاین ویژه دانشگاه آزاد ایران شهرساز و رایگان بودن برای شرکت کنندگان 2 آزمون alireza 6 5,018 ۱۳۹۳-۲-۲۴، ۱۰:۳۹ صبح
    آخرین ارسال: targol.s
      ثبت نام آزمون آنلاین مرحله دوم گرایش برنامه ریزی شهری-طراح رتبه 1 با اسکیس 76درصد alireza 20 12,959 ۱۳۹۲-۱۱-۲۵، ۰۳:۴۰ عصر
    آخرین ارسال: kvahid
      هم اکنون آزمون دکتری شهرسازی دهید-آزمون دوم دکتری ایران شهرساز آغاز شد alireza 1 2,431 ۱۳۹۲-۱۰-۲۳، ۰۳:۵۴ عصر
      آزمون جامع 2 رایگان در تاریخ 15-16 آذر 1392 با امکان 2 بار شرکت در آزمون کارنامه جامع alireza 40 21,097 ۱۳۹۲-۹-۲۵، ۰۸:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: samira.n
      آخرین دوره آزمون های آنلاین ایران شهرساز امسال برگزار میشود وسال آینده برگزار نمی شود alireza 5 4,535 ۱۳۹۲-۹-۶، ۰۹:۱۰ عصر
      رتبه نهایی 151 داوطلب شرکت کننده در آزمون جامع(1) برنامه ریزی و طراحی شهری 24-28 آبان alireza 6 6,540 ۱۳۹۲-۹-۳، ۰۸:۰۳ عصر
      شما در کدام موسسه ثبت نام کرده اید؟ alireza 3 2,440 ۱۳۹۲-۹-۲، ۰۳:۱۴ عصر
    آخرین ارسال: 9123533029

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان