امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.36
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
GISو مديريت بحران
امير حسين شكوهي
دانشگاه علم و صنعت

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   GIS and...pdf (اندازه: 345.01 KB / تعداد دفعات دریافت: 103)
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، alireza ، gookhen ، .Utopia ، soheilarch
سلام.استش من خودم GISکار میکنم واقعا مطالب ارزنده ای بود امیدوارم در راهی که پیش گرفتین سربلند باشید.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      تحلیل روندکاهش فضاهای باز شهری در فرآیند توسعه شهرها باتاکید برمدیریت بحران درکلانشهر khansa 0 1,047 ۱۳۹۳-۷-۲، ۰۷:۴۰ صبح
    آخرین ارسال: khansa
      مديريت شبكه فاضلاب منطقه شهري كيانپارس و كيان‌آباد با طراحي ژئوديتابيس و شبكه هندسي msharifi 0 919 ۱۳۹۳-۴-۲۰، ۰۴:۵۶ عصر
    آخرین ارسال: msharifi
      کاربرد GIS در مدیریت بحران زلزله (شهر شهرکرد) msharifi 0 1,475 ۱۳۹۳-۴-۱۸، ۰۷:۲۸ عصر
      يک سيستم مديريت ترافيک توزيع يافته در بستر شبکه همراه msharifi 0 825 ۱۳۹۳-۴-۱۳، ۰۲:۱۱ عصر
      دانلود مقاله مدیریت بحران : رهیافتی استراتژیک atelieahjam 2 1,818 ۱۳۹۳-۳-۲۰، ۰۹:۴۲ صبح
    آخرین ارسال: zahra2130
      دانلود مقاله بحران چیست و چگونه تعریف می شود ؟ atelieahjam 2 1,482 ۱۳۹۳-۳-۱۶، ۰۳:۲۴ عصر
    آخرین ارسال: zahra2130
      بررسي ابزارهاي مديريت سرزمين در سيستم برنامه ريزي فضايي پرتغال امير سويزي 0 763 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۷:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: امير سويزي
      مدارس نوسازي شهري و مديريت محله اي- فرانسه امير سويزي 0 858 ۱۳۹۲-۱۰-۲۸، ۰۵:۲۴ عصر
      بررسی روند کاهش فضاهای باز شهری در فرآیند توسعۀ شهری با تأکید بر مدیریت بحران امير سويزي 0 647 ۱۳۹۲-۱۰-۲۰، ۰۴:۰۹ عصر
      ابزارهاي مديريت سرزمين در سيستم برنامه ريزي فضايي پرتغال پریوش 0 1,051 ۱۳۹۲-۱۰-۱۸، ۱۲:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: پریوش

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان