امتیاز موضوع:
  • 46 رأی - میانگین امتیازات: 3.02
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی مدیر آزمایشی
درود

کاربران محترم ایران شهرساز تیم مدیریتی انجمن تصمیم دارد تا تبم مدیریتی سایت را به دلیل ایجاد بخش های جدید به انجمن اضافه نماید.

فلذا گروه کاربری با نام مدیر آزمایشی با رنگ
مدیر آزمایشی ایجاد شده است .

نکات قابل توجه :

کاربران در این گروه فقط کاندید جهت مدیر شدن میباشند و طی 15 روز فعالیت موقت با بررسی تیم مدیریتی کیفیت پاسخگویی و رعایت احترام به کاربران و ارسال های ارزشمند به عضویت مجموعه مدیریتی مورد علاقه در خواهند آمد

کاربرانی که مدیر آزمایشی میشوند در سطح مدیریتی به رای گذارده شده و تایید شده اند فلذا مدیر شدن قطعی ملاک نیست و فعالیت 15 روزه در سایت ضامن مدیر شدن و خدمات رسانی میباشند .

لطفا کاربرانی که فکر میکنند توانایی کار کردن در بخشهای انجمن را دارند در صورت داشتن پست بالای 250 و احساس داشتن توانایی به اینجانب پ خ دهند تا در سطح مدیریتی به رای گذارده شوند.

با سپاس از همیاری و همکاری

تیم مدیریتی ایران شهرساز
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، parasto_gh ، aramo ، elham90 ، JAVAD4050 ، abcdefghijklm ، saeed nasiri majd ، kasrak ، .Utopia ، H.Arzhang ، Sadeghpour ، sharmin ، haydariyan ، FaTyJo0oN ، MHAKBARI
ممنون از مدیر عزیز
که برای ارتقا سایت واقعا تلاش میکنه
ممنوووووووووووووووووووووووووون;)
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، saeed nasiri majd ، aramo ، kasrak ، Sadeghpour ، .Utopia
درود

با توجه به فعالیت های خوب مهندس fatyjo0on ارتقا به پست مدیر آزمایشی و بعد از 15 روز و نظرسنجی در تیم مدیریتی جزو مدیران ایران شهرساز خواهند شد.

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، 0RKIDEH ، FaTyJo0oN ، Sadeghpour ، .Utopia ، aramo
سلام
عالیه
نظر من که از همین الان هم مثبت هست! لطف مهندس فاطی جون به ما و انجمن خیلی وقته که ثابت شده
آخرین ارسال های من :

اگر انسان ها بدانند بودنشان باهم چقدر محدود است، محبتشان به هم نامحدود می شود. امام علی (ع)  

iiiliia@yahoo.com
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، Sadeghpour ، .Utopia ، aramo
تشکر فراوان از مهندس دهقان و مدیران گرامی
با این که این صلاحیت رو در خودم نمی بینم ولی چشم
تمام تلاشم رو می کنم :blush:
از مهندس محمد ممنونم به خاطر لطفی که به من دارن:blush:
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، Sadeghpour ، aramo ، shokri
سلام
منم به مهندس fatyjo0on تبریک می گم و امیدوارم در همه مراحل زندگی موفق باشند ...و سال آینده، سال خوب و پر موفقیتی براشون باشه....
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، .Utopia ، aramo ، sharmin
از شرایط و مزایای مدیر هم بفرمایید ممنون میشیم مهندس علیرضا.چون از معایبش همه میدونیم;)
آخرین ارسال های من :

خوشا به حال آن کس که در نامه عملش در زیر هر گناه یک استغفار ثبت شده باشد.مولا علی(ع)
احیانا امری بود ایمیل بهتر از پیام :)
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، Sadeghpour ، FaTyJo0oN ، aramo
نبریک میگم مهندس fatyjo0on ، خیلی خوشحال شدم این خبر رو شنیدم :blush:.
انشالله همیشه موفق و شاد باشی . به به عجب رنگ کاربریت خوشگله ( بنفش که دوست داری ) :D بازم تبریک .:heart:
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، FaTyJo0oN ، aramo
(۱۳۹۰-۱۲-۲۸، ۰۳:۲۸ عصر)shahrsaz67 نوشته است: از شرایط و مزایای مدیر هم بفرمایید ممنون میشیم مهندس علیرضا.چون از معایبش همه میدونیم;)

مزایا:

عشق کمک به هموطن و شرمندگی من که نمیتونم جبران کنم ، امیدوارم روزی برسه که بتونم گوشه ای از زحمات دوستان را جبران کنم.

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، Shahrsaz67 ، FaTyJo0oN ، JAVAD4050 ، aramo
نه شما توانید و نه من!!تنها اوست که مزایا را میداند و اجری نه تنها درخور کار بلکه بیشتر میدهد.اجرکم الله

پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، alireza ، FaTyJo0oN ، 0RKIDEH ، aramo

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دعوت به همکاری بعنوان مدیر آزمایشی و مدیر بخش در سایت ایران شهرساز alireza 1 1,773 ۱۳۹۳-۴-۹، ۰۳:۰۷ صبح
آخرین ارسال: godonly.
  بازنشستگی مدیران ارزشمند ایران شهرساز و معرفی 6 نفر مدیر 1 نفر مدیر ارشد alireza 14 16,349 ۱۳۹۳-۴-۳، ۱۲:۲۶ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  بهترین ارسال امروز را معرفی کنید....بهترین ارسال دیروز.... alireza 53 7,548 ۱۳۹۳-۳-۳۰، ۰۹:۰۴ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  معرفی دو مدیر جدید در ایران شهرساز alireza 6 2,399 ۱۳۹۲-۱۲-۲۲، ۰۲:۱۵ عصر
آخرین ارسال: mariiii
  دانشجو و مهندس عزیز:فقط معرفی نیست چند تا سوال ساده هم هست*کلیک کنید و هدیه بگیرید* alireza 46 16,668 ۱۳۹۲-۱۲-۱۹، ۰۲:۵۳ عصر
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  آرزوی سلامتی کامل برای مدیر عزیز و ارزشمند مهندس نصیری مجد alireza 2 1,240 ۱۳۹۲-۱۱-۹، ۱۰:۱۹ عصر
آخرین ارسال: haydariyan
  معرفی مدیر جدید ایران شهرساز alireza 3 1,227 ۱۳۹۲-۱۱-۳، ۱۰:۲۶ عصر
آخرین ارسال: alireza
  ممنون آقای مدیر زمردیان 2 888 ۱۳۹۲-۱۰-۲۴، ۱۲:۴۹ صبح
آخرین ارسال: زمردیان
  ازمهر91=>هر ماه دو مدیر با نظرسنجی انتخاب و اسفند از بین آنها مدیر ارشد انتخاب می شود alireza 1 1,493 ۱۳۹۱-۷-۳۰، ۰۷:۳۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  اعلام شد>>کاربران فعال ماه مرداد مدیر آزمایشی میشوند و دسترسی آنها آزاد میشود alireza 15 6,134 ۱۳۹۱-۶-۱۵، ۱۱:۳۴ صبح
آخرین ارسال: MHAKBARI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان