امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مرز جالب دو کشور بلژیک و هلند

دو کشور بلژیک و هلند در داخل شهری به نام Baarle Nassau دارای مرز مشترکی به شکل زیر هستند!

[تصویر:  b-nl1.jpg]

[تصویر:  b-nl3.jpg]
آخرین ارسال های من :

اگر یقین دارید روزی پروانه خواهید شد ......... بگذارید دنیا هر چه می خواهد پیله کند2gwb921

پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، shokri ، FaTyJo0oN ، 0RKIDEH ، mehdime007 ، abcdefghijklm ، Sadeghpour ، aquamarine ، ali_ahmadi
مرسی مهندس
خیلی جالبه....
واسه سفر به کشور خارجی نیازی به ویزا ندارن.....با یه قدم می تونن برن کشور همسایه بیان:D
وضعیت صادرات و واردات چطوره!!!! یعنی از مغازه های اونور مرز خرید نمی کنن:D
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط .Utopia ، abcdefghijklm ، Sadeghpour
با تشکر موضوع جالبی بود دوستان می تونن روی عنوان اسم شهر در گوگل سرچ کنند تصاویر زیبای دیگری از شهر و اطرافش نشان داده می شود با تشکر از مهندس محبوبه به خاطر موضوع جالبش

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، saeed nasiri majd ، Sadeghpour ، .Utopia
توی اکثر کشور های اروپایی و حتی آمریکایی (آمریکای لاتین و ...) مرزهاشون تقریبا به این صورت هستش یعنی تقریبا open border هستن .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، Sadeghpour ، .Utopia ، aramo
این دو کشور عضو اتحادیه اروپان با همون یک قدم میرن مملکت دیگه... ویزا و برو و بیا هم نداره
آخرین ارسال های من :

بیا تا داد عمر رفته بستانیم...
پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، abcdefghijklm ، .Utopia ، aramo
چه خوب ميشد يه اتحاديه آسيا هم ما مي داشتيم :)...........خدارو چه ديديدن شايدم در آينده داشته باشيم:huh: .....اميدوارم:angel:
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، .Utopia ، aramo
حالا اینجا یه سوال پیش میاد که وقتی مشکل تاسیساتی دارند ! یا ساخت و ساز یک بنا دقیقا روی این مرز ! چه جوری مشکلات اداریشونو حل میکنن؟!! حتما با هم توافق کردن چون وضعشون ( حداقل توی عکس ها ) به نظر خوب میرسه !:D
[تصویر:  10096097.jpg]

فایل‌(های) پیوست شده
.jpg   Baarle Nassau.jpg (اندازه: 116.22 KB / تعداد دفعات دریافت: 11)

پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، Sadeghpour ، 0RKIDEH ، mehdime007 ، shokri
واقعا ...........................:):)
اگه مرز ايران و عراق مي بود (البته قديما ها ):) تا پاتو ازون در سياهه ميذاشتي بيرون با گلوله كه چه عرض كنم ...با آرپيچي ميزدنت:):)
ممنونم به خاطر اطلاع رسانيتون مهندس

پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، .Utopia ، aramo ، shokri
(۱۳۹۰-۱۱-۷، ۰۲:۰۶ عصر)Sadeghpour نوشته است: چه خوب ميشد يه اتحاديه آسيا هم ما مي داشتيم :)...........خدارو چه ديديدن شايدم در آينده داشته باشيم:huh: .....اميدوارم:angel:

فکر کن با افغانستان و پاکستان و ... مرز مشترک...:-/ اونوقت طالبانی و القاعده هر روز بهمون سر میزدن:dodgy:...فک کنم مرز ایران مثل باستیدها ساخته بشه خیلی بهتره!دور تا دورشم تمساح

پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007 ، Sadeghpour ، shokri
(۱۳۹۰-۱۱-۷، ۰۲:۰۶ عصر)Sadeghpour نوشته است: چه خوب ميشد يه اتحاديه آسيا هم ما مي داشتيم :)...........خدارو چه ديديدن شايدم در آينده داشته باشيم:huh: .....اميدوارم:angel:

بعد کجا می رفتیم؟ افغانستان؟ پاکستان؟ عراق؟ کجا؟:D
آخرین ارسال های من :

زندگی دریاچه کم عمقیست، هر آنکه بنشیند غرق می شود.
پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  جواب تکمیل ظرفیت ارشد اومد دو برابر ظرفیت هر دانشگاه برداشته s1s2s3 42 14,687 ۱۳۹۱-۷-۲۱، ۰۲:۴۳ صبح
آخرین ارسال: mehman
Thumbs Up نخستین دانشجوی فوق دکتری شهرسازی کشور فارغ‌التحصیل شد lili_lovely 2 2,374 ۱۳۹۱-۴-۲۸، ۱۲:۲۰ عصر
آخرین ارسال: seywan_kurd
  چاپار به عنوان یک سرویس‌دهنده رسمی ایمیل کشور معرفی شد! aramo 5 2,362 ۱۳۹۱-۲-۲۷، ۰۵:۲۶ صبح
آخرین ارسال: FaTyJo0oN
  شهری با 2/5 درصد جمعیت کشور که نماینده ندارد!!! aramo 0 1,020 ۱۳۹۰-۱۲-۵، ۰۶:۳۵ عصر
آخرین ارسال: aramo
  نکات جالب وزارتخانه جدید راه ‌و شهرسازی FaTyJo0oN 3 2,141 ۱۳۹۰-۱۱-۱۲، ۰۶:۳۶ عصر
آخرین ارسال: kasrak

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان