امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک معرفی مدیران جدید و تقدیر از مدیرانی که بدلایلی بازنشسته میشوند
مهندس راد ایشاالله که موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط aramo ، parasto_gh ، saeiideh ، Sadeghpour ، abcdefghijklm ، saeed nasiri majd
من هم به همه مدیران جدید تبریک و مدیران قدیم خسته نباشید می گم. انشا الله کنار هم بتونیم انجمن رو به بهترین نحو ممکن اداره کنیم.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط saeiideh ، Sadeghpour ، 0RKIDEH ، abcdefghijklm ، saeed nasiri majd ، JAVAD4050 ، aramo
منم به نوبه ی خودم از تمام مدیرهای قبلی کمال تشکر رو دارم و برای مدیران جدید هم آرزوی موفقیت میکنم.
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، abcdefghijklm ، saeed nasiri majd ، JAVAD4050 ، parasto_gh ، godonly. ، aramo
Smile 
منم از همه ی اعضای سایت به خصوص مدیران فعال ، مدیران قدیم و جدید و به خصوص جناب آقای مهندس دهقان کمال تشکر را دارم
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، alireza ، saeed nasiri majd ، aramo ، JAVAD4050
بنده هم به مدیران جدید تبریک عرض می کنم و امیدوارم موفق و پیروز باشند. از جناب مهندس دهقان و مدیران قدیمی که واقعاً با یک نوشتار نمی شود از آن ها قدردانی کرد، کمال تشکر و سپاس را دارم، امیدوارم که همیشه فعال و سرزنده باشند. انشالله که به یاری تمامی مدیران این سایت روز به روز بهتر و بهتر شود.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، alireza ، shokri ، godonly. ، saeed nasiri majd ، abcdefghijklm ، aramo ، JAVAD4050
سلام منم به نوبه خودم به مدیران قبل و مدیران جدید خسته نباشید و تبریک میگم ان شاا.. به کمک هم ایران بهتر بسازیم
آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، godonly. ، saeed nasiri majd ، abcdefghijklm ، 0RKIDEH ، aramo ، JAVAD4050

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,871 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,302 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 647 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 964 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,254 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,135 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
  خبر ویژه بزودی سورپرایزتان میکنیم دریافت بیش از .... alireza 1 1,094 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۱:۳۵ صبح
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 2500 فایل vip ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 1 1,443 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۵ عصر
  اطلاعیه عذرخواهی از تعدادی از مهندسین سایت در مهر ماه 93 alireza 1 1,878 ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۱:۰۴ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  عملکرد مدیران در سال 93 از نگاه اعضا alireza 9 3,979 ۱۳۹۳-۷-۱۷، ۰۱:۳۱ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان