امتیاز موضوع:
  • 33 رأی - میانگین امتیازات: 3.06
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت نام کنید*105 موضوع پیشنهادی اعضای سایت ایران شهرسازبرای موضوع همایش1روزه در تهران
قسمتی از متن:

مدیریت برگزاری همایش یک روزه در تهران

با سلام

105 نظر مهندسین سایت ایران شهرساز خدمتتان ارائه میگردد.

مابقی نظرات بزودی ارائه میشود

1-...
2-...
.
.
.
104-...
105-...

با تقدیم احترام مدیریت سایت ایران شهرساز

فایل‌(های) پیوست شده
.rar   105موضوعات پیشنهادی اعضای سایت ایران شهرسازmini.rar (اندازه: 3.88 MB / تعداد دفعات دریافت: 77)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط saeiideh ، saeed nasiri majd ، 0RKIDEH ، parasto_gh ، FaTyJo0oN ، JAVAD4050 ، aramo
مهندس دهقان یک پیشنهاد، به نظر من این 105 نظر یا بیشتر رو به چند صاحب نظر یا چند استاد دانشگاه بدید مطالعه کنند، خودشون با توجه به علمشون مثلاً 10 تا پیشنهاد برتر رو انتخاب کنند اگر لازمه در عنوانشون ویرایش انجام بدند و بعد این نظرات منتخب در سایت به نظر سنجی گذاشته بشه.
آخرین ارسال های من :

شهر خوب یافتنی نیست...........
ساختنی است.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza ، 0RKIDEH ، FaTyJo0oN ، shokri ، JAVAD4050 ، aramo
(۱۳۹۰-۱۱-۹، ۰۱:۳۲ عصر)parasto_gh نوشته است: مهندس دهقان یک پیشنهاد، به نظر من این 105 نظر یا بیشتر رو به چند صاحب نظر یا چند استاد دانشگاه بدید مطالعه کنند، خودشون با توجه به علمشون مثلاً 10 تا پیشنهاد برتر رو انتخاب کنند اگر لازمه در عنوانشون ویرایش انجام بدند و بعد این نظرات منتخب در سایت به نظر سنجی گذاشته بشه.

منم با نظر مهندس پرستو موافقم
به نظرم اگه یه صاحب نظر، نظرات برگزیده رو انتخاب کنه بهتره.بعد می تونیم از بین چند پیشنهاد انتخاب شده نظرسنجی کنیم.
آخرین ارسال های من :

خدایا:
مرا ببخش ،  
به خاطر تمام درهایی که کوبیدم  
و خانه تو نبود....!!!!
63
پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh ، aramo ، Sadeghpour
البته می شه خودتون با نظر بچه ها تعدادی رو انتخاب کنید و بعد از صاحب نظر کمک بگیرید چون هیچ کدوم از اساتید 105 اسم رو نمی خونند. این رو هم در نظر بگیرید که این اسم محور همایش شده و بر اساس آن فراخوان میدید.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط parasto_gh ، aramo ، Sadeghpour ، mah.architect
به نظر من انتخاب موضوع بستگی داره به هدفی که از برگزاری همایش داریم اگه قصد داریم کمکی به مدیریت شهری بکنیم بایدبا مدیران و مسئولین شهر مشورت کنیم اگر هدفمان ارتقای علمی است باید با اساتید صاحب نظر مشورت وموضوعی متناسب با سطح علمی جهانی و موضوع روز شهرسازی انتخاب شود اگر هدف معرفی انجمن است یا کمک به فارغ التحصیلان این رشته که باید موضوع همایش متناسب با دغدغه های فکری آنها باشد و...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Sadeghpour
جهت اطلاع دوستانی که این فایل را بازدید دانلود نمودند:

موضوع شماره 92 انتخاب شد برای اطلاعات بیشتر:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...6#pid17776

و موضوع همایش:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...3#pid17703

پاسخ
 سپاس شده توسط 0RKIDEH ، shokri
ثبت نام همایش شروع شد برای ثبت نام به لینک زیر بروید:

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...2#pid19012

پاسخ
 سپاس شده توسط abcdefghijklm ، 0RKIDEH

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مقاله نگاه غیرکالبدی با رویکرد اقتصادی در بهسازی،نوسازی و بازسازی بافتهای فرسوده-ایرا alireza 0 1,574 ۱۳۹۴-۲-۱۳، ۱۱:۰۱ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مقاله نقش حمل و نقل عمومی در کاهش ترافیک-تهران-ایران شهرساز alireza 0 2,004 ۱۳۹۴-۲-۱۳، ۱۱:۰۰ عصر
  افتخاری دیگر:لوح تقدیر اهدا شده از طرف جامعه مهندسان شهر ساز ایران به ایران شهرساز saeed nasiri majd 8 5,647 ۱۳۹۳-۶-۴، ۰۳:۱۶ عصر
Star **دعوت به همکاری در غرفه ایران شهرساز در همایش بزرگداشت روز شهرساز Elham.A 8 18,486 ۱۳۹۲-۷-۱۸، ۱۱:۵۷ عصر
  افتخار=>مقاله ارائه شده در اولین کنفرانس منطقه ای مهندسی عمران.محیط زیست دانشگاه آزاد alireza 4 4,052 ۱۳۹۱-۴-۲۸، ۰۸:۵۷ صبح
آخرین ارسال: 0RKIDEH
  ثبت نام=>همایش تعامل شهرسازی بانظام مهندسی؛چالش هاوراهکارها*باحضوربزرگان شهرسازی کشور alireza 62 91,934 ۱۳۹۰-۱۲-۸، ۱۱:۳۵ عصر
آخرین ارسال: saeed nasiri majd
  ثبت نام رایگان شروع شد=>موضوع همایش و تاریخ آن با همت مهندسان:((همایش بزرگ شهرسازان)) alireza 27 16,141 ۱۳۹۰-۱۱-۲۹، ۰۸:۵۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان