امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 2.96
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
people estimate نرم افزارکاربردی تخمین جمعیت برای شهرسازان
نرم افزار کاربردی تخمین جمعیت رو براتون گذاشتم. از قابلیت های این محاسبه گر ساده،تخمین جمعیت،تعیین نرخ رشد® و ... هستش. در کل فوق العادس.

.zip   people estimate.zip (اندازه: 195.15 KB / تعداد دفعات دریافت: 372)
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، alireza ، saeed nasiri majd ، ایلیا ، .Utopia ، behzad_amlash
دستتون درد نکنه...
یه سوال؟یعنی جمعیت به عنوان مثال 90 و 85 بهش میدی...مثلا t=5 , نرخ رشد میده دیگه..بعد این(p(t چیه؟جمعیت کی و پیش بینی میکنه؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، .Utopia
یه فرمول مشهوری در این زمینه وجود داره که این نرم افزار از اون تبعیت میکنه و چون محسبه اش واقعا سخت میشه،استفاده از این نرم افزار کمک شایانی به شهرسازان خصوصا برنامه ریزان شهری میکنه. فرمول ( Pn=P0 (1+R و داخل پرانتز به توان nکه محاسبش واقعا دشواره.
حالا این نرمافزار اومده کار ما رو راحت کرده. مثلا جمعیت سال 80 (pB) و جمعیت سال 85 (PA) رو بهش مدیم. t تعداد سالهاست که در این مثال 5 هستش رو مینویسیم. r نرخ رشد، و Pt (r جمعیت سال 90 رو بهمون میده .باهاش کار کنید تازه میفهمید چه غنیمتیه!!!

پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، .Utopia
بله مهندس..با مثال واقعی چکش کردم...درسته..
ولی خودمونیما..رشته همه ریاضی بوده دیگه...دیگه یه به توان رسوندن که اینقد سخت نیسسسس!:exclamation:
امان از تکنولوژی....:)
ممنون

پاسخ
در مورد تخمین جمعیت ،آره، حرف شما درسته. اما در مورد نرخ رشد باید برعکس این عمل کنیم و باید فرجه 10 انجام بدیم. در مورد این چی میگید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، .Utopia
مهندس تسلیییییم...:angel:
من که نگفتم بشینین خودتون به توان برسونین یا جذر بگیرین!!!پس ماشین حساب مهندسیو برا چی اختراع کردن؟:D

پاسخ
گرفتن ماشین حساب مهندسی واسه ما شهرسازا افت داره!
ممنون از نرم افزار پیشنهادیتون
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
ممنون کسری جان که این نرم افزار رو تو سایت قراردادی :D... انشالله بعد از کنکور میام هرچی تو انجمن vip هست رو برمی دارم !!!:D:Dالان کمی از نظر زمان و زمان !! فقیرم ! :D
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش تکنیک چیدمان فضا و نرم افزار دپس مپ ویژه طراحان و برنامه ریزان شهری mtr6510 0 1,148 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۸ صبح
آخرین ارسال: mtr6510
  درخواست رایگان نرم افزار مشابه تدکار یا تکسا فرشته رجبی 0 645 ۱۳۹۵-۴-۳۱، ۰۹:۱۳ عصر
آخرین ارسال: فرشته رجبی
  دانلود نرم افزار استثنایی برای دانشجوهایی که با لب تاپ کار می کنند sibel 9 6,930 ۱۳۹۵-۲-۳۰، ۱۱:۴۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  توضیحاتی درباره ۳ نرم افزار جدید طراحی شهری تلگرام1 0 824 ۱۳۹۴-۱۱-۳۰، ۰۷:۱۷ عصر
آخرین ارسال: تلگرام1
  نرم افزارSketch up pro7 faezeh1372 4 2,540 ۱۳۹۴-۶-۲۹، ۰۳:۳۳ عصر
  WebsiteToPDF نرم افزار بافرمت apk faezeh1372 0 1,232 ۱۳۹۳-۱۲-۲۰، ۰۵:۲۲ عصر
آخرین ارسال: faezeh1372
  دانلود Nitro Pro 9.5.3.8 ورژن32 و 64 بیتی برای واتر مارک قدرتمند و بازکردن pdf alireza 1 2,103 ۱۳۹۳-۸-۳۰، ۱۱:۵۰ صبح
  دانلود نرم افزار Expert Choice 2000+ به همراه سریال نرم‌افزار alireza 1 6,068 ۱۳۹۳-۲-۲۹، ۰۷:۵۸ عصر
Smile دانلود نرم افزار محاسبات مخلوط بتن Concrete Mix Designer kamran-m 0 1,865 ۱۳۹۳-۲-۲۰، ۰۹:۲۱ عصر
آخرین ارسال: kamran-m
  فایل pfd را باز کنید...از دست acrobar reader راحت شوید و این نرم افزار را دانلود کنید alireza 0 1,615 ۱۳۹۲-۱۲-۱۸، ۱۰:۳۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان