امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 2.61
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بچه ها به نظر شما سوالات مباحث عمومی دانشگاه ازاد برای طراحی و برنامه ریزی مشترکه امس
بچه ها به نظر شما امسال سوالات مباحث عمومی دانشگاه ازد در دورشته برنامه ریزی شهری و طراحی شهری مشترکه یا فرق داره چون درسالهای قبل سرفصلهای مباحث عمومی برای رشته طراحی شهری جدا و در داخل پرانتز در دفترچه مشخص شده بود اما امسال اینگونه نیست به نظر شما اتفاقی افتاده امسال

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، JAVAD4050
دفترچه ثبت نام سال گذشته رو ک من دیدم در بخش مباحث عمومی سرفصلهارو عنوان نکرده بود..امسال هم اعلام نکرده..فقط در جلسه آزمون در توضیح سوالات مباحث عمومی ب تشریح آورده از چ مباحثی سوال اومده...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
نه الهام اینجوری نیست در دفترچه پارسال قید شده بود یک نگاه دیگه بکن یا دفترچه را برام ایمیل کن امسال فکر کنم یک اتفاقاتی قراره بیفته

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90
اره راست میگی چک کردم
ایشاا.. ک اتفاق خاصی نمیوفته..من نگرانیم روبخش تشریحیش بیشتره تا مباحث
اون باز 4 گزینه ای هست ی کاریش میشه کرد تشریحی چ کنیم!

پاسخ
راستی برای سوالات تسپشریحی تحلیل من جزوه مهندس کوهساری را خواندم و فقط 4 سوال از 12 سوال کنکور پارسال را پوشش داده بود یعنی حدود 34 درصد ولی هنوز کتاب زرد خانه شهرسازان را هم نخوندم شاید از اونجا هم بشه چند تا سوال پیدا کرد منتظر خبرات جدید هستم

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست رایگان درخواست مطلب، مقاله و یا پایان نامه درباره ی طراحی فضای شهری مناسب برای کودکان Zohreh javadi 0 971 ۱۳۹۴-۱۱-۱۴، ۰۵:۴۷ صبح
آخرین ارسال: Zohreh javadi
  دانلود کلید کنکور سراسری برنامه ریزی شهری و طراحی شهری و معماری 1391 alireza 6 4,930 ۱۳۹۲-۱۱-۲۶، ۱۲:۲۴ عصر
آخرین ارسال: mona323
  آشنايي با وظايف شهرداري ها در قبال شهروندان و شهرها زمردیان 0 1,789 ۱۳۹۲-۱۱-۱، ۰۷:۲۸ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  طراحی شهری هااااااا کمکم کنید mohseni 12 6,675 ۱۳۹۱-۹-۱۳، ۰۱:۴۰ صبح
آخرین ارسال: فولدینگ
  معماری و رابطه آن با برنامه ریزی شهری ماراویا 0 1,534 ۱۳۹۱-۹-۸، ۱۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: ماراویا
  گسترش پیاده راه ها؛ نماد توسعه یافتگی شهرها ماراویا 0 1,586 ۱۳۹۱-۹-۵، ۰۴:۱۲ عصر
  برنامه ریزی راهبردی و مشارکتی ماراویا 0 1,404 ۱۳۹۱-۹-۵، ۰۴:۰۲ عصر
  به زودی دانلود کتابهای انتشارات سپاهان کنکور طراحی شهری و برنامه ریزی شهری s1s2s3 1 1,737 ۱۳۹۱-۹-۳، ۰۵:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  آیا بناهای مدرن به جذب نیروهای شیطانی می انجامد؟ ماراویا 0 1,982 ۱۳۹۱-۹-۲، ۰۳:۵۲ عصر
  به چه امیدی دارید ارشد می خونید به دنبال سواد یا کار s1s2s3 7 3,265 ۱۳۹۱-۸-۲۶، ۱۲:۲۷ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان