ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
نظرسنجی: کدام موضوع را برای میزگرد انتخاب میکنید؟
این نظرسنجی بسته شده است.
شهرسازی، رشته ای مستقل یا میان رشته ای؟
0%
0 0%
شهروند یا شهرنشین؟
30.00%
3 30.00%
باغ شهر
70.00%
7 70.00%
در کل 10 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 35 رأی - میانگین امتیازات: 3.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
نظر سنجی برای انتخاب موضوع میزگرد علمی
با سلام خدمت دوستان عزیز
در راستای ارتقای سطح علمی افراد انجمن شهرسازی و معماری با جناب مهندس دهقان تصمیم گرفته شد، که یه سری بحث های هدف دار و دنباله دار شروع بشه، بدون شک تداوم بحث ها مستلزم حضور و نظرات دوستان هستش.
بحث کردن و نظرات خود را به اشتراک گذاشتن، حداقل سه مزیت باارزش داره، یکی اینکه، باعث انتقال تجربیات ما به دیگران میشه و همزمان از تجارب و نظرات افراد دیگر بهره میگیریم، دوماً، ما با دادن نظرات، و نقد شدن آن اشتباهات خود را تشخیص میدهیم و جهت فکری خود را تغییر میدهیم و سوم اینکه، با نقد شدن نظراتمان ، ظرفیت خود را برای حرف ها و نظراتی که با آن موافق نیستیم را افزایش میدهیم. به همین جهت از تمام دوستان خواهش میکنم که در این بحث ها شرکت کنند ، مهم هم نباشه که در چه سطحی هستین، اون چیزی رو که توی ذهنتون هست رو بگید، اگه درست بود بقیه میپذیرن، اگه نادرست بود ، شما نظر درست رو انتخاب میکنید و اگه نقدی رو قبول ندارید با دلیل و توجیه از نظر خودتون دفاع کنید.
در این تاپیک 3 موضوع برای نظرسنجی قرار داده میشه، تا شنبه این نظرسنجی ادامه داره، هر موضوعی که بیشترین نظر رو بدست بیاره، موضوع میزگرد هفته ی بعد در اون مورد خواهد بود.
1) شهرسازی، رشته ای مستقل یا میان رشته ای؟
2) شهروند یا شهرنشین؟
3) باغ شهر

در صورت داشتن موضوع پیشنهادی برای میزگرد ، خوشحال میشیم که پیشنهادات خودتون رو توی همین تاپیک مطرح کنید.

آخرین ارسال های من :
2
RE: نظر سنجی برای انتخاب موضوع میزگرد علمی
دوستان حتما این طرح را حمایت کنید شما میتونید در نظر سنجی که مهندس وکیلی قرار دادند شرکت و رای خودتون را بزارید بیشترین رای موضوع بحث میشه

ممنون
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: abcdefghijklm ، .Utopia ، omid vakili ، aramo ، kasrak ، armangostar
3
(1390-11-6، 12:09 صبح)omid vakili نوشته است:  با سلام خدمت دوستان عزیز
در راستای ارتقای سطح علمی افراد انجمن شهرسازی و معماری با جناب مهندس دهقان تصمیم گرفته شد، که یه سری بحث های هدف دار و دنباله دار شروع بشه، بدون شک تداوم بحث ها مستلزم حضور و نظرات دوستان هستش.
بحث کردن و نظرات خود را به اشتراک گذاشتن، حداقل سه مزیت باارزش داره، یکی اینکه، باعث انتقال تجربیات ما به دیگران میشه و همزمان از تجارب و نظرات افراد دیگر بهره میگیریم، دوماً، ما با دادن نظرات، و نقد شدن آن اشتباهات خود را تشخیص میدهیم و جهت فکری خود را تغییر میدهیم و سوم اینکه، با نقد شدن نظراتمان ، ظرفیت خود را برای حرف ها و نظراتی که با آن موافق نیستیم را افزایش میدهیم. به همین جهت از تمام دوستان خواهش میکنم که در این بحث ها شرکت کنند ، مهم هم نباشه که در چه سطحی هستین، اون چیزی رو که توی ذهنتون هست رو بگید، اگه درست بود بقیه میپذیرن، اگه نادرست بود ، شما نظر درست رو انتخاب میکنید و اگه نقدی رو قبول ندارید با دلیل و توجیه از نظر خودتون دفاع کنید.
در این تاپیک 3 موضوع برای نظرسنجی قرار داده میشه، تا شنبه این نظرسنجی ادامه داره، هر موضوعی که بیشترین نظر رو بدست بیاره، موضوع میزگرد هفته ی بعد در اون مورد خواهد بود.
1) شهرسازی، رشته ای مستقل یا میان رشته ای؟
2) شهروند یا شهرنشین؟
3) باغ شهر

در صورت داشتن موضوع پیشنهادی برای میزگرد ، خوشحال میشیم که پیشنهادات خودتون رو توی همین تاپیک مطرح کنید.

طرح جالبیه
بحث های سایت اینجور شروع بشه بهتره
مرسی آقای وکیلی
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
 سپاس شده توسط: abcdefghijklm ، omid vakili ، .Utopia ، aramo ، kasrak ، نادر اوستا ، armangostar
4
کار ایشون شبیه همون مبحثیه که در موردش صحبت شده بود در مورد بحث ها و مقالات ........ البته اگه منابع مرتبط رو هم معرفی کنید بهتره جون امکان داره یکی مثل من رشتش چیز دیگه ای باشه اما بخواد در بحث شرکت کنه.
با تشکر

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: AliReza ، abcdefghijklm ، omid vakili ، aramo ، armangostar
5
ممنون از همکاری خوبتون

تا الان 9 رای داده شده منتظر بقیه دوستداران پیشرفت و تحول در شهرسازی هستیم.

سپاس شده توسط: omid vakili ، aramo ، Sadeghpour
6
(1390-11-6، 12:22 صبح)AliReza نوشته است:  دوستان حتما این طرح را حمایت کنید شما میتونید در نظر سنجی که مهندس وکیلی قرار دادند شرکت و رای خودتون را بزارید بیشترین رای موضوع بحث میشه

ممنون

ممنون مهندس دهقان.
(1390-11-6، 12:46 صبح)saeiideh نوشته است:  کار ایشون شبیه همون مبحثیه که در موردش صحبت شده بود در مورد بحث ها و مقالات ........ البته اگه منابع مرتبط رو هم معرفی کنید بهتره جون امکان داره یکی مثل من رشتش چیز دیگه ای باشه اما بخواد در بحث شرکت کنه.
با تشکر

این شبیه اون نیست، اینجا یه جور هدایت شده تره و قراره از اطلاعات و تجارب همدیگه بیشتر استفاده بشه.
اصلاً یکی از اهداف اینه که منابعی معرفی بشه و دوستان خیلی خلاصه یه نگاهی به بعضی مطالب بندازن
ممنون از نظرتون، منتظر حضورتون توی بحث خواهیم بود.
[/quote]
طرح جالبیه
بحث های سایت اینجور شروع بشه بهتره
مرسی آقای وکیلی
[/quote]
خواهش میکنم
منتظر حضورتون هستیم مهندس فاطمه
ممنون از نظرتون

سپاس شده توسط: aramo ، Sadeghpour ، FaTyJo0oN
7
بسیار خوبه من که موافقم همه موضوعات خوب هستند دوستان دیگر هم موضوع خاصی به نظرشون میاد به مهندس وکیلی بگن تا موضوعات مطرح بشه

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: omid vakili ، Sadeghpour ، kasrak
8
ممنون از اینکه به فکر ارتقای علمی اعضاء هستید ولی من پیشنهاد میکنم روی موضوعات کاربردی بحث بشه مثلا هر هفته یکی از مشکلات کلانشهرهای کشورمان از دیدگاههای مختلف مورد نقد و بررسی قرار بگیره مثلا از دیدگاه مدیران و مسئولین ، از دیدگاه شهروندان ، ازدیدگاه اقتصادی و....بگونه ایکه یک خروجی از مباحث داشته باشیم . نتیجه گیری بشه و حتی میتونه به شکل یه مقاله در بیاد .

آخرین ارسال های من :
9
(1390-11-7، 09:02 عصر)پریوش1 نوشته است:  ممنون از اینکه به فکر ارتقای علمی اعضاء هستید ولی من پیشنهاد میکنم روی موضوعات کاربردی بحث بشه مثلا هر هفته یکی از مشکلات کلانشهرهای کشورمان از دیدگاههای مختلف مورد نقد و بررسی قرار بگیره مثلا از دیدگاه مدیران و مسئولین ، از دیدگاه شهروندان ، ازدیدگاه اقتصادی و....بگونه ایکه یک خروجی از مباحث داشته باشیم . نتیجه گیری بشه و حتی میتونه به شکل یه مقاله در بیاد .

ممنون دوست عزیز بخاطر پیشنهاد خوبتون
به عرضتون برسونم که برای مباحث کاربردی تر و فلسفی تر، تالار باید یه جو بحث و گفتگویی توش باشه، فعلاً تصمیم بر این شده که با بحث های خیلی ساده شروع کنیم که کاربران این اعتماد به نفس رو برای بحث های سخت تر و تخصصی تر پیدا کنن. بسیاری از دانشجوها علی رغم دانش خوبی که دارن از بحث و گفتگو میترسن، اول باید با این مباحث خیلی ساده اون ترس رو ازشون دور کنیم.
بازم ممنون از پیشنهاد خوبتون
با تشکر فراوان از همه ی دوستانی که توی نظرسنجی شرکت کردن و دوستانی که نظر دادن.
با توجه به اینکه موضوع باغ شهر 70 درصد رای ها رو به خودش اختصاص داد، پس موضوع اولمون برای میزگرد علمی، در این مورد خواهد بود.

سپاس شده توسط: aramo ، AliReza
10
دوستمون مهندس پریوش موضوع خوبی پیشنهاد کردند میشه درباره شهرسازی کشورها و شهرهای جهان موضوع خوبیه، نقد رشته تحصیلی برای کمک به بهبود رشته تحصیلی، شهرهای جدید، حاشیه نشینی، شهرهای تک نقشی و چند نقشی، شهر پاک، پایتخت فرهنگی، صنعتی و موضوعات زیاد دیگری که الان حضور ذهن ندارم بعدا میگم

سپاس شده توسط: omid vakili ، AliReza
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  میزگرد علمی 1: باغ شهر omid vakili 20,306 1394-4-21، 07:11 عصر
آخرین ارسال: سمانه موسوی
  اگر به عنوان شهردار شهر محل زندگی خود انتخاب شوید، شهر را چگونه شهرداری می کنید؟ AliReza 338 1394-4-10، 12:32 عصر
آخرین ارسال: AliReza
  پیشنهادی برای مترو تهران کرج ؟ چ مشکلاتی داره و چ راهکارایی میشه براش در نظر گرفت؟ AliReza 1,528 1393-10-30، 09:25 عصر
  میزگرد علمی شماره 4:تاریخ در گذر زمان armangostar 816 1392-9-18، 02:56 صبح
آخرین ارسال: armangostar
  میزگرد علمی شماره 3:نگاهی به معماری شهرهای مدرن armangostar 739 1392-9-18، 02:35 صبح
آخرین ارسال: armangostar
  دعوت به همکاری از بین اعضای فعال برای مدیریت میزگرد علمی ایران شهرساز در حوزه شهرسازی AliReza 942 1392-9-3، 09:24 عصر
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
[-]
جستجو
جستجوی گوگل