امتیاز موضوع:
  • 27 رأی - میانگین امتیازات: 2.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آزمون عملی،تحلیلی و تشریحی مرحله دوم

.doc   tarrahiye bomi.doc (اندازه: 71 KB / تعداد دفعات دریافت: 270)

منبع: موسسه اندیشه طراحی بومی
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، alireza ، sharmin ، 0RKIDEH ، aramo ، Shahrsaz67 ، archiman ، MouhammadMILAD
سلام به تمامی دوستان عزیز
در رابطه با مطلب دوستمون میثم رضایی چند نکته گفتنی هست که نیاز دیدم خدمتتون عرض کنم، گرچه محل این مطلب در این تاپیک زیاد مناسب به نظر نمیاد، ولی چون ایشون در اینجا مطرح کردن بنده هم در همینجا پاسخگو خواهم بود.
یک مطلب در باره مهندس ارکیده هست که ایشون قطعا زحمات بسیاری کشیدند وکسی از این بابت شکی نداره. خود من هم از جزواتی که ایشون قرار دادند استفاده کردم و میکنم و قطعا جزو جزوات برتر سایت هستند.
مطلب دیگر در ارتباط با انتخاب اعضای فعال هست. همونطور که از این اسم مشخص هست انتخاب اعضای فعال؛ در ادبیات فارسی فعال به کسی اطلاق می شود که فعالیت انجام میدهد! این مطلب رو من باب تنویر افکار عمومی خدمتتون عرض کردم. نیت مهندس دهقان هم همین بوده و هست که به اعضایی که در طی زمان فعالیتی مستمر دارند و باعث پویایی سایت می شوند هرچند اندک، اما تقدیری نسبت به این عزیزان صورت پذیرد وگرنه این امر هرگز از خدماتی که مهندس ارکیده ارائه داده اند کم نمیکند و نافی اون نخواهد بود. اما چیزی که بر همگان عیان است نیاز مبرم سایت، نه فقط این سایت، تمامی سایت هایی که محل تبادل نظر هستند نیاز به پویایی دارند و اعضای فعال تنها عناصری هستند که این پویایی رو ایجاد می کنند.
مطلب دیگر اینکه حتما باید دقت و توجه داشته باشید که فعالیت لزوما به معنای قرار دادن فایل در سایت نیست؛ قرار دادن فایل قطعا باعث پرباری هرچه بیشتر سایت خواهد گردید اما قطعا بدون همراهی و نظردهی و نظرخواهی و تحلیل و بررسی و از همه مهمتر، کمک به دوستان در رابطه با مسائل ریز و درشت و کوچک و بزرگ و بااهمیت و کم اهمیت دوستانی همچون مهندس پرستو، فاطمه، صادقپور، آرامو، کسری، النا و تمامی دوستانی که کمک حال هستند هرگز این موفقیت حاصل نمی شد و موتور محرکه سایت هم همین عزیزان هستند که البته فعالیتشان به همین کار محدود نبوده و فایل های باارزش زیادی قرار داده اند که تنها یک نمونه از آن را میتوان فایل جی آی اس تهران نام برد که مهندس دهقان هم از این کار تقدیر کردند.
و اما مهترین مطلبی که در انتها عرض میکنم در رابطه با فایل هاییه که سایر عزیزان و ودوستان قرار دادند. نگاه کنید در رشته برنامه ریزی مخصوصا در گرایش ارشد شاهد این هستیم که دانشجویانی از رشته های مختلف پذیرفته میشن. با توجه به اینکه از رشته های گوناگونی پذیرفته میشن، قطعا هر کدوم در یک زمینه ای مشکل دارند و در زمینه ای قوی هستند، پس نیازهای مختلفی دارند و بنابر همین نیازها هم به فایل های مختلفی نیاز دارند.
حالا اینکه چون به نظر شما یه فایلی به درد نمیخوره این فقط نظر شماست! ممکنه به نظر من هم بسیاری از فایل های شما بدون استفاده باشه، گرچه این تنها نظر منه، همونطور که اون نظر شماست ولی این دلیل نمیشه شما بگی فایل های دیگران به درد نخوره، نخیر اصلا هم همچین چیزی نیست. میتونی نظر بدیا اما اصلا به هیج وجه حق نداری فایلی که یک نفر با زحمت گذاشته رو اینجوری خطاب کنی. اگه فایلی ارزش نداشت مهندس دهقان خودشون حذف می کردن.
شما میتونی نیازهایی که داری رو برطرف کنی و مجبور نیستی که اظهار نظر کنی، اگه خوشت نیومد خب خوشت نیومد. زندگی که توش سلایق مختلف دخیل نباشه انصافا به چه دردی میخوره؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!!؟!؟!؟!؟!؟؟
اما در باره به درد بخور بودن یا نبودن فایل ها دوستان هستند که نظر بدن و میدن
ممنون از شما
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
 سپاس شده توسط saeiideh ، alireza ، FaTyJo0oN ، mehdime007 ، haydariyan ، abcdefghijklm ، Sadeghpour ، aramo
ضمن تشکر از مهندس رضایی و مهندس ایلیا
ممنون که به یاد من هستید و ارسال های جزیی من اینقدر مفید بوده
اما خوب از حق نباید گذشت و واقعا خودم قبول دارم که فعالیتم خیلی کم بوده واقعا فرصت نداشتم و شکایتی هم ندارم
از حق من برای امتیاز دوستان گرفته نشده... همه دارن زحمت میکشن و فعالیت میکنن و باید ازشون قدردانی بشه
اتفاقا فایل های همه به نظر من در جای خود مفیدن شاید الان احساس نیاز برای عده ای نباشه ولی برای عده ای دیگر هست و در زمانی دیگر برعکس میشه
بخصوص برای کارهای پژوهشی به این مقالات و فایل ها خیلی احتیاج هست. واقعا دلیل سر زدن من به این سایت یکیش همین فایل های گوناگونه که گاهی به دوستانم هم توصیه عضویت در اینجا رو میکنم
مهندس رضایی هم به نوبه خود زیاد زحمت کشیدن و فایل های خوبی قرار دادن و حالا شاید نزدیک کنکوره و فرصتشون کمتره
از همه تشکر میکنم

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط ایلیا ، haydariyan ، FaTyJo0oN ، aramo
من دقیقا متوجه نمیشم فایل به درد نخور یعنی چی؟ تمام فایل هایی که دوستان توی سایت می زارن (مقاله یا پایان نامه یا پروژه یا نقشه ی معماری و ...)همه ی اینا اطلاعات با ارزشی هستند که البته قرار نیست همشون به درد همه بخوره . شما برین یه نگاه به سایت های دیگه بندازین ،اونوقت میبینید که چقدر فایل و اطلاعات متنوع هستش که همه تو سایت قرار میدن ،شاید بعضی از اونا فقط یه بار و توسط یه نفر دانلود بشه و مشکل اون یه نفر رو حل کنه که همین هم به نظر من کافیه .
در ضمن در مورد امتیاز هم بالاخره این یه ابزار و امکاناتی هستش که مهندس دهقان تو این سایت قرار دادن و به نظر من دیگه چه فرقی می کنه طرف به خاطر امتیاز یه پروژه رو تو سایت بزاره یا همین طوری به خاطر کمک ؟!! (به هر حال داره توی این سایت فعالیت می کنه)

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، ایلیا ، haydariyan ، aramo ، Elham.A
(۱۳۹۰-۱۱-۱، ۰۵:۰۵ عصر)ایلیا نوشته است: سلام به تمامی دوستان عزیز
در رابطه با مطلب دوستمون میثم رضایی چند نکته گفتنی هست که نیاز دیدم خدمتتون عرض کنم، گرچه محل این مطلب در این تاپیک زیاد مناسب به نظر نمیاد، ولی چون ایشون در اینجا مطرح کردن بنده هم در همینجا پاسخگو خواهم بود.
یک مطلب در باره مهندس ارکیده هست که ایشون قطعا زحمات بسیاری کشیدند وکسی از این بابت شکی نداره. خود من هم از جزواتی که ایشون قرار دادند استفاده کردم و میکنم و قطعا جزو جزوات برتر سایت هستند.
مطلب دیگر در ارتباط با انتخاب اعضای فعال هست. همونطور که از این اسم مشخص هست انتخاب اعضای فعال؛ در ادبیات فارسی فعال به کسی اطلاق می شود که فعالیت انجام میدهد! این مطلب رو من باب تنویر افکار عمومی خدمتتون عرض کردم. نیت مهندس دهقان هم همین بوده و هست که به اعضایی که در طی زمان فعالیتی مستمر دارند و باعث پویایی سایت می شوند هرچند اندک، اما تقدیری نسبت به این عزیزان صورت پذیرد وگرنه این امر هرگز از خدماتی که مهندس ارکیده ارائه داده اند کم نمیکند و نافی اون نخواهد بود. اما چیزی که بر همگان عیان است نیاز مبرم سایت، نه فقط این سایت، تمامی سایت هایی که محل تبادل نظر هستند نیاز به پویایی دارند و اعضای فعال تنها عناصری هستند که این پویایی رو ایجاد می کنند.
مطلب دیگر اینکه حتما باید دقت و توجه داشته باشید که فعالیت لزوما به معنای قرار دادن فایل در سایت نیست؛ قرار دادن فایل قطعا باعث پرباری هرچه بیشتر سایت خواهد گردید اما قطعا بدون همراهی و نظردهی و نظرخواهی و تحلیل و بررسی و از همه مهمتر، کمک به دوستان در رابطه با مسائل ریز و درشت و کوچک و بزرگ و بااهمیت و کم اهمیت دوستانی همچون مهندس پرستو، فاطمه، صادقپور، آرامو، کسری، النا و تمامی دوستانی که کمک حال هستند هرگز این موفقیت حاصل نمی شد و موتور محرکه سایت هم همین عزیزان هستند که البته فعالیتشان به همین کار محدود نبوده و فایل های باارزش زیادی قرار داده اند که تنها یک نمونه از آن را میتوان فایل جی آی اس تهران نام برد که مهندس دهقان هم از این کار تقدیر کردند.
و اما مهترین مطلبی که در انتها عرض میکنم در رابطه با فایل هاییه که سایر عزیزان و ودوستان قرار دادند. نگاه کنید در رشته برنامه ریزی مخصوصا در گرایش ارشد شاهد این هستیم که دانشجویانی از رشته های مختلف پذیرفته میشن. با توجه به اینکه از رشته های گوناگونی پذیرفته میشن، قطعا هر کدوم در یک زمینه ای مشکل دارند و در زمینه ای قوی هستند، پس نیازهای مختلفی دارند و بنابر همین نیازها هم به فایل های مختلفی نیاز دارند.
حالا اینکه چون به نظر شما یه فایلی به درد نمیخوره این فقط نظر شماست! ممکنه به نظر من هم بسیاری از فایل های شما بدون استفاده باشه، گرچه این تنها نظر منه، همونطور که اون نظر شماست ولی این دلیل نمیشه شما بگی فایل های دیگران به درد نخوره، نخیر اصلا هم همچین چیزی نیست. میتونی نظر بدیا اما اصلا به هیج وجه حق نداری فایلی که یک نفر با زحمت گذاشته رو اینجوری خطاب کنی. اگه فایلی ارزش نداشت مهندس دهقان خودشون حذف می کردن.
اما در باره به درد بخور بودن یا نبودن فایل ها دوستان هستند که نظر بدن و میدن
ممنون از شما

با نظر مهندس ایلیا موافقم:blush:

این سایت بیش از 10000 نفر عضو داره و بیش از 10000 عقیده و نظر مختلف:exclamation:
پس اگر قراره فایلی رو بدرد نخور بنامیم باید از ده هزار و اندی نظر خواهی کنیم و به اتفاق تمام اعضای سایت " توجه کنید تمام اعضای سایت" بدرد نخور بودنش رو تائید کنیم. ولی برای خوب بودن فایل نیاز به جلب رضایت همه افراد نیست همین که فایل مورد استفاده یک نفر "توجه کنید یک نفر " قرار بگیره می تونیم فایل رو خوب بنامیم.
به نظرم کمتر کسی اینجا واسه امتیاز کاری انجام میده. کاری که دوستان انجام میدت به خاطر دینی که به گردنشون احساس می کنن (( وقتی دوستان فایلی رو قرار میدن و من استفاده می کنم این دین رو احساس می کنم که منم باید فایل قرار بدم واسه استفاده دوستان)) به نظرم نباید تلاش و فعالیت دوستان رو اینجور بی ارزش جلوه بدیم.
باید همه قدردان دوستان و عزیزانی باشیم که حاضرن وقتشون رو بزنن واسه بقیه:blush:
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
 سپاس شده توسط ایلیا ، haydariyan ، mehdime007 ، aramo
من نمیدونم شما چرا از حرف من یه چیز دیگه برداشت کردید من در کل منظورم اینه اگه مطلبی گذاشته میشه به خاطر امتیاز نباشه این از کیفیت مطالب کم میکنه من این حرف رو همیشه زدم حتی اگه یادتون باشه کیفیت مطالب انقدر اومده بود پایین که خود مهندس دهقان هم این قضیه رو گفتن لطفا ایلیا جان انقدر به چیزی جو نده و شلوغش نکن و یه طومار ننویس .من کی گفتم مطالب کسی به درد نمیخوره اصلا من کی از کسی اسم بردم پس چرا الکی واسه خودت اسم میاری من خودم ارسالی به دردم خورده از اون طرف با پیام خصوصی که دادم تشکر کردم نمونش همین پرستو که ازش اسم بردی من بازم رو نظر خودم هستم از ارسالهای به درد نخور بپرهیزید.اگه از حرف من برداشتتون یه چیز دیگه بود من عذر میخوام.

سپاس شده توسط aramo
رضایی جان
کسی بد برداشت نکرده
شما هم شاید حافظه خیلی خوبی نداری، بنده به انتقاد شما خیلی کار ندارم
بیشتر به لحن گفتاریت هست که ایراد گرفتم، اینجا تمامی روابط خوب هست که بر اساس احترام متقابل باشه
مطلبی هم که مهندس دهقان فرمودند در ارتباط با صحبتهای نابه جا بود، البته کتمان نمیکنم تعدادی از ارسال ها دور از شان سایت بوده، اما اذعان کنید که این تعداد به اندازه انگشتان دست هم نمیرسید.
ولی دوباره عرض میکنم، شما در ارتباط با اینکه فایلی به درد بخور هست یا نه زیاد ورود پیدا نکن، به درد بخور بودن یا نبودن حداقل از میزان دانلود ها و تشکر ها و مطالب نوشتاری در ذیل اون مشخص میشه، فکر میکنم نظر جمع بهترین گواه بر مناسب بودن یا نبودن یک مطلب باشه.

سپاس شده توسط aramo
میشه خواهش کنم این قضیه همین جا تموم شه!!!!
میگن مارگزیده از ریسمون سیاه سفید می ترسه:s
خواهش می کنم .....کسی دوس نداره این سایت اعضای فعالش رو از دست بده:blush:

سپاس شده توسط ایلیا ، aramo
تاپیک بسته شد و از دوستان تقاضا دارم که جو سایت را به همین صورت حفظ کنند.
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط ایلیا ، 0RKIDEH

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فروش ویژه نمونه اسکیس طراحی شهری مرحله 2 amirurban 0 747 ۱۳۹۴-۴-۲۵، ۰۵:۱۵ صبح
آخرین ارسال: amirurban
  جزوه دست نویس مرحله دوم cnstm 0 1,077 ۱۳۹۴-۴-۵، ۰۵:۱۲ عصر
آخرین ارسال: cnstm
  فایلهای ویژه مرحله دوم برنامه ریزی و طراحی شهری 94 alireza 4 2,745 ۱۳۹۳-۱۱-۱۲، ۱۲:۰۸ صبح
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان