امتیاز موضوع:
  • 46 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی مدیر آزمایشی
سلام به تمامی دوستان،فقط خواستم تشکری کرده باشم از زحمات تمامی اعضای سایت، مدیران و خصوصا تشکر ویژه از مهندس دهقان عزیز به خاطر تمامی تلاش ها و وقتی که برای ما و این سایت می ذارند.
منم در حد توان و تا جایی که بتونم ، به عنوان عضو کوچیکی از ایران شهرساز تمام تلاشم رو برای کمک به سایت چه در سمت مدیر چه به عنوان عضو انجام خواهم داد.
به امید رشد هر چه بیشتر سایت
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، .Utopia ، JAVAD4050 ، FaTyJo0oN ، Sadeghpour ، abcdefghijklm ، aramo ، haydariyan
درود
مهندس mahbobe-G را با توجه به فعالیت ها و جوابگویی و اطلاع رسانی به پست مدیر آزمایشی سایت انتخاب کردیم و 15 روز بعد در نظرسنجی از مدیران برای انتخاب یا عدم انتخاب ایشان به سمت مدیر در سایت درج میشود.

سپاس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، abcdefghijklm ، aramo ، .Utopia ، FaTyJo0oN ، haydariyan
درود
مهندس shahrsaz67 را با توجه به فعالیت ها و جوابگویی و اطلاع رسانی به پست مدیر آزمایشی سایت انتخاب کردیم و 15 روز بعد در نظرسنجی از مدیران برای انتخاب یا عدم انتخاب ایشان به سمت مدیر در سایت درج میشود.

سپاس

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، abcdefghijklm ، aramo ، .Utopia ، FaTyJo0oN ، haydariyan ، Shahrsaz67
(۱۳۹۱-۲-۲۲، ۱۰:۰۵ عصر)AliReza نوشته است: درود
مهندس mahbobe-G را با توجه به فعالیت ها و جوابگویی و اطلاع رسانی به پست مدیر آزمایشی سایت انتخاب کردیم و 15 روز بعد در نظرسنجی از مدیران برای انتخاب یا عدم انتخاب ایشان به سمت مدیر در سایت درج میشود.

سپاس

خیلی ممنون از زحمات و لطف شما .
خدا رو شکر که درفضای مجازی محیطی به این سالمی و پرباری به وجود اومده و دوستان و همفکران خوبی پیدا کردم . 1
اگر تا کنون فعالیتی بوده صرفا برای خدمت به دوستان و مهندسین عزیز بوده . با تشکر .
1
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، alireza ، abcdefghijklm ، Sadeghpour ، haydariyan ، FaTyJo0oN ، aramo ، Shahrsaz67 ، 0RKIDEH
(۱۳۹۱-۲-۲۲، ۱۰:۴۳ عصر)Mahbobe-G نوشته است:
(۱۳۹۱-۲-۲۲، ۱۰:۰۵ عصر)AliReza نوشته است: درود

سپاس

خیلی ممنون از زحمات و لطف شما .
خدا رو شکر که درفضای مجازی محیطی به این سالمی و پرباری به وجود اومده و دوستان و همفکران خوبی پیدا کردم . 1
اگر تا کنون فعالیتی بوده صرفا برای خدمت به دوستان و مهندسین عزیز بوده . با تشکر .
1
سلام و خسته نباشید
ممنون از زحمات مهندس محبوبه که واقعا همه جا حاضر و اماده و با معلوماتن .....با توجه به اینکه من از فردا تا اطلاع ثانوی نیستم ....از هین الان بهتون تبریک می گم و امیدوارم در کنار هم بتونیم به جامعه شهرسازی خدمت کنیم وایرانی ابادتر و جاودانه تر از همیشه داشته باشیم ...... اقای مهندس دهقان عزیز من به ایشون رای اعتماد میدم 1
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، .Utopia ، haydariyan ، FaTyJo0oN ، abcdefghijklm ، JAVAD4050 ، ایلیا ، aramo
چه خوب
سه تا از فعال ترین اعضای ایران شهرساز
فقط نمیدونم مهندس شهرساز67 چرا نیستش!؟ آخه ادم مگه موقع امتحان و مصاحبه غیبت میکنه؟21
هان!؟68
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، .Utopia ، Shahrsaz67
مهندس فکر کنم کم کم داره وقتش میشه ها :D

پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
اِ اِ اِ....اینجارو نگاه چه خبره!!!1من یه مدت نبودم عدل تو همون روزا ببین چی شده...دوستان رسما اعلام میکنم من قصد پذیرش هیچ گونه سمت مدیریتی ندارم و شایستگیشم ندارم.براشم تلاش نمیکنم چون دوستانی بهتر از من هستن و فکر میکنم کافیه.من همون به عنوان عضو کوچک سایت اینور و اونور اندک خدمتی میکنم امیدوارم از من قبول کنن.ممنون از مهندس دهقان عزیز بابت این لطفشون و دیگر دوستان(و مهربون عزیز).11
(۱۳۹۱-۲-۲۵، ۰۳:۰۰ عصر)محمد مهربون نوشته است: چه خوب
سه تا از فعال ترین اعضای ایران شهرساز
فقط نمیدونم مهندس شهرساز67 چرا نیستش!؟ آخه ادم مگه موقع امتحان و مصاحبه غیبت میکنه؟21
هان!؟68
42آقا اجازه هولم نکن دست و پامو گم نکن
آقا اجازه جواب میدم زود تند سریع جواب میدم...
دیگه دوستان ببخشن،از امتحان بی اطلاع بودم و مگیر بر من که بد کردم...بیابان بود و تابستان و آب سرد و استسقاء. . .22
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، FaTyJo0oN ، ایلیا
درود

نظر سنجی از تیم مدیریتی ایران شهرساز در حال انجام است و تا 24 ساعت آینده در سایت درج میشود لطفا مدیران موافقت یا مخالفت خود را با مدیریت مهندسین شهرساز67 و کسری و محبوبه اعلام کنند تا در سایت درج شود.

پیام خصوصی فرستاده نمیشود و مدیران از این به بعد برای موافقت یا مخالفت با مدیران آزمایشی به این تاپیک مراجعه و یا در تاپیک مشترک شوند تا اطلاعیه ها به ایمیلشان ارسال شود.
سپاس

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، .Utopia
سلام
اگه قراره همین جا اعلام بشه
من که با مدیریت و فعالیت بیش از همیشه هرسه عزیز، محبوبه و شهرساز 67و کسری، 200 % موافقم!!!
آخرین ارسال های من :

زندگی یک مشکل نیست که باید حلش کرد بلکه یک هدیه است که باید ازش لذت برد

مدیر ارشد ایران شهرساز
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، .Utopia ، ایلیا ، kasrak

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دعوت به همکاری بعنوان مدیر آزمایشی و مدیر بخش در سایت ایران شهرساز alireza 1 1,774 ۱۳۹۳-۴-۹، ۰۳:۰۷ صبح
آخرین ارسال: godonly.
  بازنشستگی مدیران ارزشمند ایران شهرساز و معرفی 6 نفر مدیر 1 نفر مدیر ارشد alireza 14 16,352 ۱۳۹۳-۴-۳، ۱۲:۲۶ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  بهترین ارسال امروز را معرفی کنید....بهترین ارسال دیروز.... alireza 53 7,552 ۱۳۹۳-۳-۳۰، ۰۹:۰۴ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  معرفی دو مدیر جدید در ایران شهرساز alireza 6 2,404 ۱۳۹۲-۱۲-۲۲، ۰۲:۱۵ عصر
آخرین ارسال: mariiii
  دانشجو و مهندس عزیز:فقط معرفی نیست چند تا سوال ساده هم هست*کلیک کنید و هدیه بگیرید* alireza 46 16,693 ۱۳۹۲-۱۲-۱۹، ۰۲:۵۳ عصر
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  آرزوی سلامتی کامل برای مدیر عزیز و ارزشمند مهندس نصیری مجد alireza 2 1,242 ۱۳۹۲-۱۱-۹، ۱۰:۱۹ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  معرفی مدیر جدید ایران شهرساز alireza 3 1,231 ۱۳۹۲-۱۱-۳، ۱۰:۲۶ عصر
آخرین ارسال: alireza
  ممنون آقای مدیر زمردیان 2 890 ۱۳۹۲-۱۰-۲۴، ۱۲:۴۹ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  ازمهر91=>هر ماه دو مدیر با نظرسنجی انتخاب و اسفند از بین آنها مدیر ارشد انتخاب می شود alireza 1 1,493 ۱۳۹۱-۷-۳۰، ۰۷:۳۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  اعلام شد>>کاربران فعال ماه مرداد مدیر آزمایشی میشوند و دسترسی آنها آزاد میشود alireza 15 6,134 ۱۳۹۱-۶-۱۵، ۱۱:۳۴ صبح
آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان