امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
::برای اولین بار::دعوت به همکاری برای جواب دادن به پرسشهای دانشجویان در زمینهای مختلف
(۱۳۹۰-۱۱-۴، ۱۲:۳۵ صبح)shokri نوشته است: من یه پیشنهاد دارم
به نظرم بهتره بعضی قسمتها که منابع و بحثهای زیادی داره واسه جوابگویی 2 نفر باشن
شاید اون یه نفر نتونه همه سوالارو جواب بده

فکر خوبیه

اعلام آمادگی کنید تا انجام بشه
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، 0RKIDEH ، kiana7822 ، Sadeghpour ، kasrak
دوستان با توجه به پیشنهاد مهندس
abcdefghijklm مبنی بر جواب دادن تمام افرادی که درخواست پاسخ داده اند بود.

مثلا مهندس ELII در هر قسمتی که میتونه جواب بده و حتما نیاز نیست که فقط مهندس مسئول اون بخش جواب بده جون ممکنه که اون شخص آنلاین نباشه

ممنونم

از مهندس

abcdefghijklm تقاضا دارم که اگر خوب منظورشان را نرسوندم اضافه کنند.

پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، kiana7822 ، Sadeghpour ، Elham.A ، kasrak
سلام به همه
با تشکر از مهندس دهقان بابت پیگیری پیشنهادها...درست منتقل کردین...
پیشنهاد بنده:
با توجه به اینکه ممکنه سوال مطرح شده در حوزه اطلاعات افراد بیشتری باشه...و یا اون فرد آنلاین نباشه...یا بخواد به هر دلیلی تو جواب دادن شرکت کنه...شاید در صورت تمایل همه اعضا...بهتر باشه که همه اجازه داشته باشند که به سوال پاسخ بدهند...
البته فقط یه پیشنهاده...منتظر نطرات شما هم هستیم...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، alireza ، 0RKIDEH ، kiana7822 ، Sadeghpour ، shokri
(۱۳۹۰-۱۱-۴، ۰۳:۱۰ عصر)abcdefghijklm نوشته است: سلام به همه
با تشکر از مهندس دهقان بابت پیگیری پیشنهادها...درست منتقل کردین...
پیشنهاد بنده:
با توجه به اینکه ممکنه سوال مطرح شده در حوزه اطلاعات افراد بیشتری باشه...و یا اون فرد آنلاین نباشه...یا بخواد به هر دلیلی تو جواب دادن شرکت کنه...شاید در صورت تمایل همه اعضا...بهتر باشه که همه اجازه داشته باشند که به سوال پاسخ بدهند...
البته فقط یه پیشنهاده...منتظر نطرات شما هم هستیم...
به نظر منم اینطوری بهتره

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، Sadeghpour
سلام

در صورت نیاز من در زمینه Gis و نرم افزارهای مربوطه می توانم پاسخگوی دوستان باشم.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، kiana7822 ، abcdefghijklm ، Sadeghpour ، saeed nasiri majd
manam hazeram komak konam ama be dalil mashghale ziad ghoal nemidam har rooz ye saat khas biam ama hatman har rooz sar mizanam be site

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، kiana7822 ، abcdefghijklm ، Sadeghpour ، saeed nasiri majd
سلام در زمینه ی موضوعات طراحی شهری تا جایی که بتونم خوشحال می شم به دوستان کمکی کنم :blush:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، alireza ، saeed nasiri majd ، Sadeghpour
سلام به همه
من در کنار مهندس Eili اگه اطلاعاتی داشته باشم..خوشحال میشم در زمینه زبان تخصصی هم پاسخگویی کنم ممنون...

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، kiana7822 ، Sadeghpour ، saeed nasiri majd ، Elham.A
(۱۳۹۰-۱۱-۵، ۰۹:۱۱ عصر)yasamin7822 نوشته است: سلام در زمینه ی موضوعات طراحی شهری تا جایی که بتونم خوشحال می شم به دوستان کمکی کنم :blush:

سلام و تشکر لینک پاسخگویی شما

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...n=lastpost

(۱۳۹۰-۱۱-۵، ۰۹:۵۷ عصر)abcdefghijklm نوشته است: سلام به همه
من در کنار مهندس Eili اگه اطلاعاتی داشته باشم..خوشحال میشم در زمینه زبان تخصصی هم پاسخگویی کنم ممنون...

سلام وتشکر

شما هم در کنار مهندس elii اضافه شدید لطفا مهندس elii اسم مهندس را در تاپیک اصلی اضافه کنند تا مهندس abcdefghijklm هم پاسخگو باشند.

یه درخواست:

دوستان در دانشگاه تبلیغ این موضوع یادتون نره این کار در آینده خیلی میتونه کمک کنه و شاید یه دانشکده کوچک مجازی

ممنون از همه شما

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، abcdefghijklm ، saeed nasiri majd ، Sadeghpour ، Elham.A ، kasrak
مام اگه هيشكي نبود جواب بده
جواب ميديم :):):)
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، abcdefghijklm ، .Utopia ، shokri ، Elham.A ، kasrak

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,304 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 649 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 966 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,254 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  شروع ثبت نام 12 مرحله آزمون های آنلاین رایگان ایران شهرساز در سال 93 برای کنکور 94 alireza 25 21,859 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۱۲:۱۰ عصر
  ایران شهرساز در بین 1000 سایت برتر کشور==>>رنکینگ سایت ایران شهرساز در ایران ودنیا alireza 87 28,340 ۱۳۹۴-۵-۹، ۱۱:۴۵ صبح
  جستجو در ایران شهرساز با موتور گوگل+آموزش تصویری alireza 0 1,371 ۱۳۹۴-۵-۴، ۱۲:۰۶ صبح
  در کدام دانشگاه و چه مقطع و رشته ای درس میخوانید؟ alireza 46 15,210 ۱۳۹۴-۲-۲۸، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: sarayhaddadi
  رتبه فروشگاه اربان شاپ(زیر مجموعه ایران شهرساز) در ایران و دنیا alireza 22 5,936 ۱۳۹۳-۱۲-۲۲، ۱۱:۴۶ صبح
  تولبار اختصاصی سایت ایران شهرساز(بدون ورود به سایت) alireza 34 12,914 ۱۳۹۳-۱۱-۲۲، ۰۱:۵۸ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان