امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
*کلیک کنید=> شروع به کار گروه مقاله نویسی سایت*
(۱۳۹۰-۱۱-۹، ۰۵:۵۸ عصر)saeiideh نوشته است: الی و پرستو جان همین که شما در حد هر تعدادی قبلآ فعالیت کردید کلی تجربست :) این هم که بحث موضوع مطرحه چون هر کسی روی بعضی مسائل تسلط بیشتری داره یا حداقل علاقه بیشتری. نظر اکثر بچه ها باید از یک جایی شروع شه و اگر از کسایی که تجربه این کار رو داشتند باشه بهتره تا این تاپیک تبدیل به شروع فعالیت شه نه صرفآ تنپیک و نظرخواهی. برای این من از شما و بقیه خواهش کردم که اطلاعات لازم رو برای شروع ارائه بدن :)

همونطور که می دونین هر مقاله از 6-7 بخش کلی :
خلاصه ، مقدمه ، بیان مسئله ، تجزیه و تحلیل ، نتیجه گیری و منابع تشکیل شده .
برای شروع بیاید :
1- اول موضوع رو انتخاب کنیم
2- یک سوال یا مسئله رو طرح کنیم
3- انتخاب منابع مرتبط و بررسی اونها
تا اینجاش برادریتونو ثابت کنید تا ادامه بدیم!:sleepy:
آخرین ارسال های من :

If you can dream it, you can do it

Walt Disney
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، FaTyJo0oN ، 0RKIDEH ، Sadeghpour
الی جان یک مرحله قبلش رو فراموش کردید و اون هم اینه که در چه حیطه و با چه هدفی و برای کجا داریم می نویسیم برادری اول اینجاس:D

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Elham.A ، Sadeghpour
اگر داده های اماری خوبی بدید....میشه نتیجه خوبی هم گرفت:)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Sadeghpour
    (۱۳۹۰-۱۱-۹، ۰۸:۲۶ عصر)saeiideh نوشته است: الی جان یک مرحله قبلش رو فراموش کردید و اون هم اینه که در چه حیطه و با چه هدفی و برای کجا داریم می نویسیم برادری اول اینجاس:D

الان چندتا همایش برای بعد از عید هست می خواین اونارو بررسی کنیم بعد تصمیم بگیریم یکی دوتاش هم تو سایت خودمون سرچ کنید پیدا می کنید منتظر نظرتون هستم

پاسخ
     سپاس شده توسط Sadeghpour
    من نظرم مثبته :)

پاسخ
     سپاس شده توسط Elham.A ، Sadeghpour
    سلام به دوستان.منم نظرم مثبته... :blush:
    فقط اینکه در چه زمینه ایی!؟؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط saeiideh ، Elham.A ، Sadeghpour
    قرار شده هر کسی بگه در چه زمینه ای تجربه داره یا علاقه تا دسته بندی کنیم

پاسخ
     سپاس شده توسط Sadeghpour
    من نظرم همون کنفرانس جریان ملی و آلودگی هواست. به نظر گزینه مناسبی واسه اولین مقاله
    علایقمم در همه موارد شهرسازی و برنامه ریزی شهری هست. همه جوره پایه ام
    آخرین ارسال های من :

خدایا:
    مرا ببخش ،  
    به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
    و خانه تو نبود....!!!!
    63
    پاسخ
     سپاس شده توسط Sadeghpour
    (۱۳۹۰-۱۱-۱۰، ۰۵:۰۷ صبح)fatyjo0on نوشته است: من نظرم همون کنفرانس جریان ملی و آلودگی هواست. به نظر گزینه مناسبی واسه اولین مقاله
    علایقمم در همه موارد شهرسازی و برنامه ریزی شهری هست. همه جوره پایه ام

به نظر من هم خوبه وقت هم به اندازه کافی داره

از مهندسینی که نامشون در لیست هست میخوام که سریعتر گروه را تشکیل بدند و شروع کنند

1- مهندس elii سرگروه

2-مهندس پرستو سرگروه

لطفا دوستان با هماهنگی با هم از طریق پیام خصوصی تا فردا نتیجه را در سایت درج کنند.

اگر از دوستان کسی توانایی سرگروه شدن را داره سریعتر اعلام کنه
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط saeiideh ، Elham.A ، Sadeghpour ، godonly.
    با خبر شدیم که یک گروه دیگه هم داره تشکیل میشه

امیدواریم 3 مقاله خوب در نیمه اول 1391 از طرف مهندسین توانمند شهرساز و معمار ایران شهرساز ارائه شود.

سپاس از همه شما

پاسخ
     سپاس شده توسط 0RKIDEH ، Elham.A ، FaTyJo0oN ، ایلیا ، Sadeghpour ، godonly.

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      اولين همايش ملي سبك سازي و عايق بندي در ساختمان - آبان 91 - فراخوان مقاله saeiideh 0 1,627 ۱۳۹۰-۱۲-۷، ۰۲:۰۹ عصر
    آخرین ارسال: saeiideh
      همايش منطقه اي مهندسي عمران وبحران آب و انرژي - اردیبهشت 91 - فراخوان مقاله saeiideh 0 1,585 ۱۳۹۰-۱۲-۴، ۰۴:۰۴ عصر
      اولین همایش معماری دست کند - اردیبهشت 91 - فراخوان مقاله saeiideh 1 3,298 ۱۳۹۰-۱۱-۱۷، ۰۹:۳۹ عصر
    آخرین ارسال: mah.architect
      چهارمین کنفرانس بین المللی گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع - خرداد 91 - فراخوان مقاله saeiideh 0 2,116 ۱۳۹۰-۱۱-۱۷، ۰۵:۱۲ عصر
      اولین مقاله سایت ایران شهرساز Elham.A 16 7,092 ۱۳۹۰-۱۱-۱۵، ۱۱:۳۰ صبح
    آخرین ارسال: godonly.
      اولين همايش ملي كالبد شهري - اردیبهشت 91- فراخوان مقاله saeiideh 0 2,129 ۱۳۹۰-۱۱-۱۰، ۰۴:۵۲ عصر
      نخستین همایش انرژی باد و خورشید - اسفند 90 - فراخوان مقاله saeiideh 0 1,786 ۱۳۹۰-۱۱-۷، ۰۸:۲۵ عصر
      اولین همایش ملی هنر تبرستان - اردیبهشت 91 - فراخوان مقاله saeiideh 0 1,735 ۱۳۹۰-۱۱-۶، ۱۲:۴۹ عصر
      همایش ملی سلطانیه - اردیبهشت 91 - فراخوان مقاله saeiideh 1 2,620 ۱۳۹۰-۱۱-۴، ۱۱:۰۶ عصر
    آخرین ارسال: shadi64
      همایش ملی دولت شایسته و توسعه پایدار- اردیبهشت 91 - فراخوان مقاله saeiideh 2 2,789 ۱۳۹۰-۱۰-۳۰، ۱۰:۲۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان