ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 2.96
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
people estimate نرم افزارکاربردی تخمین جمعیت برای شهرسازان
نرم افزار کاربردی تخمین جمعیت رو براتون گذاشتم. از قابلیت های این محاسبه گر ساده،تخمین جمعیت،تعیین نرخ رشد® و ... هستش. در کل فوق العادس.

.zip   people estimate.zip (اندازه: 195.15 KB / تعداد دفعات دریافت: 371)
آخرین ارسال های من :

زندگی شهرسازانه در شهر و دیگر هیچ...!
خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

2
RE: people estimate نرم افزارکاربردی تخمین جمعیت برای شهرسازان
دستتون درد نکنه...
یه سوال؟یعنی جمعیت به عنوان مثال 90 و 85 بهش میدی...مثلا t=5 , نرخ رشد میده دیگه..بعد این(p(t چیه؟جمعیت کی و پیش بینی میکنه؟

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: kasrak ، .Utopia
3
یه فرمول مشهوری در این زمینه وجود داره که این نرم افزار از اون تبعیت میکنه و چون محسبه اش واقعا سخت میشه،استفاده از این نرم افزار کمک شایانی به شهرسازان خصوصا برنامه ریزان شهری میکنه. فرمول ( Pn=P0 (1+R و داخل پرانتز به توان nکه محاسبش واقعا دشواره.
حالا این نرمافزار اومده کار ما رو راحت کرده. مثلا جمعیت سال 80 (pB) و جمعیت سال 85 (PA) رو بهش مدیم. t تعداد سالهاست که در این مثال 5 هستش رو مینویسیم. r نرخ رشد، و Pt (r جمعیت سال 90 رو بهمون میده .باهاش کار کنید تازه میفهمید چه غنیمتیه!!!

سپاس شده توسط: abcdefghijklm ، .Utopia
4
بله مهندس..با مثال واقعی چکش کردم...درسته..
ولی خودمونیما..رشته همه ریاضی بوده دیگه...دیگه یه به توان رسوندن که اینقد سخت نیسسسس!:exclamation:
امان از تکنولوژی....:)
ممنون

5
در مورد تخمین جمعیت ،آره، حرف شما درسته. اما در مورد نرخ رشد باید برعکس این عمل کنیم و باید فرجه 10 انجام بدیم. در مورد این چی میگید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سپاس شده توسط: abcdefghijklm ، .Utopia
6
مهندس تسلیییییم...:angel:
من که نگفتم بشینین خودتون به توان برسونین یا جذر بگیرین!!!پس ماشین حساب مهندسیو برا چی اختراع کردن؟:D

7
گرفتن ماشین حساب مهندسی واسه ما شهرسازا افت داره!
ممنون از نرم افزار پیشنهادیتون
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
8
ممنون کسری جان که این نرم افزار رو تو سایت قراردادی :D... انشالله بعد از کنکور میام هرچی تو انجمن vip هست رو برمی دارم !!!:D:Dالان کمی از نظر زمان و زمان !! فقیرم ! :D
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

سپاس شده توسط: kasrak
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  دانلود نرم افزار استثنایی برای دانشجوهایی که با لب تاپ کار می کنند sibel 6,352 1395-2-30، 11:42 عصر
آخرین ارسال: alireza
  دانلود Nitro Pro 9.5.3.8 ورژن32 و 64 بیتی برای واتر مارک قدرتمند و بازکردن pdf alireza 1,793 1393-8-30، 11:50 صبح
  نرم افزار Super Decisions برای تحلیل AHP و ANP erfki 3,749 1392-12-11، 12:51 عصر
آخرین ارسال: erfki
Lightbulb دانلود اپلیکیشن دستساز :دی ایران شهرساز برای گوشی های اندروید Avril256 5,462 1392-12-7، 12:57 عصر
آخرین ارسال: naazzi
  برای اولین بار درنت:دانلود با لینک مستقیم دیدن فایل cad بدون نصب اتوکد QA CAD 11.1.10 alireza 2,631 1392-11-16، 04:28 عصر
  دانلود با لینک مستقیم -Snagit 11.3.0.107-برنامه ای عالی برای عکس برداری و فیلم برداری alireza 953 1392-11-12، 05:47 عصر
  دانلود با لینک مستقیم Camtasia Studio 8.0.2 برای ایجاد فیلم های آموزشی alireza 781 1392-11-8، 08:54 عصر
  دانلود بهترین فونت های فارسی برای ورد و ... alireza 1,108 1392-11-8، 06:07 عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 1397 سازمان سنجش 9-16 Sahab Sahab مشاوره برای کنکور مرحله اول
  مشاوره برنامه ریزی  کنکور برنامه ریزی شهری ۹۷ 9-11 Sbht Sbht مشاوره برای کنکور مرحله اول
  GISاستان ایلام 9-9 ماراویا alireza طرح تفصیلی شهرهای ایران dwg و gis
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتر... 9-5 alireza milad93 تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  درخواست رایگان  نظریه های برنامه ریزی شهری 9-5 mmmmm12345 milad93 برنامه ریزی شهری
  نقشه اتوکدی استثنایی طرح هادی روستا ازناو ملایر - استان همدان 9-5 alireza milad93 طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
  نقشه اتوکدی منطقه 21 تهران با فرمت dwg 9-5 alireza raha93 طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
  کمک فوری 9-5 hellena raha93 gis
  معنی  settlement layout چی میشه؟ 9-5 shiva99 raha93 مقالات انگلیسی
  درخواست غیر رایگان  جزوه تنظیم شرایطی حمیدرضا ایزدی مرکز معماری ایران 9-5 ehsan12 haniiiii جزوه های معماری
  مشاوره  ثبت نام دکتری 9-3 moni_utopia alireza پرسش و پاسخ
  نقشه اتوکدی استثنایی طرح هادی روستای نامیله ملایر - همدان 19 نقشه 8-30 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
  نقشه شبکه بندی و درجه بندی شهر آمل 8-27 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
  غیر رایگان  دانلود طرح تفصیلی و جامع اصفهان(vip) 8-22 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
  درخواست غیر رایگان  کتاب سیر اندیشه ها 8-15 moni_utopia moni_utopia پرسش و پاسخ
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل