امتیاز موضوع:
  • 64 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ در زمینه مباحث طراحی شهری
سلام دوستان....

من یک مقاله میخواستم در مورد تاثیر و کاربرد هندسه در طراحی شهری؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام خدمت دوستان خوبم
    لطف کنید راجع به مدیریت رواناب شهری با استفاده ازgis در طراحی شهری برام اطلاعاتی بفرستید.
    ممنونم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      salam man ye soal dar rabete ba arze khiaboon va mizane taradod khodro dar 1 saat daram
      az ketabe mohitaye pasokhde omade ke khiabane be arze 7.5 metr dar har saat 1500 taradode khodro vojood dare
      yani khiabane 7.5 metri arze ye masire ya ye khiabane 2 tarafe 7.5 metri???
      arze7.5 baraye taradode 1500 ta khodro dar saat kam nist??7

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام
      خسته نباشید
      کسی میدونه در بین مجلات علمی پژوهشی داخلی شهرسازی، کدوم نشریه بعد از ازسال مقاله از همه زودتر پاسخ میده؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام دوستان .من راجب نحوه ارتباط بلوک ها با گذر و معابر مطلب میخوام .این موضوع یه بند از شرح خدماته اماده سازیه .نوشته (( نحوه ارتباط با گذر)) . کسی میتونه راهنمایی کنه ؟؟؟؟؟؟؟ عجله دارم :(

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۱-۶-۲۸، ۱۰:۱۳ صبح)mohseni نوشته است: salam man ye soal dar rabete ba arze khiaboon va mizane taradod khodro dar 1 saat daram
      az ketabe mohitaye pasokhde omade ke khiabane be arze 7.5 metr dar har saat 1500 taradode khodro vojood dare
      yani khiabane 7.5 metri arze ye masire ya ye khiabane 2 tarafe 7.5 metri???
      arze7.5 baraye taradode 1500 ta khodro dar saat kam nist??7

سلام دوست عزیز قبل از هر چیز باید این نکته رو یاد آوری کنم که هیچ وقت در طراحی ها متکی به اصول و اعداد و ضوابط ارائه شده در کتابهای خارجی نباشید ساختار شهرهای ما نیازها و در نتیجه نحوه ی پاسخگویی به آنها برای هر نمونه موردی بسیار متفاوت است پس روی اصول مختص فضای دیگه ای نمیشه به نتیجه ی مطلوب دست پیدا کرد این کتاب بسیار کتاب خوب و ارزشمندیه ولی خوب به این نکته هم باید توجه کرد

کتاب آیین نامه راه های ایران رو بهتون پیشنهاد می دم که بخونید فکر می کنم امکان دانلود هم وجود داشته باشه

کتاب طراحی شبکه ی دسترسی دکتر قریب هم خوبه
      (۱۳۹۱-۹-۴، ۰۹:۰۵ عصر)paras2 نوشته است: سلام دوستان .من راجب نحوه ارتباط بلوک ها با گذر و معابر مطلب میخوام .این موضوع یه بند از شرح خدماته اماده سازیه .نوشته (( نحوه ارتباط با گذر)) . کسی میتونه راهنمایی کنه ؟؟؟؟؟؟؟ عجله دارم :(

سلام
      کتاب طراحی شبکه دسترسی دکتر قریب

منظور نوع ارتباط هم هست به صورت مستقیم یا غیر مستقیم وجود جمع کننده ها

فکر کنم توی آیین نامه راه های ایران هم مطلب داشته باشه

توی کتابهای مهندسی ترافیک و طراحی شبکه بگردید
      (۱۳۹۱-۶-۲۸، ۰۴:۴۲ عصر)raouf-gt3 نوشته است: سلام
      خسته نباشید
      کسی میدونه در بین مجلات علمی پژوهشی داخلی شهرسازی، کدوم نشریه بعد از ازسال مقاله از همه زودتر پاسخ میده؟

سلام باید تلفنی ازشون بپرسید بستگی به این داره که جلسات داوریشون هر چندوقت یک بار برگزار بشه

اینایی که موضوع ویژه دارن معمولا دیرتر جواب می دن

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        پرسش نامه تصویر ذهنی AZ!N 2 3,035 ۱۳۹۴-۳-۱۰، ۰۵:۲۴ عصر
      آخرین ارسال: shahrsaz2kochoolo
        منابع کنکور طراحی شهری - کتاب زیبایی شناسی در معماری - گروتر godonly. 2 2,236 ۱۳۹۲-۹-۷، ۰۷:۳۳ عصر
      آخرین ارسال: adibnia
        سوال در مورد ahp atria 4 2,722 ۱۳۹۲-۸-۲۴، ۱۲:۳۴ صبح
      آخرین ارسال: atria
        تحلیل یک پروژه بازسازی شده در ایران یا جهان atria 6 2,785 ۱۳۹۲-۷-۲۴، ۱۱:۳۲ صبح
        همکاری با من در چاپ کتاب atria 16 5,919 ۱۳۹۲-۵-۲، ۱۲:۳۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان