امتیاز موضوع:
  • 64 رأی - میانگین امتیازات: 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرسش و پاسخ در زمینه مباحث طراحی شهری
سلام منم معمارم شاید بیشتر بتونم بهتون کمک کنم ذر معماری طرحی که ایده و کانسپت نداشته باشه طرحی بی ارزش قلمداد می شه در مورد مثال الهام جون که در مورد انار زده می تونم با تمام احترامی که برای الهام جون قایلم بگم که این طرح کاملا غلطه این ضعیف ترین نوع ایده یا همان الهام گرفتن شما از چیزی است چون بیشتر حالت مجسمه وار داره البته تو ایران اینجوریه کاریش نمی شه کرد یک مثال ساده من بزنم ببین مثل به شما می گن یک ماکت درست کن که نماد ازادی باشی تو نباید بری که یک پرنده بکشی این غلطه تو باید بیا از احجامی استفاده کنی که این تجسم را در ذهن تماشاگر ایجاد کنه که ازادی را نشان می ده به عنوان نکته اصلی معماری در مورد ایده و کانسبت ( همان الهام گرفتن از چیزی ) === ایده مانند یک مسافر است و کانسپت هواپیما.... این اسانترین مثال ممکن بود سوالی داشتید مطرح کنید راهنمایی کنم
سلام مهندس در مورد درسها و اسکیس دانشگاه ازاد می شه یک خورده توضیح بدید همچنین اگه می شه در مورد اینده کاری این رشته کمی توضیح دهید که ادم بعد از اتمام چه جوری باید کار کنه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، elham90 ، kiana7822

پیام‌های داخل این موضوع
RE: پرسش و پاسخ در زمینه مباحث طراحی شهری - توسط s1s2s3 - ۱۳۹۰-۱۱-۱۲، ۰۱:۰۱ عصر
RE: پرسش و پاسخ در زمینه مباحث طراحی شهری - توسط elham90 - ۱۳۹۰-۱۲-۱۵، ۱۱:۴۸ صبح
RE: پرسش و پاسخ در زمینه مباحث طراحی شهری - توسط elham90 - ۱۳۹۰-۱۲-۱۸، ۱۲:۰۶ عصر
RE: پرسش و پاسخ در زمینه مباحث طراحی شهری - توسط deldar - ۱۳۹۰-۱۲-۲۷، ۱۰:۲۳ صبح
RE: پرسش و پاسخ در زمینه مباحث طراحی شهری - توسط losi - ۱۳۹۱-۱-۲۳، ۰۹:۱۷ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پرسش نامه تصویر ذهنی AZ!N 2 3,060 ۱۳۹۴-۳-۱۰، ۰۵:۲۴ عصر
آخرین ارسال: shahrsaz2kochoolo
  منابع کنکور طراحی شهری - کتاب زیبایی شناسی در معماری - گروتر godonly. 2 2,261 ۱۳۹۲-۹-۷، ۰۷:۳۳ عصر
آخرین ارسال: adibnia
  سوال در مورد ahp atria 4 2,748 ۱۳۹۲-۸-۲۴، ۱۲:۳۴ صبح
آخرین ارسال: atria
  تحلیل یک پروژه بازسازی شده در ایران یا جهان atria 6 2,807 ۱۳۹۲-۷-۲۴، ۱۱:۳۲ صبح
  همکاری با من در چاپ کتاب atria 16 5,932 ۱۳۹۲-۵-۲، ۱۲:۳۰ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان