امتیاز موضوع:
  • 45 رأی - میانگین امتیازات: 2.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانشجو و مهندس عزیز:فقط معرفی نیست چند تا سوال ساده هم هست*کلیک کنید و هدیه بگیرید*
سلام به راحتی سوالات زیر را کپی کنید و جواب را در جلو آن بنویسید و ارسال کنید:

برای هر ارسال کامل بعنوان هدیه 2000 امتیاز واریز میشود.

------------------------------------------------------------------------------------------
1- خیلی خلاصه خودتون را معرفی کنید{اختیاری است}

2-رشته تحصیلی شما و شهر سکونت شما؟{اختیاری است}

3-از چه طریق با ایران شهرساز آشنا شدید؟

4-از ایران شهرساز چه انتظاری دارید؟

5-از کدوم بخش انجمن ایران شهرساز خیلی خوشتان میاد؟

6-پیشنهاد و انتقاد شما؟

7- آینده انجمن را چطور می بینید؟

8- نمره شما به ایران شهرساز:{از 0-20}

الف: شهرسازی

ب- معماری

------------------------------------------------------------------------------------------

سپاس از همکاری شما
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، kasrak ، .Utopia ، haydariyan ، abcdefghijklm ، mehdime007 ، JAVAD4050 ، seywan_kurd ، aramo ، 0RKIDEH ، elham90 ، Saeedm ، FaTyJo0oN ، somita ، kiana7822 ، diamond ، barcelona ، mina91 ، نعیمه حیدری
1- خیلی خلاصه خودتون را معرفی کنید{اختیاری است} لیسانسم دانشگاه اهواز بوده و برای فوق تهران درس خوانده ام

2-رشته تحصیلی شما و شهر سکونت شما؟{اختیاری است} جغرافیا و برنامه ریزی شهری-خوزستان

3-از چه طریق با ایران شهرساز آشنا شدید؟جوینده یابندست توی اینترنت دنبال مطلبی می گشتم این سایت رو پیدا کردم البته خیلی خوشحال هستم که با این سایت آشنا شدم

4-از ایران شهرساز چه انتظاری دارید؟ انتظار دارم که از دیگر دوستان در رشته های دیگر که به نوعی مرتبط با شهر و جامعه هستند بیشتر استفاده شود

5-از کدوم بخش انجمن ایران شهرساز خیلی خوشتان میاد؟ همه بخش های خوب هستند اما بیشتر تالار عمومی

6-پیشنهاد و انتقاد شما؟ پیشنهاد می کنم از دوستانی که در رشته های جغرافیا و برنامه ریزی شهری،جامعه شناسی و اقتصاد و برخی رشته های مهم که به نوعی در ارتباط با شهر و جامعه است دعوت شود بسیار مفید است عاملی می شود تا شهرساز تا به موضوعات شهری با دیدی بسیار دقیق تر نگاه کند و همچنین تحلیل کند

7- آینده انجمن را چطور می بینید؟ امیدوارکننده

8- نمره شما به ایران شهرساز:{از 0-20}17- البته با روندی که دارد در آینده ای نزدیک حتما 20 است

الف: شهرسازی 17

ب- معماری 17

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، kasrak ، .Utopia ، godonly. ، haydariyan ، abcdefghijklm ، mehdime007 ، ایلیا ، 0RKIDEH ، shokri ، kiana7822 ، bahareh. ، zahra2130
(۱۳۹۰-۱۰-۲۶، ۰۴:۴۵ عصر)AliReza نوشته است: سلام به راحتی سوالات زیر را کپی کنید و جواب را در جلو آن بنویسید و ارسال کنید:

1- خیلی خلاصه خودتون را معرفی کنید{اختیاری است} سیوان نوری

2-رشته تحصیلی شما و شهر سکونت شما؟{اختیاری است} لیسانس شهرسازی دانشگاه کردستان و محل سکونت سنندج

3-از چه طریق با ایران شهرساز آشنا شدید؟ از طریق خودتون که یه بار تو وبلاگمون پیام گذاشته بودید جز نفرات اول بودم که با سایت اشنا شدم

4-از ایران شهرساز چه انتظاری دارید؟ دوس دارم دوستانی که مطالب میزارند همیشه سعی کنند مطالب مفیدی باشه سعی کنند از مطالب بیهوده بپرهیزند و بعد کیفی سایت رو بالا ببرند

5-از کدوم بخش انجمن ایران شهرساز خیلی خوشتان میاد؟ از همین قسمت سوال و جواب ها (تالارذ شهرسازی ) و قسمت مقالاتش

6-پیشنهاد و انتقاد شما؟--------------

7- آینده انجمن را چطور می بینید؟ اگر طبق همین روال پیش بره مطمئنم جز بهترین سایتهای کشور خواهد شد

8- نمره شما به ایران شهرساز:{از 0-20} 17

الف: شهرسازی 19

ب- معماری خیلی باهش سروکار نداشتم نمیتونم نمره بدم

سپاس از همکاری شما

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، saeed nasiri majd ، kasrak ، .Utopia ، godonly. ، haydariyan ، abcdefghijklm ، mehdime007 ، ایلیا ، aramo ، 0RKIDEH ، shokri ، somita ، bahareh. ، 3pi ، barcelona ، zahra2130
1- خیلی خلاصه خودتون را معرفی کنید{اختیاری است}
محبوبه ! خیلی خلاصه بود !
2-رشته تحصیلی شما و شهر سکونت شما؟{اختیاری است}
لیسانس شهرسازی از دانشگاه آزاد همدان

3-از چه طریق با ایران شهرساز آشنا شدید؟
از طریق استاد گرامیم

انتظار دارم همینجوری خوب و مفید بمونه .

5-از کدوم بخش انجمن ایران شهرساز خیلی خوشتان میاد؟
تالارعمومی:D
6-پیشنهاد و انتقاد شما؟
یکم قالب سایت بهتر بشه که اونم بچه ها دارن زحمتشو میکشن !
گرایش های دیگه ای که مرتبط با شهرسازی هستند هم وارد بحثای انجمن بشن .

7- آینده انجمن را چطور می بینید؟
بسیـــــار درخشان

19.75

الف: شهرسازی
19.75

ب- معماری
زیاد به این انجمن نرفتم !
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، kasrak ، haydariyan ، abcdefghijklm ، mehdime007 ، seywan_kurd ، ایلیا ، aramo ، 0RKIDEH ، shokri ، somita ، bahareh. ، barcelona
1- خیلی خلاصه خودتون را معرفی کنید . مینا رمضانی :blush:

[b]2-رشته تحصیلی شما و شهر سکونت شما؟ دانشجو کارشناسی شهرسازی :s

3-از چه طریق با ایران شهرساز آشنا شدید؟ دقیقا یادم نمیاد :exclamation: اما فکر کنم توی اینترنت دنبال اطلاعات شهرسازی می گشتم که این سایت بسیار عالی :) پیدا کردم

4-از ایران شهرساز چه انتظاری دارید؟ انتظار دارم هم خودم هم تمام دوستانی که اینجا عضو هستن با به اشتراک گذاشتن دانش خودشون در جهت پیشرفت این سایت بکوشیم :)

5-از کدوم بخش انجمن ایران شهرساز خیلی خوشتان میاد؟ تالار دانلود پروژه های آماده باارزش و قوانین شهرسازی

6-پیشنهاد و انتقاد شما؟ اول از همه از آقای مهندس دهقان تشکر می کنم که واقعا زحماتشون قابل توصف نیست
پیشنهادمم اینه که فکر می کنم بهتره برای کسانی که تازه عضو سایت می شن حداقل به مدت 2 ماه فایلهای VIP قابل دانلود باشه تا به سایت و مطالبش علاقه مند بشن:)

7- آینده انجمن را چطور می بینید؟ عالیه عالی :D مطمئنم در آینده یکی از بی نظریترین سایت ها در زمینه ی شهرسازی میشه البته الانم بهترینه :)

الف: شهرسازی 20 :)

ب- معماری واقعا نمی تونم نظری بدم چون به تالار معماری چند بار بیشتر مراجعه نکردم :shy:
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، kasrak ، haydariyan ، abcdefghijklm ، .Utopia ، mehdime007 ، seywan_kurd ، ایلیا ، aramo ، 0RKIDEH ، shokri ، somita ، kiana7822 ، bahareh. ، 3pi
(۱۳۹۰-۱۰-۲۶، ۰۴:۴۵ عصر)AliReza نوشته است: سلام به راحتی سوالات زیر را کپی کنید و جواب را در جلو آن بنویسید و ارسال کنید:

1- خیلی خلاصه خودتون را معرفی کنید{اختیاری است} آفاق حیدریان

2-رشته تحصیلی شما و شهر سکونت شما؟{اختیاری است} لیسانس جغرافیا و برنامه ریزی شهری ازشهر و دانشگاه زیبای تبریز،محل سکونت سنندج

3-از چه طریق با ایران شهرساز آشنا شدید؟ خیلی اتفاقی،دنبال مطلب می گشتم که با این سایت و مدیر بسیار محترم آن آقای دهقان آشنا شدم.(یکی از بهترین اتفاقات زندگیم)

انتظاری ندارم چون تابه حال که زمان زیادی از شروع کار سایت نگذشته واقعا خیلی خوب پیش رفته و امیدوارم که هرروز بهتر از روزای قبل بشه
5-از کدوم بخش انجمن ایران شهرساز خیلی خوشتان میاد؟تمام بخشها جالب و جذاب هستن،هر قسمتی از سایت که حتی مقدار کمی به اطلاعات و دانسته هام اضافه کنه برام خوشایند و دلپذیر
6-پیشنهاد و انتقاد شما؟ فعلا چون کنکور دارم پیشنهادها و انتقاداتی که به ذهنم می رسه فقط برای سازمان سنجش و طراحان سوالات کنکور تا انجمن ایران شهرساز:D

7- آینده انجمن را چطور می بینید؟ درخشان

8- نمره شما به ایران شهرساز:{از 0-20} 99/19

الف: شهرسازی 99/19

ب- معماری به قول دوستان زیاد به این بخش سر نزدم پس...

سپاس از همکاری شما
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، alireza ، abcdefghijklm ، .Utopia ، mehdime007 ، seywan_kurd ، ایلیا ، aramo ، 0RKIDEH ، shokri ، bahareh. ، barcelona
1- خیلی خلاصه خودتون را معرفی کنید{اختیاری است} کسری
2-رشته تحصیلی شما و شهر سکونت شما؟{اختیاری است} شهرسازی- سنندج

3-از چه طریق با ایران شهرساز آشنا شدید؟ استاد مدیریت شهری

4-از ایران شهرساز چه انتظاری دارید؟ راستش از اعضای ایران شهرساز انتظار دارم ، تا جایی که میتونند در شناسوندن این سایت به دوستان،همکاران،استادان و .... که تا به امروز با این سایت اشنایی نداشتند،همت بیشتری به خرج بدند، تا بیش از پیش نام ایران شهرساز در کشور مطرح شود.

5-از کدوم بخش انجمن ایران شهرساز خیلی خوشتان میاد؟ همشون عالیه ولی کتابخانه دیجیتال ویژه فوق العادس

6-پیشنهاد و انتقاد شما؟ در حال حاضر مطلبی به ذهنم نمیرسه

7- آینده انجمن را چطور می بینید؟ درخشان- لازمه اینجا از مهندس دهقان عزیز به خاطر زحمات فراوانش، تشکر کنم

8- نمره شما به ایران شهرساز:{از 0-20} 19

ب- معماری زیاد سر و کار نداشتم

سپاس از همکاری شما
[/quote]
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، haydariyan ، abcdefghijklm ، .Utopia ، mehdime007 ، seywan_kurd ، ایلیا ، aramo ، 0RKIDEH ، shokri ، kiana7822 ، bahareh.
1- خیلی خلاصه خودتون را معرفی کنید{اختیاری است} نادر اوستا

2-رشته تحصیلی شما و شهر سکونت شما؟{اختیاری است} کارشناسی ارشد شهرسازی

3-از چه طریق با ایران شهرساز آشنا شدید؟ از طریق جستجوی مطالب مرتبط با شهرسازی

4-از ایران شهرساز چه انتظاری دارید؟ به فعالیتش با تمام توان ادامه بده و گسترشش بده

5-از کدوم بخش انجمن ایران شهرساز خیلی خوشتان میاد؟ مطالب و منابعی که دوستان قرار میدن.

6-پیشنهاد و انتقاد شما؟ پیشنهاد میکنم بیشتر به معرفی سایتهای معتبر و مطالب جدید بپردازین و مشکلات روز شهرهامون رو به چالش بکشیم

7- آینده انجمن را چطور می بینید؟ خیلی روشن و امیدوارکننده

الف: شهرسازی 14

ب- معماری بیشتر مطالب شهرسازی را دنبال میکنم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، .Utopia ، mehdime007 ، alireza ، ایلیا ، aramo ، 0RKIDEH ، haydariyan ، shokri ، kiana7822 ، bahareh. ، kasrak
1- خیلی خلاصه خودتون را معرفی کنید{اختیاری است}دانشجوی شهرسازی...هدفم ارشد طراحی شهری در یکی از بهترین دانشگاه هاس...اگه خدا بخواهد، سال دیگه حتما بهش می رسم...

2-رشته تحصیلی شما و شهر سکونت شما؟{اختیاری است}شهرسازی-مشهد

3-از چه طریق با ایران شهرساز آشنا شدید؟دقیق یادم نمیاد...احتمالا سرچ دیگه...ولی بسیار خوشحالم...

4-از ایران شهرساز چه انتظاری دارید؟انتظارم زیاده...تو قسمت پیشنهادات میتونین ببینین...

5-از کدوم بخش انجمن ایران شهرساز خیلی خوشتان میاد؟راستشو بخوایین هنوز همه قسمتا رو ندیدم...منم کارام زیاده...ولی یه دور باید همه قسمتای انجمن رو ببینم تا بتونم نظر بدم...در کل راضی کنندس...

6-پیشنهاد و انتقاد شما؟ببخشید ولی میخوام زیییاد پیشنهاد بدم...
شاید اینایی رو که میگم سایت داشته باشه ولی من هدفم بهتر شدن سایته شما بذارین رو حساب حسن نیت...
ترتیبشو نمیدونم ...
...راه اندازی صندوق پیشنهادات برای سایت...
...معرفی تمام دستاوردهای سایت تاکنون در یک بخش مجزا...
...جمع بندی از قسمت معرفی سایت،مثلا این تعداد شهرسازی... این تعداد ارشد... این تعدادتو شهر تهران... کدوم گرایشا...برا برنامه ریزی بهتر ...
...طراحی یه بروشور برا معرفی سایت هرکی نماینده بشه سایتو تو دانشکده خودشون معرفی کنه...
...چیزایی که میخواین با همکاری اعضا درس کنین مسابقه ای کنین...همه فعالیت کنن..نه صرفا اعضای قدیمی...ترغیب همه ی اعضا به فعالیت چهطوریشو نمیدونم ولی به نظرم برا موفقیت لازمه...
...نمیدونم چقدر عملیه ولی حداقل دانشگاه های شاخص کشور یه قسمتی مثل دانشگاه قزوین داشته باشن...بقیه هم بسته به فعالیتشون...
...دعوت از اساتید دانشگاه ها برای حضور در قسمتی مجزا در سایت برای استفاده از آنها...اگه عملی باشه...
...راه اندازی قسمتی مثل تجربه ها...که توش همه بیان بگن مثلا من رفتم مشاور این طوری شد...من پشت کنکور موندم ..من رفتم فلان موسسه نتیجه گرفتم/نگرفتم...رفتم فلان سازمان چیزای خوبی داشت...
...معرفی همه ی موسسات مرتبط با فعالیت های معماری و شهرسازی در حد امکان...
...در نظر گرفتن قسمتی برای ورودی های جدید...مثلا قسمت کنکوری بیا تو عالیه...شاید برا سال اولی ها هم بگیره...
...دیگه حالا که اینقدر سایت قوی شده انتظار میره مثلا روز شهرساز یا معمار سال آینده یه گردهمایی اساسی داشته باشیم...
ببخشیید دیگه...امیدوارم اونایی که تو سایت بوده و من تکراری گفتم رو ببخشید و اونایی که نیس اگه صلاح دونستین به اجرا بذاریین...
...یه نکته کوچولو...اگه یه همچین نظرسنجی رو بعد امتحانا یا بعد ارشد میذاشتین مطمئنا افراد بیشتری شرکت می کردن...ادامش بدین...
با آرزوی موفقیت
7- آینده انجمن را چطور می بینید؟اگه همینطوری ادامه بدبم....بسیار عالییی

8- نمره شما به ایران شهرساز:{از 0-20}من نمره دادن از 0 تا 20 رو قبول ندارم...سایت و اعضا عالییین

الف: شهرسازی: در حال صعود و پیشرفت...

ب- معماری:متاسفانه اصلا سر نزدم...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، mehdime007 ، alireza ، JAVAD4050 ، ایلیا ، aramo ، 0RKIDEH ، haydariyan ، godonly. ، kasrak ، parasto_gh ، shokri ، kiana7822
1- خیلی خلاصه خودتون را معرفی کنید: فوق دیپلم شهرسازی و لیسانس معماری دارم و خودم رو برای کنکور ارشد برنامه ریزی شهری آماده می کنم

2-رشته تحصیلی شما و شهر سکونت شما؟معماری - تهران

3-از چه طریق با ایران شهرساز آشنا شدید؟ گوگل

4-از ایران شهرساز چه انتظاری دارید؟ مطالب مفید برای کنکور و مطالعه

5-از کدوم بخش انجمن ایران شهرساز خیلی خوشتان میاد؟ کنکوری های برنامه ریزی شهری

6-پیشنهاد و انتقاد شما؟ پیشنهادی ندارم چون کارتون رو خیلی خوب انجام میدین

7- آینده انجمن را چطور می بینید؟ بسیار خوب

8- نمره شما به ایران شهرساز:19.5

ب- معماری 18

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، ایلیا ، abcdefghijklm ، aramo ، 0RKIDEH ، haydariyan ، kasrak ، mehdime007 ، .Utopia ، kiana7822 ، bahareh. ، نعیمه حیدری

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,868 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 642 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
      اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 958 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
      ضایعه ای دردناک و غیر قابل جبران-درگذشت مهندس مهدیه سعید رتبه 1 مرحله دوم 1391 alireza 63 25,727 ۱۳۹۴-۲-۱۹، ۰۴:۴۷ عصر
    آخرین ارسال: FaTyJo0oN
      خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 2500 فایل vip ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 1 1,443 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۵ عصر
      خبر ویژه تخفیف 7 تا 13 درصدی کلاس و آزمون و بسته ارشد برنامه ریزی شهری، طراحی شهری و دکتری 94 alireza 12 5,695 ۱۳۹۳-۸-۵، ۰۴:۰۲ عصر
      انتشار جزوه مبانی نظری مهندس ارکیده در اربانیتی توسط مریم تابان baran77 3 2,008 ۱۳۹۳-۷-۲۴، ۰۸:۱۸ عصر
    آخرین ارسال: urbanDesign.h
      آمار دانشجو یا فارغ التحصیل دانشگاه های آزاد و سراسری کشور عضو ایران شهرساز alireza 2 2,041 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۱۰:۳۱ عصر
      طرح عضویت ویژه رایگان تا 7 روز alireza 2 1,192 ۱۳۹۳-۶-۴، ۱۱:۱۳ عصر
      تخفیف 40 درصدی عضویت ویژه ایران شهرساز تا 7 روز alireza 0 881 ۱۳۹۳-۵-۲۹، ۱۱:۵۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان