[-]

آدرس دفتر ایران شهرساز:کرج-بلوار موذن-ابتدای سه راه جهازیها-شماره تماس: 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 63 رأی - میانگین امتیازات: 2.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
دانلود دفترچه راهنما کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1391
سلام
اینم دفترچه کارشناسی ارشد تمام رشته ها دانشگاه آزاد 1391
تاریخ کنکور اردیبهشت 1392
دانلود کنید.

.rar   azad 91-www.iranshahrsaz.com.rar (اندازه: 1.35 MB / تعداد دفعات دریافت: 2,049)

جدول ضرایب گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری با تغییرات جدید:

.png   iranshahrsaz.png (اندازه: 51.29 KB / تعداد دفعات دریافت: 141)
آخرین ارسال های من :

موفقیت در گرو تلاش است

همکاری در فروش فایل و پروژه های شما:
2
RE: دانلود دفترچه راهنما کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1391
پس با این حساب از امسال آزاد هم آزمون عملی داره !
این داستان داره به کجا میره خدا می دونه!
از ماکه گذشت امیدوارم همه ی کسایی که امسال شرکت می کنند موفق باشند.
آخرین ارسال های من :

If you can dream it, you can do it

Walt Disney
 سپاس شده توسط: AliReza ، saeed nasiri majd ، abcdefghijklm ، haghjou
3
RE: دانلود دفترچه راهنما کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1390
با سلام و خسته نباشید
من دفترچه راهنما کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1390 رو میخام کسی داره؟
کسی هست کمک کنه؟

آخرین ارسال های من :
    4
    RE: دانلود دفترچه راهنما کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1390
    (1390-11-9، 08:53 صبح)noonakhannom نوشته است: با سلام و خسته نباشید
    من دفترچه راهنما کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1390 رو میخام کسی داره؟
    کسی هست کمک کنه؟

سلام

شما ميتونيد در اين لينك دانلود كنيد:

سپاس شده توسط: century21
    5
    سلام
    واقعا خسته نباشید
    متشکرم از دفترچه ارشد
    خیلی کمک کردید
    ممنونم

آخرین ارسال های من :
      6
      سلام
      سال نو مبارک
      من خیلی به دفترچه 90 و 91 نیاز داشتم
      ممنون که هر دو رو گذاشتین
      خدا خیرتون بده
      سلام . سال نو مبارک
      من خیلی به دفترچه 90 و 91 احتیاج داشتم.
      ممنون که گذاشتین
      خدا خیرتون بده

آخرین ارسال های من :
        7
        خدا خیرت بده ، دمت گرم

آخرین ارسال های من :
          8
          دستت درد نکنه ممنون

آخرین ارسال های من :
            9
            باسلام وخسته نباشید :
            برای کسانی که رشته معماری نبودند اما می خواهند شهرسازی قبول بشن باید چه کار کنند که آزمون اسکیس رو با موفقیت بگذرونند؟

آخرین ارسال های من :
              10
              بدرخواست اعضا ...

موضوعات مرتبط با این موضوع...
              موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
                دانلود دفترچه راهنما کارشناسی دانشگاه آزاد 1390 AliReza 22,094 1392-11-15، 12:49 عصر
              آخرین ارسال: AliReza
                دانلود دفترچه راهنما کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 1390 AliReza 62,365 1392-11-15، 12:49 عصر
                تاریخ اعلام نتایج ارشد دانشگاه آزاد mahan 601 1392-6-9، 06:40 عصر
              آخرین ارسال: mahan
                تاریخ تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد دانشگاههای دولتی mahan 506 1392-6-9، 11:05 صبح
              آخرین ارسال: mahan
                دريافت دفترچه راهنماي ثبت نام آزمون كارشناسي ارشد سال 1392 MHAKBARI 4,910 1391-8-9، 09:20 صبح
              آخرین ارسال: astaheri
                دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال 1391 MHAKBARI 6,483 1391-6-4، 02:37 عصر
              آخرین ارسال: MHAKBARI
                دانلود دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته آزمون کاردانی به کارشناسی سال 1390{همه رشته AliReza 20,303 1391-3-27، 02:47 عصر
              آخرین ارسال: chubin2
                دفترچه انتخاب رشته ( شماره 2 ) کارشناسی ارشد ایلیا 10,552 1391-3-7، 01:33 عصر
              آخرین ارسال: farza
                دانلود دفترچه انتخاب رشته دکتری 1391 سراسری AliReza 2,170 1391-3-4، 01:28 صبح
                دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام وشرکت درآزمون ورودي دوره هاي كارداني نظام جديد سال 1391 AliReza 2,526 1391-3-3، 10:32 صبح
              کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
              آخرین ارسال های انجمن
              آخرين ارسال ها
              موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
                کارنامه نهایی 94 طراحی و برنامه ریزی شهری روی سایت سازمان سنجش-بالاترین درص... 16 دقیقه‌ی پیش AliReza sh.h تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
                آیا حقی در مرحله دوم 94 گرفته شده است؟پیام رتبه 35 را بخوانید 1 ساعت پیش AliReza foroogh.r تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
                مشاوره طراحی  تحلیل فضای شهری - باقرزاده - رتبه 65 کنکور 94 2 ساعت پیش Omid.Bz azadeh.arch مشاوره کنکور
                دانلود مقاله ی طراحی شهری دکتر گلکار 3 ساعت پیش narsisa narsisa مقالات فارسی
                مشاوره برنامه ریزی  مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 3 ساعت پیش سمانه کاشی سمانه کاشی مشاوره کنکور
                دانلود مقاله ی طرح جامع سه بعدی دکتر گلکار 3 ساعت پیش narsisa narsisa طراحی فضای شهری
                مشخصات کلی-برنامه درسی-سرفصل دروس ارشد برنامه ریزی شهری 4 ساعت پیش AliReza AliReza اخبار برنامه ریزی شهری و منطقه ای
                فروش ویژه  نقشه کامل طراحی مجتمع مسکونی پایدار بارویکرد مذهبی 4 ساعت پیش پورشاهی AliReza طرح،پروژه،نقشه(فروشگاه)
                جابه جایی شبانه رجایی با شیراز یا همدان یا اصفهان 5 ساعت پیش AliReza کرمانشاه مشاوره متفرقه
                نتایج ارشد 94 اعلام شد-محل قبولی شما ... 5 ساعت پیش AliReza کرمانشاه تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
                پردیس دانشگاه تهران قبول شدم اطلاع ندارید هزینش تقریبا چقدره؟! دیروز AliReza baharr تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
                خبر ویژه  جابجایی از دزفول با دانشگاههای یزد و شیراز و اصفهان با ارائه هزینه... دیروز moalyi کرمانشاه تالار گفتمان طراحی شهری
                امیر نصرت منقح از پیشکسوتان معماری ایران، درگذشت. دیروز leila leila اخبار معماری
                دومین کنگره بین المللی افق های جدید در معماری و شهرسازی دیروز leila leila اخبار معماری
                دانشگاه پردیس کرج طراحی شهری قبول شدم با رتبه 420 بخوام توی تکمیل ظرفیت شرک... 6-10 AliReza AliReza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
              با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.
              [-]
              تبلیغات
              جستجو
              جستجوی گوگل