امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تاپیک معرفی مدیران جدید و تقدیر از مدیرانی که بدلایلی بازنشسته میشوند
سلام

این تاپیک برای معرفی مدیران جدید می باشد و تقدیر و تشکر از مدیرانی که بدلایلی نمی توانند ما را در ارامه راه یاری کنند.

سپاس از همه شما دوستان
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour ، abcdefghijklm ، JAVAD4050 ، saeed nasiri majd ، saeiideh ، FaTyJo0oN ، elham90 ، 0RKIDEH ، Elham.A ، kiana7822 ، parasto_gh ، godonly.
(۱۳۹۰-۱۱-۶، ۱۲:۰۶ صبح)AliReza نوشته است: سلام

این تاپیک برای معرفی مدیران جدید می باشد و تقدیر و تشکر از مدیرانی که بدلایلی نمی توانند ما را در ارامه راه یاری کنند.

سپاس از همه شما دوستان
سلام دوستان
با توجه به اینکه خانم مهندس راد در حضور پرشورشون در سایت در طول مدت زمان بسیار کمی که عضو انجمن شدن و همچنین سابقه ایشون در مدیریت معماری،با نظر مهندس دهقان عزیز و همچنین مدیران سایت ایشون مدیر انجمن معماری معرفی شدند.
انشاا... زیر سایه الطاف الهی و همیاری و همکاری مهندس دهقان عزیز موفق باشن.
بنده به نوبه خودم به ایشون تبریک میگم و امیدوارم در این زمینه و دیگر عرصه های زندگی موفق باشند انشاا...
آخرین ارسال های من :

مهم نیست که قفلها دست کیست ،مهم اینست که کلید ها دست خداست
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، abcdefghijklm ، JAVAD4050 ، Sadeghpour ، saeiideh ، aramo ، FaTyJo0oN ، mehdime007 ، Elham.A ، kiana7822 ، kasrak ، omid vakili ، godonly. ، parasto_gh ، haydariyan ، ali_ahmadi
منم به نوبه خودم به ايشون تبريك مي گم و اميدوارم با كمك خانم مهندس راد و همه مديران و اعضاي سايت بتونيم مفيد واقع بشيم
از مهندس دهقان عزيز هم صميمانه تشكر مي كنم
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  7t5vft1gcxenjxsyw7b6.png]
پاسخ
 سپاس شده توسط saeiideh ، saeed nasiri majd ، abcdefghijklm ، aramo ، alireza ، shokri ، JAVAD4050 ، FaTyJo0oN ، kiana7822 ، kasrak ، godonly. ، parasto_gh ، haydariyan ، ali_ahmadi
منم به نوبه خودم از کلیه مهندسین قبل و حال سایت کمال تشکر و قدر دانی رو دارم

پیش به سوی سایتی برتر از نقطه نظر علمی و محتوایی والبته معنوی
عضو کوچیکی از سایت
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، alireza ، FaTyJo0oN ، saeiideh ، saeed nasiri majd ، kiana7822 ، kasrak ، parasto_gh ، haydariyan ، Sadeghpour ، godonly.
منم به نوبه خودم به تمام دوستانی که برای سایت زحمت می کشن خسته نباشید و تبریک می گویم من به شخصه در این سایت چیزهای زیادی یاد گرفتم و نسبت به گذشته اطلاعاتم بیشتر شد به ویژه معماری که اطلاعات کمتری داشتم و این به دلیل دوستان عزیزم در این سایت می باشد از قدیم می گویند همه چیز را همگان دانند واقعا بعد از مدتی که من در این انجمن فعالیت کرده ام این تغییرات مهم در خود را حس کرده ام با سپاس فراوان

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط saeiideh ، abcdefghijklm ، alireza ، saeed nasiri majd ، FaTyJo0oN ، shokri ، JAVAD4050 ، kiana7822 ، kasrak ، parasto_gh ، Sadeghpour ، godonly.
منم از همه اعضای سایت (به خصوص مدیران فعال) ممنونم. خیلی چیزا یاد گرفتم.امیدوارم این جمع صمیمی متحدتر شه.:blush:
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050 ، kiana7822 ، kasrak ، aramo ، parasto_gh ، haydariyan ، saeiideh ، Sadeghpour ، godonly.
من تشکر می کنم از همه کسایی که واسه پیشرفت سایت یه عنوان یه مجموعه تلاش می کنن، مخصوصن آقای دهقان عزیز و خانم راد، همیشه شاد و موفق و سربلند باشند
مهندس نصیری عزیز هم که یدونس، اصلن جای صحبت نداره
آخرین ارسال های من :

زندگی دریاچه کم عمقیست، هر آنکه بنشیند غرق می شود.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050 ، FaTyJo0oN ، kiana7822 ، kasrak ، aramo ، parasto_gh ، saeiideh ، Sadeghpour ، saeed nasiri majd ، godonly.
عرض خسته نباشید ب مدیران قبلی و خیر مقدم ب مدیران جدید ...موفق باشید...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، JAVAD4050 ، kiana7822 ، kasrak ، aramo ، parasto_gh ، saeiideh ، Sadeghpour
تشکر فراوان ابتدا از مدیر سایت و سپس از همه مدیران قدیم و جدید ....
انشااله سایت به همین روند و پیشرفت همینطور ادامه بده....
با آرزوی موفقیت برای همه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط saeiideh ، alireza ، JAVAD4050 ، kiana7822 ، kasrak ، aramo ، parasto_gh ، Sadeghpour ، godonly.
از تمامی مدیران و مهندسان عزیز که اینگونه صادقانه برای پیشرفت سایت و پیشبرد بار علمی مهندسان تلاش میکنند،کمال تشکر را دارم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، aramo ، JAVAD4050 ، parasto_gh ، saeiideh ، Sadeghpour ، 0RKIDEH ، saeed nasiri majd

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 400 پایان نامه ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 4 2,872 ۱۳۹۵-۱-۲۹، ۰۱:۱۶ صبح
آخرین ارسال: alireza
  عدم امکان ویرایش به دلایل زیر از 7 اسفند 94 در ایران شهرساز alireza 3 1,302 ۱۳۹۴-۱۲-۲۴، ۱۱:۴۹ عصر
  تشکر از مشاوران مرحله اول در تابستان 94 و 9 ماه دانلود نامحدود تا 7 اسفند برای آنها alireza 0 647 ۱۳۹۴-۱۲-۷، ۰۲:۲۳ عصر
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 964 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
  شروع ثبت نام مشاوره حضوری و غیرحضوری دکترای شهرسازی برای نخستین بار و با متد جدید alireza 0 1,254 ۱۳۹۴-۷-۱۹، ۰۲:۳۱ عصر
  قالب جدید ایران شهرساز-نسخه دسکتاپ،تبلت،موبایل رونمایی شد alireza 0 1,135 ۱۳۹۴-۴-۱۲، ۱۰:۳۱ صبح
  خبر ویژه بزودی سورپرایزتان میکنیم دریافت بیش از .... alireza 1 1,094 ۱۳۹۳-۸-۲۸، ۰۱:۳۵ صبح
  خبر ویژه دانلود رایگان بیش از 2500 فایل vip ایران شهرساز فقط تا 17 آبان 93 alireza 1 1,443 ۱۳۹۳-۸-۱۳، ۱۰:۳۵ عصر
  اطلاعیه عذرخواهی از تعدادی از مهندسین سایت در مهر ماه 93 alireza 1 1,878 ۱۳۹۳-۷-۱۹، ۱۱:۰۴ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  عملکرد مدیران در سال 93 از نگاه اعضا alireza 9 3,981 ۱۳۹۳-۷-۱۷، ۰۱:۳۱ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان