امتیاز موضوع:
  • 56 رأی - میانگین امتیازات: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
لیست کارهای در دست اقدام انجمن توسط مهندسین شهرساز
سلام به تمام مهندسین شهرساز و معمار سرزمین بزرگ ایران

با توجه به تحولی که در سایت در حال انجام هست لیست کارهای مهمی که در حال انجام هست را برایتان ذکر میکنم و هر کدام که موفق به انجام شد به انجمن دست آوردهای سایت منتقل می شود.

این کار باعث انسجام و دسترسی بهتر و راحتتر می شود.

سپاس

لیست کارهای مهم:{برای رفتن به تاپیک مربوطه روی آن کلیک کنید}

1-بررسی اولین مقاله در سایت ایران شهرساز::عوامل تاثیر گذار بر بخش مسکن::

2-نوشتن مقاله برای همايش ملي جريان و آلودگي هوا

منتظر نظر و پیشنهادهای شما هستیم...
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط elham90 ، 0RKIDEH ، JAVAD4050 ، Elham.A ، .Utopia ، omid vakili ، Sadeghpour ، diamond ، نادر اوستا ، FaTyJo0oN ، parasto_gh ، aramo ، kasrak ، atoosa.marzban ، somita ، MHAKBARI
سلام
اقدامات خیلی خوبیه، امیدوارم که دوستان توی ای کارا همکاری کنن

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط shokri ، diamond ، FaTyJo0oN ، parasto_gh ، aramo ، century21
عالی و فوق العاده مفید، به نظرم گروه های مختلف مقاله نویسی در حوزه های مختلف ایجاد کنید، حتی بچه ها مقاله های علمی پژوهشی یا isi بنویسن.
همینطوری اگر قراره مقاله ای رو تحلیل کنیم، یک نفر رو مأمور کنید این تحلیل ها رو جمع آوری و به صورت یک مقاله یا یک نقد ارائه بده به سایت یا حتی مجلات.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط JAVAD4050 ، diamond ، FaTyJo0oN ، Elham.A ، aramo ، kasrak ، century21
با سلام و خسته نباشید.
آقای دهقان به نظر من این کار ممکنه و کار مفید و خوبیه اما کار جدی و زمانبریه که نیاز به یک تیم فعال و هم عقیده داره...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط ایلیا ، JAVAD4050 ، shokri ، diamond ، FaTyJo0oN ، parasto_gh ، aramo ، kasrak
با سلام و خسته نباشید
کارهای خوبی در دست اقدامه و امیدوارم گزارش همه همایش ها و کنفرانس های مربوط را داشته باشیم و در اونها شرکت کنیم.من دارم به چشم خودم پیشرفت این سایت رو میبینم و این نقطه شروعی هست برای از بین بردن بی برنامگی های موجود در بخش شهرسازی و مطمئینم در آینده میتونیم با کمک هم خیلی از مشکلات موجود را برطرف کنیم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط FaTyJo0oN ، alireza ، parasto_gh ، aramo ، 0RKIDEH ، JAVAD4050 ، shokri ، kasrak ، century21
با سلام به تمامی دوستان
من دانشجوی دکترا شهر سازی خارج از کشور هستم و از تمامی دوستان خواهش دارم اگر اطلاعاتی درباره حفاظت از بافت های تارخی در اصفهان دارند با بنده به اشتراک بگذارند

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط parasto_gh
    (۱۳۹۰-۱۱-۹، ۰۹:۰۳ عصر)aliassari نوشته است: با سلام به تمامی دوستان
    من دانشجوی دکترا شهر سازی خارج از کشور هستم و از تمامی دوستان خواهش دارم اگر اطلاعاتی درباره حفاظت از بافت های تارخی در اصفهان دارند با بنده به اشتراک بگذارند

سلام و خوش آمدید

درخواست خود را در این تالار بزارید تا مهندسین فعال سایت در صورت امکان مشکل شما را حل کنند:

http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=316

پاسخ
     سپاس شده توسط parasto_gh
    (۱۳۹۰-۱۱-۹، ۱۰:۵۷ عصر)AliReza نوشته است:
    (۱۳۹۰-۱۱-۹، ۰۹:۰۳ عصر)aliassari نوشته است: با سلام به تمامی دوستان

سلام و خوش آمدید

درخواست خود را در این تالار بزارید تا مهندسین فعال سایت در صورت امکان مشکل شما را حل کنند:

http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=316

می دونم اینجا جاش نیس
    با عرض پوزش از دوستان

مرمت بناهای عالی قاپو ،چهل ستون ، و هشت بهشت (برنده جایزه معماری آقا خان 1980)
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=7665
    آخرین ارسال های من :

خدایا:
    مرا ببخش ،  
    به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
    و خانه تو نبود....!!!!
    63
    پاسخ
     سپاس شده توسط parasto_gh ، somita

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      روز مهندس مبارک=>لیست برنامه های اجرایی ایران شهرساز در سال دوم فعالیت alireza 9 4,579 ۱۳۹۰-۱۲-۸، ۰۳:۲۳ صبح
    آخرین ارسال: FaTyJo0oN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان