امتیاز موضوع:
  • 45 رأی - میانگین امتیازات: 2.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانشجو و مهندس عزیز:فقط معرفی نیست چند تا سوال ساده هم هست*کلیک کنید و هدیه بگیرید*
Smile 
خیلی خلاصه خودتون را معرفی کنید.رشته تحصیلی شما و شهر سکونت شما؟

سمانه، 19ساله، دانشجو ترم3 کارشناسی شهرسازی، دانشگاه پیام نور تهران شرق، ساکن شهر تهران

از چه طریق با ایران شهرساز آشنا شدید؟

اغلب در جست وجوهام برای پیدا کردن مقاله یا جزوه این انجمن در لیست اول گوگل بود، و بعضی اوقات فقط دراینجا میشد درمورد موضوع مربوطه پیداکرد... این شد که به اینجا علاقه مند شدم.

از ایران شهرساز چه انتظاری دارید؟

انتظار دارم انقدر انجمن، گویا وجذاب باشد که دانشجویان رو به رشتشون علاقه مند کند. و از دانشجویان علاقه مند؛ شهرسازانی آگاه، منصف، باسلیقه و دارای روابط عمومی بالا بسازد. به امید روزی که شهرهای ما باعث بهترکردن سطح کیفی فرهنگ و زندگی مردم شوند و درحالی که از نظر بصری نشانه های شهرها گویای تمدن پارس این خاک باشند.

از کدوم بخش انجمن ایران شهرساز خیلی خوشتان میاد؟

دانلود رایگان کتب و جزوات و مقالات

پیشنهاد و انتقاد شما؟

-برای جذب و تعامل بیشتر دانشجوها و مهندس ها اول از همه قالب سایت رو بهتر کنید (چون مطالب خوب هستند ولی چیز مهم دیگه زیبایی هست). البته قالب بد نیست ولی بیشتر رویش کاربشه!
"""تصاوییییرررررر با کیفیت""" داخل پست های خوب به صورت تصادفی و ساده در همه محیط ها نشون داده بشن که نقش خوبی برای جذب دارند.
نکات موفقیت در این رشته رو به صورت تصادفی درگوشه صفحه گوشزد کنید.

-میتونم از یه مقدار ناخوانا بودن سایت و مقداری بی نظمی ایراد بگیرم (که البته با سرچ کردن رفع میشه) ولی برای کسانی که برای خواندن مطالب خوب آمدند نظم قرار گرفتن مطالب پیشنهادی و بهترین ها، خوب نیست.

-نمیدونم همچنین چیزی هست یا نه، محیط نقد و بررسی کتاب های معروف و همچنین قوانین وضع شده مرتبط به شهرسازی در ایران و مقایسه آنها با دیگر کشورها (هم سطح ازلحاظ اقلیمی) کار مفیدی هست که با دعوت اعضا به شرکت دربحث ازطریق صفحه اول سایت، رونق پیدا میکند!

-بعضی از مطالب نچندان خوب پولی هستند و یکی هم دیدم که واقعا قیمت به مطلب نمیخورد و به اندازه پول کتاب بود! خواهش من ازمدیرسایت این است که واقعا مطالب خیلی خوب رو پولی کنید و شما حتما نظارت روی قیمت داشته باشید یا اصلا خودتان رویش قیمت بگذارید. وباتوجه به محبوب بودن سایت و این که آمار دانلود باکمترکردن قیمت بیشتر میشود رویشان قیمت بگذارند.

-درمورد ادامه تحصیل در خارج ازکشور به صورت کامل دربخشی توضیح داده بشه،ازافرادخبره ودارای تجربه دراین زمینه درخواست بشه تا تجربیات رو دراختیارمون بگذارند واین مطلب مثل خیلی از پست های دیگه خوب دورازدسترس نباشد(درقسمت مطالب پیشنهادی قرار بگیرد).

-تمام جزوات بی نقص و کامل دانشگاه های سراسری خوب ایران (دانشگاه تهران/هنر) شهرسازی رو به راحتی و به صورت رایگان یا قیمت پایین درقسمت مشخص(مطالب پیشنهادی) قرار بگیرد.

-بخش آزمون آنلاین فکر عالی ای بود! ولی خواهشا به نوبت ما هم برسد...Sigh

-تشویق کنید دانشجویان خلاصه هایی که دارند رو بذارند، طوری که در دسترس (مطالب پیشنهادی) باشند. پولی هم بگذارند باز خوبه!من خودم خلاصه زیاد میکنم، اگه همچنین چیزی درست بشه میذارم.

آینده انجمن را چطور می بینید؟

اگر بدون تغییر باشد،نسبتا خوب.
ولی اگر به انتقادات توجه شود، عالی و درخشان!

نمره شما به ایران شهرساز از 0-20 :
الف: شهرسازی
14
ب- معماری
نظری ندارم

W63موفق باشید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness ، alireza ، 9123533029 ، haydariyan
(۱۳۹۲-۹-۵، ۱۱:۳۹ عصر)امنه نوشته است: 1- خیلی خلاصه خودتون را معرفی کنید{اختیاری است}

2-رشته تحصیلی شما و شهر سکونت شما؟{اختیاری است}برنامه ریزی شهری

3-از چه طریق با ایران شهرساز آشنا شدید؟ سرچ در اینترنت

4-از ایران شهرساز چه انتظاری دارید؟

5-از کدوم بخش انجمن ایران شهرساز خیلی خوشتان میاد؟ مقالات لاتین

6-پیشنهاد و انتقاد شما؟

7- آینده انجمن را چطور می بینید؟

8- نمره شما به ایران شهرساز:{از 0-20}

الف: شهرسازی10

ب- معماری 10
تشکر از شما
2000 امتیاز هم اهدا شد.
(۱۳۹۲-۹-۶، ۰۱:۵۲ عصر)tahura1580 نوشته است: من زدم ولی اون 2000 امتیازنیومد....
اهدا شد
(۱۳۹۲-۹-۶، ۰۷:۵۳ عصر)Avril256 نوشته است: خیلی خلاصه خودتون را معرفی کنید.رشته تحصیلی شما و شهر سکونت شما؟

سمانه، 19ساله، دانشجو ترم3 کارشناسی شهرسازی، دانشگاه پیام نور تهران شرق، ساکن شهر تهران

از چه طریق با ایران شهرساز آشنا شدید؟

اغلب در جست وجوهام برای پیدا کردن مقاله یا جزوه این انجمن در لیست اول گوگل بود، و بعضی اوقات فقط دراینجا میشد درمورد موضوع مربوطه پیداکرد... این شد که به اینجا علاقه مند شدم.

از ایران شهرساز چه انتظاری دارید؟

انتظار دارم انقدر انجمن، گویا وجذاب باشد که دانشجویان رو به رشتشون علاقه مند کند. و از دانشجویان علاقه مند؛ شهرسازانی آگاه، منصف، باسلیقه و دارای روابط عمومی بالا بسازد. به امید روزی که شهرهای ما باعث بهترکردن سطح کیفی فرهنگ و زندگی مردم شوند و درحالی که از نظر بصری نشانه های شهرها گویای تمدن پارس این خاک باشند.

از کدوم بخش انجمن ایران شهرساز خیلی خوشتان میاد؟

دانلود رایگان کتب و جزوات و مقالات

پیشنهاد و انتقاد شما؟

-برای جذب و تعامل بیشتر دانشجوها و مهندس ها اول از همه قالب سایت رو بهتر کنید (چون مطالب خوب هستند ولی چیز مهم دیگه زیبایی هست). البته قالب بد نیست ولی بیشتر رویش کاربشه!
"""تصاوییییرررررر با کیفیت""" داخل پست های خوب به صورت تصادفی و ساده در همه محیط ها نشون داده بشن که نقش خوبی برای جذب دارند.
نکات موفقیت در این رشته رو به صورت تصادفی درگوشه صفحه گوشزد کنید.

-میتونم از یه مقدار ناخوانا بودن سایت و مقداری بی نظمی ایراد بگیرم (که البته با سرچ کردن رفع میشه) ولی برای کسانی که برای خواندن مطالب خوب آمدند نظم قرار گرفتن مطالب پیشنهادی و بهترین ها، خوب نیست.

-نمیدونم همچنین چیزی هست یا نه، محیط نقد و بررسی کتاب های معروف و همچنین قوانین وضع شده مرتبط به شهرسازی در ایران و مقایسه آنها با دیگر کشورها (هم سطح ازلحاظ اقلیمی) کار مفیدی هست که با دعوت اعضا به شرکت دربحث ازطریق صفحه اول سایت، رونق پیدا میکند!

-بعضی از مطالب نچندان خوب پولی هستند و یکی هم دیدم که واقعا قیمت به مطلب نمیخورد و به اندازه پول کتاب بود! خواهش من ازمدیرسایت این است که واقعا مطالب خیلی خوب رو پولی کنید و شما حتما نظارت روی قیمت داشته باشید یا اصلا خودتان رویش قیمت بگذارید. وباتوجه به محبوب بودن سایت و این که آمار دانلود باکمترکردن قیمت بیشتر میشود رویشان قیمت بگذارند.

-درمورد ادامه تحصیل در خارج ازکشور به صورت کامل دربخشی توضیح داده بشه،ازافرادخبره ودارای تجربه دراین زمینه درخواست بشه تا تجربیات رو دراختیارمون بگذارند واین مطلب مثل خیلی از پست های دیگه خوب دورازدسترس نباشد(درقسمت مطالب پیشنهادی قرار بگیرد).

-تمام جزوات بی نقص و کامل دانشگاه های سراسری خوب ایران (دانشگاه تهران/هنر) شهرسازی رو به راحتی و به صورت رایگان یا قیمت پایین درقسمت مشخص(مطالب پیشنهادی) قرار بگیرد.

-بخش آزمون آنلاین فکر عالی ای بود! ولی خواهشا به نوبت ما هم برسد...Sigh

-تشویق کنید دانشجویان خلاصه هایی که دارند رو بذارند، طوری که در دسترس (مطالب پیشنهادی) باشند. پولی هم بگذارند باز خوبه!من خودم خلاصه زیاد میکنم، اگه همچنین چیزی درست بشه میذارم.

آینده انجمن را چطور می بینید؟

اگر بدون تغییر باشد،نسبتا خوب.
ولی اگر به انتقادات توجه شود، عالی و درخشان!

نمره شما به ایران شهرساز از 0-20 :
14
ب- معماری
نظری ندارم

W63موفق باشید.
تشکر از شما
حتما نکات شما را در نظر میگیریم.
شما میتوانید استارت کار را بزنید و جزوات را میل کنید تا قیمت گذاری و در سایت قرار داده شود و بعد از فروش به حساب شما واریز شود و برداشت کنید.
2000 امتیاز هم اهدا شد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Avril256
سلام متشکرم از مدیران و فعالان این سایت خصوصاً جناب مهندس دهقان
1- خیلی خلاصه خودتون را معرفی کنید{اختیاری است} نعیمه حیدری 23 ساله - لیسانس مهندسی شهرسازی بودم.الان دانشجوی فوق لیسانس مدیریت شهری ام.

2-رشته تحصیلی شما و شهر سکونت شما؟{اختیاری است} مجموعه برنامه ریزی شهری و منطقه ای گرایش مدیریت شهری- تهران

3-از چه طریق با ایران شهرساز آشنا شدید؟ از طریق تایپ "انجمن تخصصی شهرسازی " توی گوگل Ws17

4-از ایران شهرساز چه انتظاری دارید؟ به قول یکی از اعضای خوب سایت، ایران شهرساز یه اسمه ماییم که باید ایران شهرسازو حفظ کنیم. انتظارم همدلی اعضاس

5-از کدوم بخش انجمن ایران شهرساز خیلی خوشتان میاد؟ همه جاش4

6-پیشنهاد و انتقاد شما؟ از افرادی که مطلب میذارن اول از همه ممنونم دوم این که خواهش می کنم عنوان خوب و واضحی برای مطلبشون قرار بدن

7- آینده انجمن را چطور می بینید؟ ایشالا هر روز بهتر از دیروز

8- نمره شما به ایران شهرساز:{از 0-20} به قول یکی از استادا بیست مال فرشته های آسمونهSigh

الف: شهرسازی 19

ب- معماری کمتر از 19، دقت محاسبه با شما
آخرین ارسال های من :

هنــــوز و تا همیشــه به همین یک آیــه دلخــوشــــم :
    " بندگانم را آگاه کن که من بخشنده‌ی مهـــربانم ! "

:heart:
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، ماراویا ، haydariyan
    1- خیلی خلاصه خودتون را معرفی کنید{اختیاری است} روشن. 26 ساله

2-رشته تحصیلی شما و شهر سکونت شما؟{اختیاری است} دانشجوی ارشد برنامه ریزی شهری. مشهد

3-از چه طریق با ایران شهرساز آشنا شدید؟ از طریق یکی از مشاورین عزیز پایان نامم.

4-از ایران شهرساز چه انتظاری دارید؟ پاسخ گوی سوالات و تامین کننده منابع مورد نیازم باشه، با کمترین هزینه.
    (با توجه باینکه در این سوال قید شده "انتظارات من از ایران شهرساز"، براین اساس فقط انتظارات خودم رو ذکر کردم؛ و صد البته که این انجمن هم از اعضای خودش انتظاراتی داره،- من هم به عنوان عضو این انجمن با توجه به علم و دانسته های خودم، جواب گوی سایر اعضا باشم)

5-از کدوم بخش انجمن ایران شهرساز خیلی خوشتان میاد؟ صفحه اصلیش رو بیشتر می پسندم. چون همه منابع و صفحات هستند و زمانی که کسی نظر جدیدی در هر صفحه بذاره همون لحظه اینجا موجوده.

6-پیشنهاد و انتقاد شما؟ میدونم اینجا، جای تشکر نیست ولی در ابتدا لازم میدونم تشکر فراوان داشته باشم از عاملین و دست اندرکاران این انجمن و در صدر اون ها جناب آقای "دهقان"،
    به نظر بنده این روند تا حدی داره خوب پیش میره.
    و انتقادی که از دوستان دارم: لطفا کارایی رو که هزینه براش تعیین میکنید، ترجیحا جایی ذکر نشده باشه و یا حداقل اگه کاره خودتون هست، بابتش زحمتی کشیده باشید- نه اینکه بی زحمت نصیبتون شده و فقط قصدتون سود جویی باشه.

7- آینده انجمن را چطور می بینید؟ مدته زیادی نیست که با انجمن آشنا شدم. و حتی مدت فعالیتم خیلی کمتر از مدت آشناییم هست، پس نمیتونم قاطعانه درباره اون نظر بدم؛ ولی همینی رو هم که دیدم راه روشنی در پیش داره.

کاره انجمن عالیه ولی اگه نمره 20 رو نهایت نمره دادن فرض کنیم:
    هنوز راه بسیاری در پیش داره؛ پس به نظر من

الف: شهرسازی: 14

ب- معماری: 13

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، haydariyan ، Brightness
    1- خیلی خلاصه خودتون را معرفی کنید{اختیاری است}
    مسیح راستی، 32 ساله

2-رشته تحصیلی شما و شهر سکونت شما؟{اختیاری است}برنامه ریزی شهری، تهران

3-از چه طریق با ایران شهرساز آشنا شدید؟متاسفانه الان حضور ذهن ندارم ولی احتمال زیاد از طریق جستجو در گوگل
    [/b]
    4-از ایران شهرساز چه انتظاری دارید؟متفاوت از سایر سایتها و فرومهای هم رده خودش عمل کنه
    [/b]

5-از کدوم بخش انجمن ایران شهرساز خیلی خوشتان میاد؟همه بخشها خوب هستند
    [/b]
    6-پیشنهاد و انتقاد شما؟
    [/b]
    الف- متاسفانه الان شیوه کار تمام فرومهای شهرسازی بر پایه کنکور کارشناسی ارشد و دکتری قرار گرفته که از نظر من شیوه اشتباهی است. پرداختن به این مقولات به خودی خود کار خوبیه ولی نه به این شکل که بیش از 90% از فعالیت یک سایت بر پایه کنکور قرار بگیره. شاید رفتن به سراغ مقولات متفاوت تر میتونه هم به بازدیدکننده های سایت اضافه کنه هم به طور واقعی و عملی به بالا رفتن سطح دانش شهرسازی در جامعه منجر بشه. نمونه موفقش هم توی این انجمن کم نیست (مثل تاپیک "چه میبینید؟" در بخش میزگرد)

ب- پرداختن به موضوعات صرفاً علمی در محیط انجمن یکی از عوامل کم بودن و همیشگی نبودن بازدیدکننده های سایت هست. اگر بخشهای سرگرمی و گفتگوی آزاد هم ایجاد بشه میتونه بازدیدکننده ها رو حفظ کنه. در حال حاضر دوستان فقط برای مطالب علمی (هر وقت واقعاً نیاز داشته باشند) به سایت سر میزنند ولی اگر محیطی فراهم بشه که بتونن با هم تعاملات غیر علمی (در کنار علمی) هم داشته باشند، فکر میکنم بازدیدشون از سایت همه روزه خواهد بود. توی یکی از تاپیکها بطور اتفاقی دیدم که تقاضای صندلی داغ شده بود و استقبال خوبی هم ازش شده بود ولی ندیدم که در عمل اتفاق بیفته.
    [/b]
    در شرایط فعلی، در بهترین حالت، یک فروم مثل بقیه فرومها خواهد بود.

الف: شهرسازی: 14

ب- معماری: آشنایی با فروم معماری ندارم!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط haydariyan ، Brightness
    مریم... متولد 1369
    2-رشته تحصیلی شما و شهر سکونت شما؟{اختیاری است}
    لیسانس شهرسازی از دانشگاه آزاد همدان

3-از چه طریق با ایران شهرساز آشنا شدید؟
    دنبال مطالب شهرسازی توی گوگل میگشتم که دراین سایت بهشون رسیدم!

به نظرم سایت خوبیه و جامع. اما بهتره که موضوعات غیر مرتبط در برهه های زمانی مختلف رو تفکیک کنن از هم. درکل خوبو مفیده

5-از کدوم بخش انجمن ایران شهرساز خیلی خوشتان میاد؟
    تالار تخصصی مرحله 1 و 2 که کاملا درست تفکیک و بررسی شده موضوعاتش

6-پیشنهاد و انتقاد شما؟
    به نظرم حس رقابت رو بیشتر کنن بین بچه ها. قالب سایت هم علمی باشه و هم تفریحی. گروههای مختلف ایجاد بشه برا بچه ها که باهم در تعاملات علمی باشن. مثل مقاله نویسی ، موضوعات همایش ها رو تجزیه تحلیل کنیمو با هم براشون مقاله بنویسیم به صورت رقابتی. هر شهر برا خودش کارگروه جدا داشته باشه تا بتونیم سطح رقابتی بچه های شهرای مختلفو هم بسنجیمو ازین جور کارا!

کلا هر رده ای که درش جوونا فعالیتشون بیشتر و بیشتر باشف ، آینده ای روشنو علمی ترو پویاتری خواهد داشت. امیدواریم جوون سالاری این سایت ازینی که هست بیشتر بشه و شاهد تعاملات اجتماعی بچه ها باشیم...

15 (چون خیلییییییییییی از بخشای سایت پولی شده! )

15

ب- معماری
    درجریان فعالیتاشون نبودم نمیدون. اما امیدوارم 20 باشه

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness
    (۱۳۹۰-۱۰-۲۶، ۰۴:۴۵ عصر)AliReza نوشته است: سلام به راحتی سوالات زیر را کپی کنید و جواب را در جلو آن بنویسید و ارسال کنید:

برای هر ارسال کامل بعنوان هدیه 2000 امتیاز واریز میشود.

------------------------------------------------------------------------------------------
    ناصری- حسام 23 ساله ساکن اردبیل ( مغان)

2-رشته تحصیلی شما و شهر سکونت شما؟{اختیاری است}
    شهرسازی - مغان
    3-از چه طریق با ایران شهرساز آشنا شدید؟
    از طریق دوستان و آشنایان که هر روز به سایت سر میزدن کنجکاو شدم و خواستم عضوی از انجمن باشم و توو مطالب و ... منم سهیم باشم
    سوال سختی بود! هر شخصی از هر سایتی مرتبط با موضوعش انتظاراتی فراتر از خودش داره! طبیعیه
    ولی با این حال خودم به شخصه انتظاری که دارم از سایت اینه که اطلاع رسانی و آپدیت مطالب خیلی پیشرفت داشته باشه( البته با کمک همه دوستان و خود من) همین ... و اینکه به نطرم همه بخش های سایت یکی از یکی ارزشمندتر و مفید تره
    5-از کدوم بخش انجمن ایران شهرساز خیلی خوشتان میاد؟
    بخش های مرتبط با کنکور و اسکیس و همچنین مقالات
    6-پیشنهاد و انتقاد شما؟
    والا واقعیتش هیچی به ذهنم نمیاد17
    سوالات سختیه اینااااا .... انشاا که روز به روز این سایت هم از نظر اطلاع رسانی هم از نظر علمی و هم اط نظر رتبه در بهترین و شایسته ترین جایگاه قرار بگیره

الف: شهرسازی 19

ب- معماری 17

------------------------------------------------------------------------------------------

سپاس از همکاری شما

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,877 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 650 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
      اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 969 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
      ضایعه ای دردناک و غیر قابل جبران-درگذشت مهندس مهدیه سعید رتبه 1 مرحله دوم 1391 alireza 63 25,785 ۱۳۹۴-۲-۱۹، ۰۴:۴۷ عصر
    آخرین ارسال: FaTyJo0oN
      خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 2500 فایل vip ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 1 1,444 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۵ عصر
      خبر ویژه تخفیف 7 تا 13 درصدی کلاس و آزمون و بسته ارشد برنامه ریزی شهری، طراحی شهری و دکتری 94 alireza 12 5,724 ۱۳۹۳-۸-۵، ۰۴:۰۲ عصر
      انتشار جزوه مبانی نظری مهندس ارکیده در اربانیتی توسط مریم تابان baran77 3 2,013 ۱۳۹۳-۷-۲۴، ۰۸:۱۸ عصر
    آخرین ارسال: urbanDesign.h
      آمار دانشجو یا فارغ التحصیل دانشگاه های آزاد و سراسری کشور عضو ایران شهرساز alireza 2 2,047 ۱۳۹۳-۶-۳۰، ۱۰:۳۱ عصر
      طرح عضویت ویژه رایگان تا 7 روز alireza 2 1,200 ۱۳۹۳-۶-۴، ۱۱:۱۳ عصر
      تخفیف 40 درصدی عضویت ویژه ایران شهرساز تا 7 روز alireza 0 887 ۱۳۹۳-۵-۲۹، ۱۱:۵۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان