[-]
[-]
[-]

شماره تماس: 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

لینک لیست تخفیفات همایش های جاری ویژه اعضای ایران شهرساز -برای بهره مندی در سایت عضو شوید

امتیاز موضوع:
  • 54 رأی - میانگین امتیازات: 2.96
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
داغ داغ:;کتاب دکتر بحرینی ( طراحی شهری،به سوی یک شکل پایداتر شهر)
کتاب طراحی شهری،به سوی یک شکل پایداتر شهر، ترجمه دکتر حسین بحرینی عضو هیئت علمی دانشگاه تهران. فوق العادس.

.rar   طراحی شهری،به سوی یک شکل پایداتر شهر.rar (اندازه: 12.87 MB / تعداد دفعات دریافت: 670)
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

2
RE: داغ داغ:;کتاب دکتر بحرینی ( طراحی شهری،به سوی یک شکل پایداتر شهر)
تشکر زیاد

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: omid vakili ، kasrak ، s.m ، atelieahjam
3
3 مرسی
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: kasrak ، atelieahjam
4
sepase faravan

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: kasrak ، atelieahjam
5
مرسی مرسی مرسی عالی بود.

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: atelieahjam
    6
    خیلی ممنون

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: atelieahjam
    7
    خیلی خوبه که دوست عزیزمون این کتاب رو گذاشتند ولی خواهش میکنم از انتشارات مربوطه کسب اجازه کنید که انجمنمون قانون کپی-رایت رو رعایت کرده باشه تا هم باعث متضرر شدن مولف و انتشارات مربوطه نشده باشیم و هم خدایی نکرده خلافی رو انجام نداده باشیم...11
    ببخشید
    آخرین ارسال های من :

از فشار زندگی نترسید

به یاد داشته باشید

فشار ، توده زغال سنگ را به الماس تبدیل میکند . . .
     سپاس شده توسط: AliReza ، behnaz68 ، elham90 ، aramo ، atelieahjam
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      مکان های عمومی-فضاهای شهری /متیو کارمونا mojtaba.db 68 دیروز، 12:27 صبح
    آخرین ارسال: mojtaba.db
      خلاصه کتاب مقدمه ای بر روش تحقیق در علوم انسانی- دکتر حافظ نیا aramo 13,486 1393-9-5، 07:45 صبح
    آخرین ارسال: ONE
      کتاب قواعد و معیار های طراحی فضای شهری مهندس توسلی sajjad21 3,395 1393-8-18، 03:03 عصر
    آخرین ارسال: reza1366
      دانلود ترجمه دروس 1 و 2 و 3 زبان تخصصی کتاب حسین فرهادی yaser seraj 17,406 1393-7-14، 11:20 عصر
    آخرین ارسال: Yasin-Archi
      مفهوم منظر شهری isatis92 3,421 1393-6-9، 08:01 عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      امیر سویزی-کتاب قوانین شهری امير سويزي 718 1392-10-8، 06:41 عصر
    آخرین ارسال: امير سويزي
      دانلود کتاب کندو کاوی در تعریف طراحی شهری-دکتر کورش گلکار AliReza 7,126 1392-9-18، 09:40 عصر
    آخرین ارسال: mahdi_matin
      اصول طراحی فضای سبز در محیط های مسکونی kasrak 5,667 1392-9-7، 12:36 عصر
    آخرین ارسال: 9123533029
      دانلود کتاب "فضاهای عمومی و خصوصی شهر" - مدنی پور- قسمت اول 0RKIDEH 3,256 1392-8-23، 12:39 صبح
    آخرین ارسال: AliReza
      {جدید}دانلود کتاب سیر اندیشه ها در شهرسازی2 دکتر جهانشاه پاکزاد{part1}- پی دی اف @uror@ 9,374 1392-7-21، 04:44 عصر
    آخرین ارسال: sajjad21
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آخرین ارسال های انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      مشاوره برنامه ریزی  برنامه 2 هفته اول مبانی نظری 2 ساعت پیش A.pourvahedi A.pourvahedi مشاوره کنکور
      مشاوره برنامه ریزی  برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 2 ساعت پیش A.pourvahedi A.pourvahedi مشاوره کنکور
      پایان نامه های مورد نیازتان را از اینجا دانلود کنید 3 ساعت پیش amindatcom ahmadwer لیست پایان نامه های ایران شهرساز
      مشاوره طراحی  تحليل فضاهاي شهري-فلاح دوست-رتبه ٥٩سال ٩٣ امروز m.fallahdoust mojtaba.lz مشاوره کنکور
      مشاوره طراحی  زبان تخصصي-فلاح دوست-رتبه 59 طراحي شهري سال٩٣ امروز m.fallahdoust mojtaba.lz مشاوره کنکور
      طرح همکاری و سرمایه گذاری مطمئن در اربان شاپ-فاز 2 دیروز AliReza AliReza اخبار اربان شاپ(فروشگاه ایران شهرساز)
      مکی میخواستم درمورد اصول و معیارهای طراحی و مکانیابی مترو دیروز AliReza urbanDesign.h درخواست مطلب
      طرح تفضیلی شهرستان ایذه دیروز AliReza AliReza درخواست طرح جامع
      استخدام ایران شهرساز،مدرس gis دیروز AliReza AliReza آگهی استخدام شهرسازی
      مصوبات شورای عالی شهرسازی و معماری ویژه ی آزمون نظام شهرسازی دیروز kiana7822 kiana7822 سوالات
      خبر ویژه  آغاز به فعالیت کارگروه دکتری شهرسازی مرحله اول 1395 دیروز URBAN 98 URBAN 98 منابع
      مقاله ی ویژیگیهای تاریخ شهرنشینی در ایران دوره اسلامی(پرفسور احمد اشرف) دیروز meysam rezaei meysam rezaei سایر مقالات
      مشاوره برنامه ریزی  درس تاریخ شهر و شهرسازی-مشاور مهندس رضایی دیروز AliReza meysam rezaei مشاوره کنکور
      مشاوره برنامه ریزی  مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور ... دیروز mahshid -jm زهراشرافتی۱۱ مشاوره کنکور
      مشاوره برنامه ریزی  مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور دیروز mahshid -jm زهراشرافتی۱۱ مشاوره کنکور
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.
    [-]
    تبلیغات
    جستجو