امتیاز موضوع:
  • 33 رأی - میانگین امتیازات: 2.91
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارگاه برنامه ریزی شهری2 شماره (اسماعیل شیعه)- ppt
کارگاه برنامه ریزی شهری2 شماره (اسماعیل شیعه) به صورت پاورپوینت

فایل‌(های) پیوست شده
.ppt   کارگاه برنامه ریزی شهری2 شماره (اسماعیل شیعه.ppt (اندازه: 4.21 MB / تعداد دفعات دریافت: 309)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، lofra ، parasto_gh ، abcdefghijklm ، @uror@ ، elham-a ، ahmad lotfi ، Shahrsaz67 ، .Utopia ، 0RKIDEH ، JAVAD4050 ، ماراویا ، HAMED ، kasrak ، mahjoub86 ، bahareh. ، sardarekord ، rezvan87 ، atelieahjam
من قبلاً تو انجمن این فایل رو دیده بودم؟ تکراری نیست؟ مهندس دهقان توروخدا بررسی کنید. من نمی دونم چرا اینقدر حافظه بچه های انجمن ضعیفه. یه نفری قبلاً این کارگاه دکتر شیعه رو به طور کامل گذاشته بود.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
(۱۳۹۰-۱۰-۲۹، ۰۲:۵۷ عصر)parasto_gh نوشته است: من قبلاً تو انجمن این فایل رو دیده بودم؟ تکراری نیست؟ مهندس دهقان توروخدا بررسی کنید. من نمی دونم چرا اینقدر حافظه بچه های انجمن ضعیفه. یه نفری قبلاً این کارگاه دکتر شیعه رو به طور کامل گذاشته بود.

سلام

از مهندس aramo ممنونیم و ایشون فایلهای بسیار خوبی در سایت برای استفاده هزاران نفر قرار داده

مهندس قلی زاده

شاید شما این لینک را دیده اید:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=5537

ایشون درخواست مفاله داده بود

اینم یه لینک دیگه که حجمش کمتر از 500 کیلو بایت هست و شاید مثل هم نباشند یا کیفیت متفاوت باشه

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=5723

من که چیز دیگری در سایت پیدا نکردم و مهندس برای یکی دو تا ایرادی نداره و اگر کسی پیدا کنه حتما یکی حذف میشه

ممنون از شما و مهندس aramo

داشت یادم میرفت بهتون تبریک میگم و امیدوارم همیشه در راه موفقیت باشید و بقیه را هم یاری کنید.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh ، atelieahjam
ممنون مهندس دهقان، من احساس کردم این 2 تا فایل یکی هستن، عذر خواهی می‏کنم اگه جسارتی کردن. من اصلاً منکر زحمات بی نظیر مهندس aramo نیستم، مطالب ایشون بیشتر از همه به من کمک کرده و من همیشه ازشون بی نهایت ممنونم. باز هم عذر خواهی می‏کنم اگه اشتباهی رخ داده. از شما هم واسه زحمات بی دریغتون تشکر می‏کنم.

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، atelieahjam
بله درسته کارگاه برنامه ریزی شهری1 تکراری است که من اشتباه کردم اما کارگاه 2 فکرکنم جدیده

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، parasto_gh ، 0RKIDEH ، atelieahjam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مبانی برنامه ریزی و مدیریت محیطی محمد یگانه 4 2,725 ۱۳۹۶-۶-۱۵، ۱۰:۵۷ عصر
آخرین ارسال: mtalkhab
  خلاصه نکات .. مقدمه ای بر مبانی برنامه ریزی شهری- اسماعیل شیعه FaTyJo0oN 14 33,625 ۱۳۹۴-۷-۷، ۰۵:۱۳ صبح
آخرین ارسال: alireza
  Land_Use_Planning_147Process.ppt محمد یگانه 0 850 ۱۳۹۳-۵-۱۰، ۰۱:۰۸ صبح
آخرین ارسال: محمد یگانه
  نقش علم سنجش از دور در مدیریت وبرنامه ریزی شهری محمد یگانه 0 1,570 ۱۳۹۳-۵-۱۰، ۱۲:۳۲ صبح
آخرین ارسال: محمد یگانه
Rainbow جزوه آموزشی مدل برنامه ریزی سوات(swot) urbanism 5 23,399 ۱۳۹۳-۴-۲۱، ۰۴:۵۶ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  دانلود کتاب اصول برنامه ریزی تردد پیاده و دوچرخه haydariyan 3 5,308 ۱۳۹۳-۲-۲۹، ۰۱:۰۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  اصول و روش هاي برنامه ريزي مجتمع هاي زيستي - pdf aramo 3 9,748 ۱۳۹۲-۱۲-۲۸، ۰۸:۴۴ صبح
آخرین ارسال: ashiansaz6825
  پاور پوینت تاریخ برنامه ریزی Sh.N 0 1,487 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۰:۳۵ صبح
آخرین ارسال: Sh.N
  تاریخ مختصر برنامه ریزی شهری Sh.N 0 1,599 ۱۳۹۲-۱۱-۱۶، ۱۰:۳۱ صبح
آخرین ارسال: Sh.N
  دانلود خلاصه کتاب مبانی و تکنیک های یرنامه ریزی از دکتر زیاری milad_novin 0 3,213 ۱۳۹۲-۸-۱۷، ۰۱:۱۴ عصر
آخرین ارسال: milad_novin

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان