ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 32 رأی - میانگین امتیازات: 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
رهنمودهایی برای طراحی خانه سالمندان
رهنمودهایی برای طراحی خانه سالمندان pdf

.pdf   khanesalmandan.arabzade.pdf (اندازه: 480.05 KB / تعداد دفعات دریافت: 156)

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: alireza ، elham-a ، 76317631 ، fereshte1111 ، MHAKBARI ، atelieahjam
2
RE: رهنمودهایی برای طراحی خانه سالمندان
چرا من نمی تونم دانلود کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
    3
    منم نمی تونم دانلود کنم ...
    چی کار باید کرد؟

آخرین ارسال های من :
      4
      این فایل ویژه است گوشه سمت راست را بزنید و عضو شوید
      آخرین ارسال های من :

5
      چطور میتونم عضو بشم که این کتاب دانلود کنم؟

آخرین ارسال های من :
        6
        من عضو ویزه شدم اما باز هم نمیتونم دانلود کنممممممم

موضوعات مرتبط با این موضوع...
        موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
          مقاله—نظریه عمومی برای شهرهای قرن بیست و یکم و انطباق آن با شرایط ایران ماراویا 1,685 1393-7-18، 09:05 عصر
        آخرین ارسال: lofra
          دستورالعمل ویرایش و آماده سازی اطلاعات مکانی برای ورود به سیستم های اطلاعات مکانی امير سويزي 656 1392-10-24، 04:56 عصر
        آخرین ارسال: امير سويزي
          گونه شناسي خانه دوره قاجار در اصفهان saeiideh 2,434 1391-10-24، 12:23 صبح
        آخرین ارسال: alireza
          مقاله—ضرورت طراحی در ارتباط با فضای شهری پیرامون ورودی های مترو تهران ماراویا 1,643 1391-9-27، 10:47 عصر
        آخرین ارسال: ماراویا
          مقاله—استفاده از تکنیکهای معماری فضای سبز برای کنترل و کاهش آلودگی صوتی در فضاهای شه ماراویا 2,126 1391-9-27، 10:45 عصر
        آخرین ارسال: ماراویا
          رویکردی نوین در طراحی مجتمع مسکونی Bahmankara 1,101 1391-7-29، 06:20 عصر
        آخرین ارسال: Bahmankara
          دانلود مطلب درباره طراحی اقلیمی (گرم و مرطوب) MHAKBARI 2,941 1391-4-4، 10:25 عصر
        آخرین ارسال: MHAKBARI
          معیار هایی برای طراحی و ساخت بناهای بلند - دکتر محمود گلابچی MHAKBARI 1,273 1391-3-17، 10:24 صبح
        آخرین ارسال: MHAKBARI
          علمی به نام طراحی saeiideh 1,066 1390-10-29، 11:09 عصر
        آخرین ارسال: saeiideh
        کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
        آمار انجمن
        آخرين ارسال ها
        موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
          آمار کنکور ارشد برنامه ریزی شهری امروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
          پکیج کلاسی ویژه دانشگاه آزاد و سراسری کنکور مرحله دوم(تحلیلی تشریحی) برنامه... امروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
          دانلود نقشه اتوکد کل تهران با حجم 1.4 گیگ امروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
          نگاهی به شاخص های توسعه پایدار امروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
          نمونه سوالات آزمون بهیاری ورودی دبیرستان پایه دهم امروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
          15 شهر سبز امروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
          جهانی شدن امروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
          نوزایی شهری امروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
          161 اسکیس ،پلان و مقطع از پارک امروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
          پروزه احداث زیرگذر و تونل امیر کبیر امروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
          بافت فرسوده محله طردشت امروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
          توانمندسازی و ساماندهی اسکان غیررسمی مطالعه موردی : شهر تبریز امروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
          سیر تحولات باغ اعتمادیه همدان و پیشنهادات نوسازی امروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
          بازار تبریز امروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
          پروژه بافت فرسوده قزوین امروز nanay_nini nanay_nini فروشگاه پابلیک فایل
        با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
        جستجو
        جستجوی گوگل