امتیاز موضوع:
  • 39 رأی - میانگین امتیازات: 2.87
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
برگزاری سمیناری با حضور پروفسور جان لنگ و هزینه سرسام آور شرکت در آن
Exclamation 
گویا قراره سمیناری با حضور پرفسور جان لنگ توسط یه موسسه خصوصی برگزار بشه که هزینه های شرکت در اون در 3 بسته آورده شده که هزینه ها به این شکله:
http://conference.ecodid.com/index.php?o...mitstart=6

جالب اینجاست که بسته 3 که کامل ترین بسته سمینار هست قیمت برای دانشجو که به صورت انفرادی شرکت کرده باشه با این شکله 6/400/000 !!! که در سایت های دیگه یه عده دارن به شدت تبلیغش رو میکنن که آره اگه شرکت کنید رزومه علمی و شغلی و تقویت میشه و میتونید همه جا پز بدید که گواهی شرکت در سمینار به امضای پرفسور جان لنگ رو دارید!!!!!!!!!!!!
جالب تر اینکه این سمینار فقط 300 نفر گنجایش داره.
بهتر نبود تا چنین سمینار هایی با بودجه ارگان های دولتی برگزار بشه و دانشجویان بتونند از یارانه اون بهرمند شده و در این سمینار شرکت کنند و بار علمی استادان و ما به واسطه حضور ایشان و استادای مطرح دیگه بهرمند بشه؟

نظر من اینه:

به عنوان یه کشور جهان سومی که متوسط حقوق اکثریت جامعه شاغل اون پایین تر از سطح متوسط جهانیه جدای از سیل عظیم بیکاران!

!
و وضعیت آشفته اقتصادی کشور که همه به فکر پر کردن جیب خود هستند حتی به قیمت زجر و فشار روحی به مردم
.
[/font]همچین سمینارهایی فقط رزومه برگزار کنندگان اون رو تقویت و صد البته جیب ایشان رو پر می کنند

.

با احترام به پروفسور جان لنگ.

[/size]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط shahryar ، saeed nasiri majd ، abcdefghijklm ، kiana7822 ، shokri ، kasrak ، 0RKIDEH ، JAVAD4050 ، parasto_gh ، diamond ، Maryam M ، iliaa ، elham90 ، mehdime007 ، aramo ، Saeedm ، atelieahjam
مهندس با گفته هاتون موافقم
و حرف دل مارو زدییییییین:-/
آخرین ارسال های من :

چون  نامه  جرم  ما  بهم پیچیدند    بردند و  به  میزان  عمل  سنجیدند
بیش از همه کس گناه مابود ولی   ما را به  محبت  علی  بخشیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh ، @uror@ ، diamond ، saeed nasiri majd ، kasrak
خیلی جالبه!سمینارو گذاشتن واسه پز!!!!:dodgy:
آخرین ارسال های من :

جهانی فکر کنیم محلی عمل کنیم!:blush:
پاسخ
 سپاس شده توسط saeed nasiri majd ، JAVAD4050 ، kasrak ، mehdime007 ، @uror@ ، kiana7822 ، *setare*
سلام-درسته این قیمت سرسام آوره-معمولأ این برگزار کنندگان نزدیک تاریخ برگزاری تخفیف خوبی میدهند.
اما با توجه به ظرفیت محدودش جای نگرانی وجود داره/
حضور در سمیناری با حضور پروفسور جان لنگ افتخار بزرگیه اما به نظر من این مبلغ خیلی بالاست.
این رقم حتی از رقم شرکت در بسیاری از همایش های خارجی بالاتره.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط kasrak ، mehdime007 ، @uror@ ، kiana7822 ، *setare*
440 هزار تومان می گیرند و حتی محل اسکان برای شرکت کنندگان شهرستان در نظر نمی گیرند!!!!!!! این واقعا نشون میده که هدف این همایش صرفا ارتقای بار علمی شرکت کنندگان نیست. نظر شخصی منه!
آخرین ارسال های من :

خداوند روستا را آفرید
  و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

پاسخ
 سپاس شده توسط mehdime007 ، @uror@ ، kiana7822
shahr sazi taze dare to in mamlekat jae khodesho peida mikone taze mardom daran kam kam esmesho mishnavano baraye tahsile bachehashon to in reshte hazine mikonan ama motasefane bazziaaa daran soe estefade mikonan dota esme khareji shenidan goftan age be esmeshon tabligh konim hame jam mishan o jibae ma por pol hala akharesh momkene jan longiam dar kar nabasheeeeeeeeeeeee:@

آخرین ارسال های من :
پاسخ
به كدوم سمت داريم ميريم؟؟؟
ديگه اينجا همه دانشجوييم و وضع هم رو ميدونيم
مگه از هر كلاسي چند نفر ميتونن برن اونجا بچه ها
اگه به فكر ما بودن و آينده شهرهامون يه برنامه اي ميچيدن كه اكثريت ما بتونيم اونجا باشيم نه اقليت ما
بحث رزومش هم جالبه!
پول بده رزومه بگيره ديگه، اينكه چي ياد گرفتي هم تعطيل
اينهمه جوون و آدم خوش فكر تو مملكته(البته بجز خودم) اونوقت 4،5 نفر يه برنامه ميدن هر طور كه خوششون مياد يه كاري رو كه كل جامعه شهرسازي رو تحت تاثير قرار ميده انجام ميدن.
بيشتر قضيه رو بازش نميكنم چون لازم به توضيح بيشتر نيست
به اميد روزي كه هر برنامه اي با برنامه باشه....البته منصفانه و عادلانه
خوش باشيد دوستان:heart:
اسمشم سمينار نيست بهتره بگيم پولمينار يا پولبيار
آخرین ارسال های من :

پشت این پنجره جز یک هیچ بزرگ، هیچ نیست
پاسخ
 سپاس شده توسط kiana7822 ، Saeedm ، kasrak ، *setare*

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,987 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
آخرین ارسال: mamamama
  چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,248 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
آخرین ارسال: mtr6510
  سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,342 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,511 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
آخرین ارسال: shivashf
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,708 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
آخرین ارسال: udesigner
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,555 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
آخرین ارسال: payam_km
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,586 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
آخرین ارسال: rikhtehgaran
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,569 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
آخرین ارسال: فرانک پورامین
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 7 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 964 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۵:۵۴ عصر
  کارنامه شرکت کنندگان در کنکور کارشناسی ارشد طراحی شهری ehsan_de 7 14,618 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۰۶:۳۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان