امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارگاه طراحی شهری 1
سلام دوستای عزیزم به مشکل برخورد کردم استادمون واسه ارائه نهایی کارگاه یک گفته کارتون رو پستر کنین ما تا حالا اینجوری ارائه ندادیم نمی دونم باید چیکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنین یا اگه نمونه کار دارین لطف کنین و بذارین بازم ممنون واقعا به کمکتون احتیاج دارم

کارمون راجع به تحلیل میدانه

این مواردو خواسته

- آلترناتیوهای طراحی
ـ تعيين اهداف، راهبردها و سياست‌هاي پروژه
ـ ضوابط طراحي
ـ پلان 500/1 تحليل سايت
ـ جزئيات طراحي در مقياس 250/1 شامل مبلمان، كفسازي، درختكاري و ...
ـ الگوهاي نماي پيشنهادي در مقياس 250/1 (جداره‌ها + بانک ملی)
ـ طرح جامع سه بعدي با اطلاعات طراحي در مقياس 250/1
ابعاد شيت ها ثابت و قطع آن 50*70 مي‌باشد.
با نحوه ارائشون مشکل دارم :(( :huh::huh::huh:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، JAVAD4050 ، abcdefghijklm
دوست خوبم اطلاعاتی رو که داری(چه تصویری چه متنی) دسته بندی کن
بعد هر دسته رو جوری کنار هم بچین که در هم قفل بشن
یعنی پایان یکی آغاز دیگری باشد
امیدوارم تونسه باشم منظورم رو برسونم
موفق باشی
سلام دوست خوبم
اول بیا اطلاعاتت رو دسته بندی کن(چه اطلاعات تصویری چه نوشتاری)
بعد اطلاعات هر دسته رو جوری کنار هم بچین که در هم قفل بشن،یعنی پایان یکی آغاز دیگری باشه
امیدوارم تونسه باشم منظورمو خوب بیان کنم
به امید موفقیت های روزافزونت

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط omid vakili ، kiana7822 ، abcdefghijklm ، dely_sh
    (۱۳۹۰-۱۱-۱، ۱۰:۳۵ صبح)yasamin7822 نوشته است: سلام دوستای عزیزم به مشکل برخورد کردم استادمون واسه ارائه نهایی کارگاه یک گفته کارتون رو پستر کنین ما تا حالا اینجوری ارائه ندادیم نمی دونم باید چیکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنین یا اگه نمونه کار دارین لطف کنین و بذارین بازم ممنون واقعا به کمکتون احتیاج دارم

این مواردو خواسته

- آلترناتیوهای طراحی
    ـ ضوابط طراحي
    ـ پلان 500/1 تحليل سايت

سلام دوست عزیز
    من یه سری نمونه کار داشتم، فک کنم حجمشون بالا بود، سعی میکنم یکیشون رو براتون بفرستم
    ولی در کل طراحی پوستر قواعدی داره و این قواعد فوق العاده تغییر پذیر ، سیال و سلیقه ای هستند.
    تا کی وقت دارین که براتون بفرستم؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050 ، kiana7822 ، abcdefghijklm
    حدودا شش روز دیگه تحویل پروژمونه وقعا ممنون میشم اگه لطف کنید و بفرستید دوست عزیز

یه مشکل بزرگترم اینه که باید تو فوتوشاپ کارکنم دیگه ؟ ( واسه پوستر ) ولی زیاد فوتوشاپ بلد نیستم شیتامون باید 50*70 باشه دوستان اگه وقت دارین واقعا ممنون میشم برام توضیح بدین چیکار کنم :huh::huh:

پاسخ
     سپاس شده توسط omid vakili ، abcdefghijklm
    (۱۳۹۰-۱۱-۱، ۰۹:۱۸ عصر)yasamin7822 نوشته است: حدودا شش روز دیگه تحویل پروژمونه وقعا ممنون میشم اگه لطف کنید و بفرستید دوست عزیز

یه مشکل بزرگترم اینه که باید تو فوتوشاپ کارکنم دیگه ؟ ( واسه پوستر ) ولی زیاد فوتوشاپ بلد نیستم شیتامون باید 50*70 باشه دوستان اگه وقت دارین واقعا ممنون میشم برام توضیح بدین چیکار کنم :huh::huh:

خواهش میکنم
    اگه کسی هست که بهتون کمک کنه، فتوشاپ بهترین نرم افزاره، اگه کسی هست که سریع بهتون هم فتوشاپ مقدماتی رو یاد بده خیلی عالیه، در غیر این صورت با پاورپوینت هم میشه خیلی کارهای باکیفیتی ارائه داد.
    این چند روز اگه وقت دارین توی سایتهای مختلف بگردید و آموزش های فتوشاپ رو گیر بیارید، خوشبختانه توی همه ی سایتها در مورد فتوشاپ آموزشهایی هست.

پاسخ
     سپاس شده توسط kiana7822 ، .Utopia
    بله من میتونم کمکتون کنم...
    سوالاتتون رو موردی بپرسید تا جایی که وقت اجازه بده در خدمتم...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط kiana7822 ، omid vakili
    سلام ..
    یاسمین جان موفق شدی پوستر آماده کنی؟
    من هم باید پوستر آماده کنم .
    13 ام تحویل موقت دارم تا 17 ام هم باید کار نهایی و تحویل بدم..
    لطفا اگه امکانش هست منم راهنماییم کنید..

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط kiana7822
    (۱۳۹۰-۱۱-۱، ۰۹:۱۸ عصر)yasamin7822 نوشته است: حدودا شش روز دیگه تحویل پروژمونه وقعا ممنون میشم اگه لطف کنید و بفرستید دوست عزیز

من دو تا نکته رو به شما بگم چون قبلا که پوستر برای یکی از درسام درست کردم برام پیش اومد .
    عکسی که گذاشتمو ببنید . این پنجره رو از : منوی اصلی فتوشاپ -قسمت new - file بازکنید .
    اول - حتما Resolution رو 300 بگذارید .
    دوم - ابعاد رو دقیقا مثل پوستر تون وارد کنید و وقتی پوستر میسازید به اندازه 2 سانت از هر ضلعی فاصله بذارید .
    در ضمن برای پوستر ساخت تاحدی ( سایقه ایه ) به وکتور و فونت های جالب نیاز دارید . منم توصیه می کنم که آموزش فتوشاپ رو ببنید . ولی نگران نباشید خیلی سخت نیست ها ! :D
    موفق باشید ....

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
     سپاس شده توسط abcdefghijklm ، alireza ، kiana7822 ، dely_sh
    (۱۳۹۰-۱۱-۱، ۰۱:۴۳ عصر)omid vakili نوشته است:
    (۱۳۹۰-۱۱-۱، ۱۰:۳۵ صبح)yasamin7822 نوشته است: سلام دوستای عزیزم به مشکل برخورد کردم استادمون واسه ارائه نهایی کارگاه یک گفته کارتون رو پستر کنین ما تا حالا اینجوری ارائه ندادیم نمی دونم باید چیکار کنم ممنون میشم راهنماییم کنین یا اگه نمونه کار دارین لطف کنین و بذارین بازم ممنون واقعا به کمکتون احتیاج دارم

این مواردو خواسته

- آلترناتیوهای طراحی
    ـ ضوابط طراحي
    ـ پلان 500/1 تحليل سايت

سلام دوست عزیز
    من یه سری نمونه کار داشتم، فک کنم حجمشون بالا بود، سعی میکنم یکیشون رو براتون بفرستم
    ولی در کل طراحی پوستر قواعدی داره و این قواعد فوق العاده تغییر پذیر ، سیال و سلیقه ای هستند.
    تا کی وقت دارین که براتون بفرستم؟

مهندس پوستر را در سایت آپلود کنید حجمش چقدر هست؟
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط .Utopia ، kiana7822
    سلام مهندسان عزیز. یسری آلترناتیو می خوام برا طراحی محله. میتونین کمکم کنین؟؟؟ ممنون می شم.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط kiana7822

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,868 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: mamamama
      چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,207 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,329 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,277 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
      دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,149 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,501 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: shivashf
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,690 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: udesigner
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,535 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: payam_km
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,571 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: rikhtehgaran
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,551 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان