امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امتیازات: 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت نام 10000 کاربر در کمتر از 11 ماه !
بله!
بنده هم ایضا حرفی برای گفتن ندارم
هرچی بود گفته شده
فقط یه چی که شاید به اینجا خیلی ربطی نداشته باشه
دوستان مخصوصا پشت کنکوریای عزیز! امیدواریم بعد کنکور ایشالا یه گردهمایی ( نه لزوما رسمی ) داشته باشیم و هم با یکدیگر آشنا بشیم ، هم خیلی از هماهنگی ها رو انجام بدیم ( مثل تشکیل چند گروه برای ارائه مقاله با توجه به پیشنهادات مهندس saeiide )، هم جشن تولد یک سالگی سایت رو در 5 اسفند بگیریم، هم شیرینی اعضای پذیرفته شده در آزمون شهرداری ها رو می خوریم و هم با توجه به اینکه امسال تماما بهار بود و از برف خبری نبود، از هوای بهاریه اسفند لذت ببریم!
و البته کلی کار نکرده دیگه هم داریم....
دوستان مسافرت بهار هم فراموش نشود!
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، kasrak ، 0RKIDEH ، alireza ، mehdime007 ، aramo ، abcdefghijklm ، .Utopia ، parasto_gh ، Vasta
من هم به نوبه خودم به تمام دوستانی که باعث شدند این سایت هرچه بیشتر پربارتر بشه تبریک می گم مدتها بود دنبال کتاب و مقالات مهم و ارزنده ای می گشتم ولی متاسفانه در شهرهای کوچک پیدا نمی شد ولی با کمک این سایت به بسیاری از جزوات و مقالات دسترسی پیدا کردم امیدوارم تمام دوستان خودم در تمام مراحل زندگی خود موفق و سربلند باشند با آرزوی موفقیت فراوان

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، alireza ، FaTyJo0oN ، ایلیا ، lofra ، 0RKIDEH ، parasto_gh ، Sadeghpour ، .Utopia
از همه شما ممنونم که با نظرات سازنده تون به انجمن کمک میکنید

لازمه چند نکته را به عنوان کوچکترین عضو سایت متذکر بشم

درسته که دلیل اصلی پیشرفت این انجمن شماها بودید ولی نباید زحمت شبانه روزی اینجانب و حتی عذا نخوردن در 3 روز بخاطر به روز نگه داشتن این سایت در اوایل و تبلیغ در اکثر سایتهای زیر 100 ایران مثل ایران بلاگ و ایران فروم و.... فراموش کرد.

من تا الان در طول این 11 ماه حدود 12 ساعت روزانه آنلاین بوده ام و بسیاری از ارسال های دوستان را از طریق ایمیل دریافت و به نام خودشون در سایت قرار دادم تا سایت سریعتر رشد کنه.

این بحث ها و ناراحتی هایی که بعضا پیش میاد را میشه به راحتی ازش گذشت و بهش دامن نزد.

خوب در هر فروم بزرگ و تخصصی این مشکلات پیش میاد و در فروم های دیگه هم عضوم و همیشه از این مباحث است ولی فرق اینجا با اون فروم ها اینه:

در این فروم تلاش میشه که به کسی توهین نشه و تا حالا هیچ مدیری محروم نشده و یا کاربر

مهندس ایلیا و سعیده به اینجانب پیام دادند و متن پیامشون را نمیتونم بزارم ولی هر کدوم درخواستی را برای پیشرفت سایت خواسته اند که بیان میکنم:

مهندس ایلیا در این سایت زحمت زیادی کشیدند و سروسانی به سایت دادند ولی خوب در این شرایط تصمیم به استراحت گرفتند و با وجود اینکه من راضی نبودم ولی برای حفظ سایت قبول نمودم.

مهندس سعیده هم که عضو ویژه سایت بودند و بدلیل فعالیت خوبشون به پست مدیریت نائل شده بودند بنا به درخواست خودشان به پست قبلی رفتند.

امیدوارم همیشه در راه پیشرفت فکر کنیم و گام برداریم.

از این تاریخ به بعد هیچ حرف مشکوکی را نخواهیم بخشید و با تیم مدیریتی جلسه و در ابندا تذکر و سپس مراحل بعدی اجرا خواهد شد.

با سپاس کوچکترین عضو علیرضا
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، Sadeghpour ، 0RKIDEH ، abcdefghijklm ، ایلیا ، .Utopia

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,882 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,316 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 656 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 975 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,263 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,873 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,372 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,376 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,248 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: sarayhaddadi
  رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,942 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان