امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امتیازات: 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهادی برای دانشجویانی که به مقاطع بالاتر فکر می کنند
Wink 
با سلام به دوستای خوبم. طبق سیاست گذاری های صورت گرفته شما دانشجویان عزیز میتوانید از راه های بدون کنکور برای دست یافتن به مراتب بالاتر استفاده کنید. حتمآ این موضوع را پیگیری کنید. هدف من از این پیغام ایجاد زمینه ای برای پیگیری و متوجه ساختن دوستانم از این موضوع بود چون روش های خیلی راحت تر از کنکور وجود دارد. موفق باشید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، mehdime007 ، .Utopia ، kasrak ، abcdefghijklm ، elham90 ، JAVAD4050 ، godonly.
(۱۳۹۰-۱۰-۲۷، ۰۶:۰۴ عصر)saeiideh نوشته است: با سلام به دوستای خوبم. طبق سیاست گذاری های صورت گرفته شما دانشجویان عزیز میتوانید از راه های بدون کنکور برای دست یافتن به مراتب بالاتر استفاده کنید. حتمآ این موضوع را پیگیری کنید. هدف من از این پیغام ایجاد زمینه ای برای پیگیری و متوجه ساختن دوستانم از این موضوع بود چون روش های خیلی راحت تر از کنکور وجود دارد. موفق باشید.

میشه مقداری بیشتر و دقیقتر توضیح بدید با تشکر فراوان

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، kasrak ، abcdefghijklm ، godonly.
من شنیدم که امسال کارشناسی دانشگاه آزاد برای خیلی از رشته ها بدون کنکور بوده !!! منظورتون اینه؟ یا روش جدیدتری هم اومده؟:huh:
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، aramo ، abcdefghijklm ، ایلیا ، godonly.
منظورتون از طریق معدل و یا بورسیه از طرف دانشگاه یا ارئه یه اختراع یا مقاله و اینا هستش؟؟؟؟؟؟
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، aramo ، abcdefghijklm ، godonly.
بله منظورم از طریق معدله. روش خیلی بهتریه نسبت به کنکور.تمام دانشگاه ها میتونید شرکت کنید. البته دانشکاه آزاد فقط از طریق خودش و سراسری هم برای خودش جذب دانشجو می کنن. تو این قانون خیلی مسائل هست که جایی درج نشده و متاسفانه کسی هم به ماها نمی گه و تا خودمون درگیر نشیم متوجه نمی شیم . من خودم درگیر شده بودم خواستم به شماها هم اطلاع رسانی کنم.
البته راه های دیگه ای هم هست اما من با روش معدلیش خیلی آشنام و میتونم جواب سوال هاتون رو بدم.
"کسری" دقیقآ منظوزم همون هاست. البته ارائه مقاله برای ورود به مقطع دکتراست

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، kasrak ، aramo ، mehdime007 ، elham90 ، godonly.
آره واقعا.الانم 2 از ارشدای ما با معدل اومدن بدون کنکور. به نظر شما قبولی از طریق معدل،حق دیگران رو ضایع نمیکنه؟

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، aramo ، godonly.
(۱۳۹۰-۱۰-۲۷، ۰۶:۵۱ عصر)كسري نوشته است: آره واقعا.الانم 2 از ارشدای ما با معدل اومدن بدون کنکور. به نظر شما قبولی از طریق معدل،حق دیگران رو ضایع نمیکنه؟

این روشه هم خوبه .... تازه به نظر من کنکور حقمونو ضایع میکنه !:idea: این روش به همت خودمونه که توی دوران تحصیل درس بخونیم. ولی در کنکور عوامل زیادی روی رتبه ما و دیگران اثر میذاره که حقت ضایع میشه:(.

پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، godonly.
واقعا نه. وقتی کسی دوره کارشناسی رو به این خوبی بگذرونه فکر کنم حقشه. شرایطش جوری هست که مشخص باشه طرف حمتش رو کشیده برای همه هم آزاده و فقط تلاش می خواد نه اینکه مثل بعضی از سهیه ها مال افراد خاصی باشه، ضمنآ این یک ضرفیت اضافست یعنی هیچ ربطی به کنکور و بچه هایی که کنکور میدن نداره یه ظرفیت اضافه در حد هر دانشگاهی 1-2 نفر از خارج دانشگاه و سه نفر از داخله دانشگاه است و حق کسی ضایع نمیشه :)
(۱۳۹۰-۱۰-۲۷، ۰۶:۵۹ عصر)Mahbobe-G نوشته است:
(۱۳۹۰-۱۰-۲۷، ۰۶:۵۱ عصر)كسري نوشته است: آره واقعا.الانم 2 از ارشدای ما با معدل اومدن بدون کنکور. به نظر شما قبولی از طریق معدل،حق دیگران رو ضایع نمیکنه؟

این روشه هم خوبه .... تازه به نظر من کنکور حقمونو ضایع میکنه !:idea: این روش به همت خودمونه که توی دوران تحصیل درس بخونیم. ولی در کنکور عوامل زیادی روی رتبه ما و دیگران اثر میذاره که حقت ضایع میشه:(.
مخصوصآ معماری که 2 مرحله ای هم هست و مرحله دومش کلی حق ضایع میشه

پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، mehdime007 ، elham90 ، godonly. ، wimifire
هر دانشگاهی برای خودش معدل تعیین میکنه؟ یا مثلا همه دانشگاه ها اعلام میکنن که معدل بالای 18 بدون کنکور،میتونه ارشد بخونه؟ این ظرفیتی که گفتید مربوط به همه دانشگاهاست؟ کسی که بخواد طراحی شهری بخونه(مثه خودم) یعنی دیگه اسکیسم نمیده؟
(۱۳۹۰-۱۰-۲۷، ۰۶:۲۹ عصر)Mahbobe-G نوشته است: من شنیدم که امسال کارشناسی دانشگاه آزاد برای خیلی از رشته ها بدون کنکور بوده !!! منظورتون اینه؟ یا روش جدیدتری هم اومده؟:huh:

واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!! آزاد کدوم واحد؟

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، godonly.
نه دیگه هیچ آزمونی تحت عنوان اسکیس نداره و ظرفیتی که گفتم برای هر دانشگاه متغیر و بستگی به خود دانشگاه داره اما ربطی به کنکور نداره، برای دانشگاه های سراسری: معدل بالای 17 ، باید جزو رتبه های برتر ده درصد هم ورودی های خودتون باشید( که معمولآ هر دانشگاهی تا 3 نفر اول گروه رو جایابی می کنه) ، درستون هم اگر کارشناسی پیوسته اید 8 ترمه و اگر ناپیوسته 4 ترمه تمام شده باشه و از پایان نامه دفاع کرده باشید. اینها شرایط قبولی کارشناسی ارشد با استفاده از قانون نخبگان هستش و برای دکتری باید معدل کل بالای 17 و نمره پایان نامه بالای 18 و 2 مقاله چاپ شده علمی پژوهشی داشته باشید.

پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، shokri ، godonly.

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تصاویر راه یافته به فینال مسابقه زیبایی در شهر>>تصویر برتر را انتخاب کنید alireza 20 7,006 ۱۳۹۲-۱۲-۱۸، ۰۹:۳۲ صبح
آخرین ارسال: hamid_shahrsaz
  از منظر شهری- بوستان ملت-خیابان ولیعصر چه می بینید 5 زمردیان 2 1,309 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  حتما ببینید عکسی که مرا به فکر واداشت شما چطور؟ چه می بینید 2 زمردیان 1 881 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
  حتما ببینید عکسی که مرا به فکر واداشت شما چطور؟ چه می بینید 3 زمردیان 1 1,144 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
  مقایسه دو عکس چی می بینید 4 زمردیان 1 1,332 ۱۳۹۲-۱۰-۲۷، ۱۱:۰۴ عصر
  مسابقه بزرگ ایرانشهرساز اکنون با جوایز ارزنده برای نخستین بار URBAN 98 79 15,456 ۱۳۹۲-۴-۳۱، ۰۳:۲۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  عدم ارتقا پایه پروانه اشتغال (طراحی) برای فارغ التحصیلان معماری علمی کاربردی یا کاردا saeed nasiri majd 9 4,645 ۱۳۹۲-۴-۱۴، ۱۱:۴۶ صبح
آخرین ارسال: s1s2s3
  هر روز یک بحث و یک جایزه به قید قرعه برای شرکت کنندگان-هر ماه 150 هزار تومان جایزه alireza 9 3,613 ۱۳۹۲-۴-۱۳، ۱۱:۳۸ عصر
آخرین ارسال: URBAN 98
  تبدیل فایل word به پاورپوینت با زدن چند دکمه*به همین راحتی* alireza 24 23,355 ۱۳۹۱-۱۰-۲۵، ۰۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: ayaghoobi
  یه خبر خوب برای ارشد های غیر مرتبط شهرسازی نیای از دست دادی خبر را!!!! alireza 102 46,160 ۱۳۹۱-۸-۲۵، ۱۱:۵۸ صبح
آخرین ارسال: منصور91

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان