امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
*کلیک کنید=> شروع به کار گروه مقاله نویسی سایت*
کاربران گرامی حاضرین اولین مقاله ایران شهرساز رو بنویسیم

کسایی که حاضرن دستا بالا:blush:
به نظرم این تایپیک رو یه نگاه بندازین
موضوع مناسبیه
هم موضوع راحت هم وقت داریم واسه نوشتن مقاله
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...8#pid16478
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، abcdefghijklm ، ایلیا ، JAVAD4050 ، .Utopia ، Elham.A ، kiana7822 ، 0RKIDEH ، نادر اوستا
دستان ما اشاره هم کردیم کماکان بالاست
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، .Utopia ، kiana7822
بله...فقط بذارین مقاله رو بدیم بعد شلیک کنین:D

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، FaTyJo0oN ، .Utopia ، kiana7822
دوستان اگه لطف کنن و موضوع پیشنهادیشون رو بدن ممنون میشم:blush:
موضوعات پیشنهادی من

جريان و آلودگي هواي شهري
شرايط و روش هاي فني و مديريتي و برنامي ريزي كاهش آلودگي شهري

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، ایلیا ، abcdefghijklm ، .Utopia ، kiana7822
من هم مثل همیشه هستم ولی این کار چون جدیه بهتر تحت نظر و با یک گروه که کار رو جدی میگیرند پیگیری شه یعنی میشه اول بررسی کرد که کیا همکاری می کنند و بعد بر اساس علاقه و نوع ارتباط و موضوع ( البته اگه تعداد زیاد باشه) گروهبندی کرد و کار خوبی ارائه داد. >>>>>> زمانش هم خوبه :)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، alireza ، JAVAD4050 ، abcdefghijklm ، .Utopia ، Elham.A ، kiana7822 ، shokri
به نظرم اگه دوستان که مایل به همکاری هستن سریع تر اعلام کنن و موضوع مشخص شه بعد از مطالعات اولیه می تونیم با اساتید دانشگاه هماهنگ کنیم واسه همکاری. هم از اطلاعات و تجارب اساتید استفاده می کنیم هم اعتبار مقاله مون رو بالا می بریم (تو کشور ما اینجوریه دیگه.... اسم دکتر تو مقاله باشه اعتبارش میره بالا;)) ولی باید کارای اولیه رو انجام بدیم و از اولش نمی تونیم بریم به فلان استاد بگیم میخوام مقاله بنویسیم نه موضوع داریم نه مطالعه کردیم و نه.... فقط میخوام مقاله بنویسیم.... مسلما اینجور هیچ استادی حاضر به همکاری نیس.
امیدوارم مهندسین گرامی که تمایل به همکاری دارند زودتر دستاشون رو ببرن بالا:blush:

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، abcdefghijklm ، .Utopia ، Elham.A ، kiana7822 ، shokri
رو همکاری من هم می تونین حساب کنید اگه موضوع مشخص بشه در مورد منابع هم هر کمکی از دستم بربیاد کوتاهی نمی کنم فقط اینکه فکر می کنم اگه موافق باشین بهتره صبر کنیم تا در قسمت موضوعاتی که برای همایش پیشنهاد دادیم موضوع منتخب معین بشه و روی همون موضوع کار کنیم .
آخرین ارسال های من :

If you can dream it, you can do it

Walt Disney
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، kiana7822 ، abcdefghijklm ، FaTyJo0oN
سلام منم هستم :blush:

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، FaTyJo0oN ، Elham.A
تاپیک همایش خانم سعیده رو هم الان دیدم بسیار عالیه هم از نظر موضوع هم زمان

پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، FaTyJo0oN ، kiana7822
بچه ها چی شد این موضوع مقاله؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اولين همايش ملي سبك سازي و عايق بندي در ساختمان - آبان 91 - فراخوان مقاله saeiideh 0 1,627 ۱۳۹۰-۱۲-۷، ۰۲:۰۹ عصر
آخرین ارسال: saeiideh
  همايش منطقه اي مهندسي عمران وبحران آب و انرژي - اردیبهشت 91 - فراخوان مقاله saeiideh 0 1,585 ۱۳۹۰-۱۲-۴، ۰۴:۰۴ عصر
  اولین همایش معماری دست کند - اردیبهشت 91 - فراخوان مقاله saeiideh 1 3,296 ۱۳۹۰-۱۱-۱۷، ۰۹:۳۹ عصر
آخرین ارسال: mah.architect
  چهارمین کنفرانس بین المللی گرمایش، سرمایش و تهویه مطبوع - خرداد 91 - فراخوان مقاله saeiideh 0 2,114 ۱۳۹۰-۱۱-۱۷، ۰۵:۱۲ عصر
  اولین مقاله سایت ایران شهرساز Elham.A 16 7,092 ۱۳۹۰-۱۱-۱۵، ۱۱:۳۰ صبح
آخرین ارسال: godonly.
  اولين همايش ملي كالبد شهري - اردیبهشت 91- فراخوان مقاله saeiideh 0 2,129 ۱۳۹۰-۱۱-۱۰، ۰۴:۵۲ عصر
  نخستین همایش انرژی باد و خورشید - اسفند 90 - فراخوان مقاله saeiideh 0 1,786 ۱۳۹۰-۱۱-۷، ۰۸:۲۵ عصر
  اولین همایش ملی هنر تبرستان - اردیبهشت 91 - فراخوان مقاله saeiideh 0 1,735 ۱۳۹۰-۱۱-۶، ۱۲:۴۹ عصر
  همایش ملی سلطانیه - اردیبهشت 91 - فراخوان مقاله saeiideh 1 2,620 ۱۳۹۰-۱۱-۴، ۱۱:۰۶ عصر
آخرین ارسال: shadi64
  همایش ملی دولت شایسته و توسعه پایدار- اردیبهشت 91 - فراخوان مقاله saeiideh 2 2,787 ۱۳۹۰-۱۰-۳۰، ۱۰:۲۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان