امتیاز موضوع:
  • 64 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ در زمینه مباحث طراحی شهری
با سلام. طراحی شهری حق امضا داره؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۱-۱-۹، ۱۲:۳۹ عصر)yuksi نوشته است: با سلام. طراحی شهری حق امضا داره؟

بله داره
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، kiana7822 ، JAVAD4050
bebakhshid dar mohite atraf yek chize javidan az lahaze memari che jori bayad peyda konim

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۱-۲۳، ۰۹:۱۷ عصر)losi نوشته است: bebakhshid dar mohite atraf yek chize javidan az lahaze memari che jori bayad peyda konim

لطفا بیشتر در مورد سوالتون توضیح بدین

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    با سلام خدمت دوستان
    بنده درخواستی پیرامون موضوع تحرک و سکون بصری در شهر داشتم که از دوستانی که این مطلب رو میخونن خواهش میکنم اگه منبع مناسبی سراغ دارن به من معرفی کنن (مخصوصا سایت های اینترنتی)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۱-۱-۲۷، ۱۰:۵۲ صبح)mohsenurbanism نوشته است: با سلام خدمت دوستان
    بنده درخواستی پیرامون موضوع تحرک و سکون بصری در شهر داشتم که از دوستانی که این مطلب رو میخونن خواهش میکنم اگه منبع مناسبی سراغ دارن به من معرفی کنن (مخصوصا سایت های اینترنتی)

سلام موضوع رو با عنوان نفوذپذیری بصری سرچ کنین

فصل اوا کتاب محیطهای پاسخده هم می تونه کمک کنه

پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050
    کیانای عزیز تحرک بصری با نفوذپذیری بصری اختلاف زیادی داره خواهشا اگه درمورد تحرک بصری مخصوصا در شهر (خصوصا تصاویر)منابعی سراغ دارید لطف کنید معرفی کنید
    در ضمن کتاب محیط های پاسخده خیلی نتونست کمکم کنه(با عرض معذرت فقط یه مقدار سریعتر چون هفته ی دیگه ارائه دارم!!!)

پاسخ
    اگه در مورد تحرک پذیری بیشتر توضیح بدین بهتر میتونم کمک کنم با این وجود کتاب گزیده منظر شهری گردن کالن هم توصیه میکنم بخونید این کتاب در مورد سکناسها و دیدهای پی درپی مطالب بسیار مفیدی داره شاید کمک کنه

پاسخ
     سپاس شده توسط JAVAD4050
    تحرک و پویایی در شهر یعنی طراحی مناظری در شهر(مثلا با استفاده از خطوط موازی و...)که از لحاظ بصری تحرک رو به فرد القا کنه که عکس اون میشه سکون و جمود بصری در شهر

پاسخ
    سلام
    کسی می تونه سوالات سال 89 و 90 کنکوذ ارشد دانشگاه آزاد رو اینجا بذاره.. یه هفته بیشتر نمونده :( ممنون
    آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      پرسش نامه تصویر ذهنی AZ!N 2 3,011 ۱۳۹۴-۳-۱۰، ۰۵:۲۴ عصر
    آخرین ارسال: shahrsaz2kochoolo
      منابع کنکور طراحی شهری - کتاب زیبایی شناسی در معماری - گروتر godonly. 2 2,213 ۱۳۹۲-۹-۷، ۰۷:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: adibnia
      سوال در مورد ahp atria 4 2,692 ۱۳۹۲-۸-۲۴، ۱۲:۳۴ صبح
    آخرین ارسال: atria
      تحلیل یک پروژه بازسازی شده در ایران یا جهان atria 6 2,761 ۱۳۹۲-۷-۲۴، ۱۱:۳۲ صبح
      همکاری با من در چاپ کتاب atria 16 5,915 ۱۳۹۲-۵-۲، ۱۲:۳۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان