ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 2.96
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
people estimate نرم افزارکاربردی تخمین جمعیت برای شهرسازان
نرم افزار کاربردی تخمین جمعیت رو براتون گذاشتم. از قابلیت های این محاسبه گر ساده،تخمین جمعیت،تعیین نرخ رشد® و ... هستش. در کل فوق العادس.

.zip   people estimate.zip (اندازه: 195.15 KB / تعداد دفعات دریافت: 317)
آخرین ارسال های من :

زندگی شهرسازانه در شهر و دیگر هیچ...!
خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

2
RE: people estimate نرم افزارکاربردی تخمین جمعیت برای شهرسازان
دستتون درد نکنه...
یه سوال؟یعنی جمعیت به عنوان مثال 90 و 85 بهش میدی...مثلا t=5 , نرخ رشد میده دیگه..بعد این(p(t چیه؟جمعیت کی و پیش بینی میکنه؟

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: kasrak ، .Utopia
3
یه فرمول مشهوری در این زمینه وجود داره که این نرم افزار از اون تبعیت میکنه و چون محسبه اش واقعا سخت میشه،استفاده از این نرم افزار کمک شایانی به شهرسازان خصوصا برنامه ریزان شهری میکنه. فرمول ( Pn=P0 (1+R و داخل پرانتز به توان nکه محاسبش واقعا دشواره.
حالا این نرمافزار اومده کار ما رو راحت کرده. مثلا جمعیت سال 80 (pB) و جمعیت سال 85 (PA) رو بهش مدیم. t تعداد سالهاست که در این مثال 5 هستش رو مینویسیم. r نرخ رشد، و Pt (r جمعیت سال 90 رو بهمون میده .باهاش کار کنید تازه میفهمید چه غنیمتیه!!!

سپاس شده توسط: abcdefghijklm ، .Utopia
4
بله مهندس..با مثال واقعی چکش کردم...درسته..
ولی خودمونیما..رشته همه ریاضی بوده دیگه...دیگه یه به توان رسوندن که اینقد سخت نیسسسس!:exclamation:
امان از تکنولوژی....:)
ممنون

5
در مورد تخمین جمعیت ،آره، حرف شما درسته. اما در مورد نرخ رشد باید برعکس این عمل کنیم و باید فرجه 10 انجام بدیم. در مورد این چی میگید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سپاس شده توسط: abcdefghijklm ، .Utopia
6
مهندس تسلیییییم...:angel:
من که نگفتم بشینین خودتون به توان برسونین یا جذر بگیرین!!!پس ماشین حساب مهندسیو برا چی اختراع کردن؟:D

7
گرفتن ماشین حساب مهندسی واسه ما شهرسازا افت داره!
ممنون از نرم افزار پیشنهادیتون
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
8
ممنون کسری جان که این نرم افزار رو تو سایت قراردادی :D... انشالله بعد از کنکور میام هرچی تو انجمن vip هست رو برمی دارم !!!:D:Dالان کمی از نظر زمان و زمان !! فقیرم ! :D
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

سپاس شده توسط: kasrak
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  دانلود Nitro Pro 9.5.3.8 ورژن32 و 64 بیتی برای واتر مارک قدرتمند و بازکردن pdf AliReza 1,233 1395-7-13، 05:07 عصر
آخرین ارسال: fns4565
  دانلود نرم افزار استثنایی برای دانشجوهایی که با لب تاپ کار می کنند sibel 5,037 1395-2-30، 11:42 عصر
آخرین ارسال: AliReza
  نرم افزار Super Decisions برای تحلیل AHP و ANP erfki 3,045 1392-12-11، 12:51 عصر
آخرین ارسال: erfki
Lightbulb دانلود اپلیکیشن دستساز :دی ایران شهرساز برای گوشی های اندروید Avril256 4,041 1392-12-7، 12:57 عصر
آخرین ارسال: naazzi
  برای اولین بار درنت:دانلود با لینک مستقیم دیدن فایل cad بدون نصب اتوکد QA CAD 11.1.10 AliReza 1,893 1392-11-16، 04:28 عصر
  دانلود با لینک مستقیم -Snagit 11.3.0.107-برنامه ای عالی برای عکس برداری و فیلم برداری AliReza 707 1392-11-12، 05:47 عصر
  دانلود با لینک مستقیم Camtasia Studio 8.0.2 برای ایجاد فیلم های آموزشی AliReza 629 1392-11-8، 08:54 عصر
  دانلود بهترین فونت های فارسی برای ورد و ... AliReza 884 1392-11-8، 06:07 عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
[-]
جستجو
جستجوی گوگل