امتیاز موضوع:
  • 65 رأی - میانگین امتیازات: 2.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش gis
سلام
برای gis کتاب خودآموز وجود داره؟
یا کتابی که مربوط به کاربرد gis در شهرسازی باشه؟
آخرین ارسال های من :

If you can dream it, you can do it

Walt Disney
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، abcdefghijklm ، Sadeghpour ، kiana7822 ، aramo
سلام مهندس
بله وجود داره ...من خودم از کتاب خود آموز ARC GIS9.x و مفاهیم پایه GIS استفاده کردم...ترجمه و تالیف امیر تی تی دژ...نشر علم معمار
کتاب سی دی و تصاویر و تمریناتی داره که مفیده برا شهرسازی....
البته یه سرس خوآموز اینترنتی هم هس راجع به سه بعدیاشو...که تو اینترنت هس منم دارم...نمیدونم دوستان چیا گذاشتن تو انجمن ...بازم اگه نیس بگین من میذارم..

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Elham.A ، Sadeghpour ، kiana7822 ، dely_sh ، ssaminn
سلام
کتاب آموزش arce gis سارا سنجری رو پیشنهاد میکنم خودم خوندم کتاب خیلی خوبیه انتشارات عابد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Elham.A ، abcdefghijklm ، ssaminn ، urbanplanner91
ممنون از مهندسین یاسمن و abcdefjhijklm

اگر شما هم میتونید در زمینه gis فعالیت کنید و جواب دهید به لینک زیر برید و درخواست دهید

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...3#pid16753

در حال حاضر پاسخگو مهندس aramo می باشد.

این پیشنهاد فقط برای ایجاد نظم بیشتر است و در صورتی که بخواهید جواب دهید بهتر است نوشته شود با اجازه از مدیر بخش gis تالار پرسش و پاسخ

ممنون از همکاریتون

منتظر نظرات هستیم و یا نقد نوشته های اینجانب
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، kiana7822
بله کتاب آموزشی arce gis9.2 مهندس سارا سنجری را خوانده ام کتاب خوبی است همچنین فکر کنم یک کتاب پروژه های کاربردی هم دارد من خودم چیزهای زیادی از اون یاد گرفتم یک جزوه از دکتر رستمی هم دارم جزوه بسیار خوبی است ولی متاسفانه هنوز وقت نکرده ام از اون اسکن بگیرم امیدوارم در اولین فرصت این کار را بکنم و برای سایت ارسال کنم در ضمن یک پورپوینت بنام کاربرد gis در برنامه ریزی شهری از دکتر رستمی در قسمت خلاصه کتابها در vip گذاشته ام امیدوارم که مفید باشد

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، kiana7822 ، abcdefghijklm ، .Utopia ، ssaminn ، Elham.A ، urbanplanner91 ، 0RKIDEH
سلام
در یک فایل gis می خواستم بروی اسم کاربریها مثلا شهرداری یک سیمبل جهت مشخص کردن پولیگن مربوط به نام کاربری بگذارم ...میشه لطفا راهنمایی کنید؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام
    مهندس aramo اگه امکانش هست ایمیلتونو برام ارسال کنین.با تشکر

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط aramo
    (۱۳۹۰-۱۱-۱۲، ۰۱:۲۷ صبح)tara0123 نوشته است: سلام
    در یک فایل gis می خواستم بروی اسم کاربریها مثلا شهرداری یک سیمبل جهت مشخص کردن پولیگن مربوط به نام کاربری بگذارم ...میشه لطفا راهنمایی کنید؟

راه حل ساده اینه شما در arc catalog در یک درایو در پوشه ای جدا یک New_Shapefile به صورت نقطه یا point بسازید و آن نقطه را در arc map وارد کرده و آن نقطه را روی پولیگن شهرداری گذاشته و بعد در قسمت سیمبل شما نقطه را به شکل یک ساختمان تغییر دهید

دوست عزیز یک فیلم آموزشی در این ارتباط در قسمت تالار دانلود کتاب و جزوه و فایل مربوط به نرم افزار های با ارزش شهرسازی و معماری(vip) می گذارم

پاسخ
     سپاس شده توسط alireza ، urbanplanner91

سلام
    راستش من سوالتون و متوجه نمی شم
    می شه کامل تر سوال کنین؟
    (۱۳۹۰-۱۱-۴، ۱۱:۲۹ صبح)Elii نوشته است: سلام
    برای gis کتاب خودآموز وجود داره؟
    یا کتابی که مربوط به کاربرد gis در شهرسازی باشه؟

به نظ من هم کتاب سارا سنجری کتاب خوبیه، مسائل و به زبون ساده توضیح داده

یه کتاب هم هست نویسنده ش آقا یا خان تی تی دژ هستن، اونم کتاب خوبیه، من دست دو سه تا از دانشجوهام دیدمش
    آخرین ارسال های من :

زندگی دریاچه کم عمقیست، هر آنکه بنشیند غرق می شود.
    پاسخ
     سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، urbanplanner91 ، aramo
    سلام دوستان اگه فایل pdf از آموزش gis دارید برام بفرستید :angel:

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        دانلود جزوه تصویری آموزش gis با فرمت pdf alireza 4 26,367 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۳۲ صبح
      آخرین ارسال: mtr6510
        نصب gis بر روی ویندوز 7 ! .Utopia 16 9,663 ۱۳۹۳-۲-۱۳، ۰۶:۴۷ صبح
      آخرین ارسال: ایلیا
        دانلود فایل دوره آموزش مجازي مباني سيستم اطلاعات جغرافيايي (GIS)-فرمت word alireza 0 3,363 ۱۳۹۱-۸-۲۱، ۰۹:۰۳ عصر
      آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان